Ліплю вареники• 06 сентября в 12:37
Де в Києві можна купити смачне сало?
Підкажіть, де в Києві є м´ясні ринки гарні. Попросили привезти сала на презент. Я в ньому не дуже розуміюся, чула, найкраще генеральське. Куди їхати? Сама територіально на Нивках.
Електрохарчування• 06 сентября в 12:40
Лучше всего на бессарабку или владимирский, но за вкусное генеральськое будьте готовы платить от 700 за кило
Меряю линейкой• 06 сентября в 12:44
Сами купить сало не могут?
Что это за презенты?)
Потом весь автобус шманают на границе из за таких «презентов»
Что это за презенты?)
Невидимка Майя• 06 сентября в 12:44
Ответ дляЕлектрохарчування
Пр 1000 на столичці вже
Щебетушка• 06 сентября в 12:48
В Сільпо у відділі власних виробництв беріть, у вакуумній упаковці щоб везти далеко.
Електрохарчування• 06 сентября в 12:48
Ответ дляНевидимка Майя
Пр 1000 на столичці вже
Капец конечно. Я на Столичку за мясом не езжу, мне там оно больше на фермерское похоже, чем на домашнее. Люблю бессарабку и владимирский, а когда не лень, езжу на базары за город, в глеваху например.
Щебетушка• 06 сентября в 12:48
Ответ дляротцвеники
Дешевше купити на Героїв Дніпра.
Дорожче - на Бесарабці
Бесарабка зараз не працює-ремонт.
Дівчина Гілмор• 06 сентября в 13:00
Ответ дляЕлектрохарчування
В главаху коли краще їхати за салом?
месяцкие• 06 сентября в 13:29
Якщо на презент, є ідеальне сало в вакуумній упаковці, але магазин на Позняках.
Я завжди привожу на презент, воно смачніше з усього що я їла.
Да Щас же• 06 сентября в 14:03
Ответ длямесяцкие
Далеко, але так смачно пишете. Далеко від метро?
Я на Позняках крім кінцевої трамваю не знаю нічого :(
Електрохарчування• 06 сентября в 14:08
Ответ дляДівчина Гілмор
В главаху коли краще їхати за салом?
Я еду или в субботу или в воскресенье с самого утра
60 метрів сметани• 06 сентября в 16:49
Їдьте завтра вранці на Борщагівку на Шлях. Там по вихідних приїжджають селяни з Хмельниччини. Вони стоять під навісом навпроти секонда. В критому павільйоні теж м´ясо, але то скупщики, не господарі. У них там теж буває хороше.