toxa0215• 16 июня в 18:47

Яка зараз вартість домашніх крашанок в різних містах?

В нас зараз собівартість крашанок домашніх 50грн, це навіть не окуповує зерно і корм який вони їдять, мені цікаво зараз кругом така вартість крашанок?
I-va• 16 июня в 18:50
Киев, по 70 гривен были в субботу. Привозят на ярмарку выходного дня. Откуда не скажу, не спрашивала. Но это скорее побочный продукт, потому что в основном они привозят овощи.

vlad-svs• 16 июня в 18:51
Шо воно таке - крашанки, що їдять зерно?
Love_Love_Love_• 16 июня в 18:51
Ответ дляvlad-svs
Теж цікаво
Дисней_Кребо• 16 июня в 18:52
Крашанки - то на Великдень.
Нормально цей продукт яйцями називати. Домашніми, для уточнення.
Натусик Я• 16 июня в 18:57
Миколаїв 45-55 грн, від розміру залежить.
Svitlo_O• 16 июня в 18:58
нормально не бути занудою, крашанками яйця називають і поза межами великодніх свят, і чоловічі тестикули також крашанками звуть добрі люди
Oksana0612• 16 июня в 18:59
Якщо про домашні яйця то 8 грн.9 грн. штука ( в нас поштучно ціну говорять) Львів
Love_Love_Love_• 16 июня в 18:59
Ответ дляSvitlo_O
Вперше таки дибільне чую, логічно яйця яйцями називати
Віруся• 16 июня в 19:04
Ответ дляДисней_Кребо
Крашанки - то на Великдень.
На Полтавщині, наприклад, і в інших регіонах, на звичайні яйця кажуть крашанки. Такий лексичний діалектизм. Я теж купую по 50 і навіть по 45 у селі. У будинку у Києві продають по 70.

Svitlo_O• 16 июня в 19:12
Ответ дляLove_Love_Love_
ну що поробиш, такий ваш мовний чи освітній рівень, може, ви й Остапа Вишню не читали, бо як читали б, про дебільність би не йшлося
Love_Love_Love_• 16 июня в 19:14
Ответ дляSvitlo_O
Ноу коментс))
мама-маша80• 16 июня в 19:33
Ответ дляSvitlo_O
Звиздец. Первый раз слышу, что на яйца крашанки говорят (Пасху не считаем). Разный диалект слышала, но такой бред
vinika• 16 июня в 19:40
Ответ длямама-маша80
Главное гнобить за руснявый язык, а все остальное диалекты, их можно
Не ангелы• 16 июня в 19:48
А зараз Великдень?
Чаюри• 16 июня в 19:51
Жінка у нас в будинку возить яйця і курей з села, яйця по 50, а скільки ставити на них? В атб он с1 по 27.