Куратор дебошей• 06 сентября 2025

Хтось розходився з чоловіком через ожиріння?

Дівчата, поділіться чи було в когось подібне, хочу почитати...настрій фігня(
В стосунках 8 років, я від початку була в спорті й все життя в спорті, дисципліна й тд., тобто він це знав й йому подобалось. Але, вже три роки, як він почав розжиратись. Просто, бо йому скучно, постійно їсть й постійно порція збільшується, солодке, випічка, просто відрами, цілий день щось жує, я готую корисне, він його зїдає, а потім - ще зверху добавка всякої гадості, вага вже дійшла до 115+...Став лінивий, почав хропіти, неприємно пахнути потом, неповороткий, нічого не хоче, про інтим взагалі мовчу, біда повна( А найобразливіше - почав мені дорікати, що "от ти повернута на тому, щоб правильно жити, розслабся, шо ти не хочеш просто жити в задоволення, давай випʼємо ввечері" й тд.
Ніякі розмови, допомога, уговори не працюють, перепробувала все, вже якщо чесно й не хочеться нічого, бо завжди одне "ти до мене придираєшся"(
Хочу піти. Багато думаю про це. Мені реально важко з ним стало, постійно я винна, а він - нічого не хоче. У вас було подібне? Вам стало краще, знайшли партнера на одній хвилі з собою?
Белоснежко• 06 сентября 2025
В общем-то вы имеете полное право развестись: это когда-то было изначально первопричиной, но потом как снежный ком облепилось другими проблемами, разочарованием и недовольством.
Не знаю, кто вам морды лепит, жизнь одна и тратить ее на терпеж и попытки слепить семью - глупо.
Ні грама• 06 сентября 2025
Ты же клятву давала в загсе,быть с пареньком в радости и горе- жирным или худым
автор Куратор дебошей • 06 сентября 2025
Ответ дляБелоснежко
Дякую)
Svet-3694• 06 сентября 2025
Ответ дляНі грама
У людей разные взгляды на жизнь и разные дороги .
Ответ дляНі грама
Про вагу там не було
Любимка-анонимка• 06 сентября 2025
Охохо, представляю такую тему от мужика, какие были бы комменты🍿
Чеширская кошечка• 06 сентября 2025
Ну, судя по тому, что Вы написали, Вы его не любите, так что... разводитесь...
культУра• 06 сентября 2025
115? Так это же не жирный далеко. Или он очень низкого роста? У меня муж 182, вес 105, вообще и близко не жирный, обычный как все. Его мама начала за вес говорить что здоровье из-за этого мол плохое, то он сел на диету, а мне наоборот худые не нравятся, хотя у самой вес 42.
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Ну це може бути в обидві сторони...
Якщо жінка так себе поводить, розʼїдається ( крім вагітності) то це думаю теж бісить чоловіка...
Саджу все зарання• 06 сентября 2025
А какой у вас двоих возраст? И дети есть?
Неновая почта• 06 сентября 2025
Я не разводилась, но такие циклы у моего мужчины были.
Я его несколько раз видела и 80кг, и 130 кг...
Я не знаю, как он так умеет, то набрать вес, то скинуть его...
Меня конечно сердил его набор веса, но я всеравно его любила и люблю.
Но правда - в сексе он хорош в любом весе, вот как-то вес на его половую конституцию вообще не влиял никак.
дожену і ощасливлю• 06 сентября 2025
Автор, ну що вам сказати. Ви кохаєте цього мужчину? Чому ви разом?
Любимка-анонимка• 06 сентября 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Ну це може бути в обидві сторони...
Так тут каждая вторая, наверное, разъелась, вот почитайте размышления с другой стороны, так сказать
Танго утрьох• 06 сентября 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Ну це може бути в обидві сторони...
Вагітність це 10-21 кг десь і мінус десять в пологовому
дожену і ощасливлю• 06 сентября 2025
Автор, ви не в Україні, я так розумію? Бо якщо в Україні, то ясно чому чоловік почав заїдати стрес. Тут навіть думок інших нема.
Ms. Похвала• 06 сентября 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
скоріше то він її не любить
Саджу все зарання• 06 сентября 2025
Автор, я на вашей стороне. Я б вообще перестала бы готовить ему. Своего мужа тоже цепляю насчет пресса, мышц, питания. Это действует.
Мне 46 лет, если что.
Ответ дляСаджу все зарання
До чого тут вік і діти?
дожену і ощасливлю• 06 сентября 2025
Ответ дляТанго утрьох
Ну хто вам таке сказав? В кожного ж по-різному. Моя колега була 52 кг, вагітна 104 кг, гормональні збої, робили все можливе, щоб дитину зберегти. З пологового вийшла 96 кг. Депресія. Довга, затяжна. Чоловік підтримав. І саме це важливо.
Штора с кисточкой• 06 сентября 2025
Аж жрать захотелось
Пойду сожру что нибудь
Ответ длядожену і ощасливлю
Чого раптом? В нього стресу ніякого, працює собі спокійно, чи ви хочете сказати в жінок стресу нема?
Ответ дляMs. Похвала
скоріше то він її не любить
Можливо вже й не любить, я це не виключаю
дожену і ощасливлю• 06 сентября 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Який його вік? 60+? Нардеп броньований?
Неновая почта• 06 сентября 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Есть стрес, мой точно на фоне, начался ковид, набрал за 2 месяца + 35 кг.
Потом спало - пришел в норму. Война - опять набрал около 40 кг, потом опять пришел в норму... точно стрес влияет и сильно.
Саджу все зарання• 06 сентября 2025
Ответ дляКуратор дебошей
До чого тут вік і діти?
Если Вам 39 лет и ребенок 3 года, то это сложнее Вам бросить мужа. Может лучше ещё попробовать настроить его на спорт и правильное питание.
Если Вам 27 и детей нет, то можно смело поменять мужа.
Каяспер• 06 сентября 2025
Да, мне стало легче. Это чемодан без ручки, тягар
Ответ длядожену і ощасливлю
Який його вік? 60+? Нардеп броньований?
95+
дожену і ощасливлю• 06 сентября 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Він виїзний з країни?
Ответ дляКаяспер
Дякую, хоч хтось по суті відповів)
А він потім не схуд, ще більше розтовстів чи ви не знаєте?
Ответ длядожену і ощасливлю
Він виїзний з країни?
Як це впливає на вагу?