В нас зараз собівартість крашанок домашніх 50грн, це навіть не окуповує зерно і корм який вони їдять, мені цікаво зараз кругом така вартість крашанок?
14
Love_Love_Love_• 16 июня в 18:51
Ответ дляvlad-svs
Шо воно таке - крашанки, що їдять зерно?
Теж цікаво
Дисней_Кребо• 16 июня в 18:52
Крашанки - то на Великдень.
Нормально цей продукт яйцями називати. Домашніми, для уточнення.
Нормально цей продукт яйцями називати. Домашніми, для уточнення.
22
2
1
Oksana0612• 16 июня в 18:59
Якщо про домашні яйця то 8 грн.9 грн. штука ( в нас поштучно ціну говорять) Львів
2
Love_Love_Love_• 16 июня в 18:59
Ответ дляSvitlo_O
нормально не бути занудою, крашанками яйця називають і поза межами великодніх свят, і чоловічі тестикули також крашанками звуть добрі люди
Вперше таки дибільне чую, логічно яйця яйцями називати
29
1
1
Ответ дляДисней_Кребо
Крашанки - то на Великдень.
Нормально цей продукт яйцями називати. Домашніми, для уточнення.
Нормально цей продукт яйцями називати. Домашніми, для уточнення.
На Полтавщині, наприклад, і в інших регіонах, на звичайні яйця кажуть крашанки. Такий лексичний діалектизм. Я теж купую по 50 і навіть по 45 у селі. У будинку у Києві продають по 70.
4
2
2
Love_Love_Love_• 16 июня в 19:14
Ответ дляSvitlo_O
ну що поробиш, такий ваш мовний чи освітній рівень, може, ви й Остапа Вишню не читали, бо як читали б, про дебільність би не йшлося
Ноу коментс))
3
мама-маша80• 16 июня в 19:33
Ответ дляSvitlo_O
нормально не бути занудою, крашанками яйця називають і поза межами великодніх свят, і чоловічі тестикули також крашанками звуть добрі люди
Звиздец. Первый раз слышу, что на яйца крашанки говорят (Пасху не считаем). Разный диалект слышала, но такой бред
9
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу
