Блакитне небо• 06 сентября в 05:19
Питання до тих хто за кордоном, у ваших дітей є книжки в школі?
Старша донька ходить в 6 клас, жодної паперової книжки у неї не має, всі книжки онлайн. Тобто є сайт, куди вона заходить і там вчителі пишуть інформацію , коли буде тест, які домашні завдання, та є доступ до електронної книги та електронного щоденника. Менша у 3 класі- також жодної книжки, там взагалі навіть сайту не має, де ця книга була б в онлайн форматі. Вчителька кожну пʼятницю присилає три сторінки по математиці у pdf форматі- кусок тексту що вони вчать на цьому тижні. Як у ваших дітей, так само ? Ми в США, за ці три роки змінили пару штатів проживання , для старшої дитини це вже пʼята школа в Америці, і все одне й те ж саме. При чому рейтинг шкіл високий ( 9-10) .
Смайлик• 06 сентября в 05:29
Онлайн учебники. Выдают книги, которые проходят по литературе. Тесты, задания в школьном приложении, распечатанные листы тоже дают. В основном по математике, химии.
В этом году дали учебник по истории США. Это AP курс.
Блакитне небо
• 06 сентября в 05:52
Ответ дляChaterbox
То ви мандруєте штатами в пошуках паперових книг у школах?
Ні, міняли житло і роботу
Блакитне небо
• 06 сентября в 05:54
Ответ дляСмайлик
Це в якому класі ваша дитина? Старша школа?
Смайлик• 06 сентября в 05:56
Ответ дляБлакитне небо
Да, 11 класс
Я как то по поводу отсутствия учебников не переживала. У них ноутбуки, там все учебники в электронном виде есть.
Носить их все равно нереально с собой. Носят только книги, которые проходят по литературе, потому что они с ними постоянно работают, закладки делают и т.д.
Блакитне небо
• 06 сентября в 05:57
Ответ дляСмайлик
Да, 11 класс
Ваша дитина читає ці книжки онлайн, чи просто робить домашку і тести? Подобається такий метод навчання?
Смайлик• 06 сентября в 05:59
Ответ дляБлакитне небо
Читает, конечно, чтобы дз делать. Иногда конспекты по ним делает. Когда к тестам готовится, тоже перечитывает.
Света С Приветом• 06 сентября в 06:13
Бразилия.
Перед началом учебного года дали список необходимых вещей, которые нужно принести в школу, на год вперёд. Среди них были и бумажные учебники, который очень немало стоили. Домой дочка их не носит, занимаются по ним в классе. А домашние задания онлайн и в тетрадях.
Так как она ещё и гражданка Японии, то перед каждым учебным годом нам из посольства приходит посылка с бумажными учебниками (бесплатно). Японские дети по ним учатся в обычных школах.
Пиши-пропало• 06 сентября в 06:13
Є підручники, Франція. У старшій школі купуємо самі, це досить дорого. Один підручник може і 50+ євро коштувати, тому майже всі шукають б/в. Саме цікаве - далеко не всі викладачі потім користуються тими підручниками ц навчальному процесі )
І ще: кожна школа обирає свої підручники. Тобто, однаковий клас у різних школах вчиться за різними книжками.
Рюкзаки у дітей непідйомні за рахунок підручників і зошитів формату А4.
Света С Приветом• 06 сентября в 06:19
Ответ дляПиши-пропало
У нас очень не любят напрягать детей физически. Мало того, что все учебники, тетради и канцелярия хранится в школе, так ещё и рюкзаки у них как кравчучки, на колёсах. А там только сменка, да перекус с водой. Ну ещё одна тетрадка для дз может быть.
Пиши-пропало• 06 сентября в 06:19
Ще цікаво вчать літературу. Тут нема окремого предмета література,вона вивчається у курсі французької мови. Тому вчитель пропонує кілька книжок на вибір і учень має прочитати одну з них, потім тест на прочитану книгу та ессе. Читають порівняно з Україною мало. Але тут нема ’читати скорочено’ та ’ГДЗ’, тому дійсно читають. На рік у старшій школі заплановано 8 книг прочитати, для порівняння у середній школі було 4 книги. Ці книги ти купуєш сам, в бібліотеці їх або нема, або 1 екземпляр - і вже на руках. Тому всі книги для літератури ти маєш також купити додатково. Або позичити у кого вони є.
Не служанка• 06 сентября в 06:45
Нет учебников вообще, только планшет школьный, там всё , зачем макулатуру таскать 21 век вроде
ОноВамнадо• 06 сентября в 07:34
Канада. Есть учебники. Минус 200 баксов каждый год на них из семейного бюджета. Средняя школа. В младшей было тоже самое. Уроки задают крайне редко.
Аноним Советчик• 06 сентября в 08:13
Ответ дляПиши-пропало
В Швеции тоже нет отдельно Литературы.
Есть шведский и Английский
Но по факту - это больше как наша литература. Они в основном учат только «понимание прочитанного». Очень подробно, внимательно работают с каждой главной обычной книги для возраста. Отвечают на вопросы и тд
(А книги для подростков там - то мальчик в туалете с порножурналом закрылся :) то самоубийство и тд)
Учебники по предметам есть. Выдают в школе. Чаще в школе и остаются. Но можешь взять - поучить дома. Есть и айпады. Не знаю есть ли на них именно учебники. В спец.приложение учителя часто скидывают файлы как «конспект». Что нужно знать на контрольную. Там и текст, и ссылки на видео и статьи по теме.
Короче учебники есть, но я их еще не видела в этом году :))
Есть шведский и Английский
Не вмію заміряти• 06 сентября в 09:10
У нас есть книжки и есть даже работающие библиотеки, в которых дети учатся и берут дополнительные книжки
Аристократка-тунеядка• 06 сентября в 12:18
Ответ дляПиши-пропало
Моя в лицее во 2-ом классе: купила только один учебник (€9,99), все остальное выдали.
Ещё какой-то калькулятор с функциями нужен et c´est tout. В колледже покупала две книги для чтения и какие-то две а-ля рабочие тетради
Но да, рюкзаки тяжёлые из-за больших тетрадей + сами учебники формата А4 тяжёлые :(
Хочу барабульки• 06 сентября в 14:05
Ответ дляПиши-пропало
У нас би вже писали в батьки SoS, що примушують книжки купувати
Хочу барабульки• 06 сентября в 14:09
В нашій українській школі носять підручники, але в класрумі є всі книжки в електронному вигляді, якщо в когось є бажання працювати з планшетом. Мені ця ідея не подобається, бо і так через тиждень онлайн навчання і в моніторі цілими днями, тому все що можна замінити паперовими варіантом замінюємо.
Пиши-пропало• 06 сентября в 14:55
Ответ дляАристократка-тунеядка
В ліцеї не повинні забезпечувати підручниками, у вас це виняток) Є державна підтримка - 50 євро на придбання книг на рік, учні використовують їх для придбання підручників. Ще безкоштовно ноути видають, але користуватися ними можна вдома і на уроках інформатики. З цього року повністю заборонили телефони і ноути у класах. А де ви будете брати книги для читання? Їх же теж треба купувати. Плюс сказали ще два друковані зошити купити, це ліцей. В колежі були звичайні.
Калькулятор до речі коштує 82 євро, сьогодні дивилися.
Вам пощастило з підручником за 9,99, я таких цін на підручники ніколи не бачила. Я платила за 4 книги б/в 100 євро, і це дешевше, ніж нові. Правда, в гарному стані.
Аристократка-тунеядка• 06 сентября в 23:17
Ответ дляПиши-пропало
В Леклер акция на калькулятор - €9 возврат на карту; вышла такая же цена, как если заказывать через лицей.
Телефонами пользуются на переменах, что было запрещено в колледже 🤷🏻♀️
Только что уточнила у дочки: да, все учебники выдали, покупать ничего не надо. Ну может потом книги для чтения только
Кіма кепка• 10 сентября в 09:08
Ответ дляПиши-пропало
А электронная книга не подходит?
Пиши-пропало• 10 сентября в 19:24
Ответ дляКіма кепка
А электронная книга не подходит?
Яка різниця за яку платити? Паперову читати легше для очей.
Аристократка-тунеядка• 10 сентября в 22:28
Ответ дляКіма кепка
А электронная книга не подходит?
У моей в колледже нельзя было, только бумажная 🤷🏻♀️