Тільки не про гроші• Изменено 06 сентября 2025

Жінка відповідальна за ВСЕ в родині?

Дівчат, завʼязалася у мене розмова з мамою, в ході якої я поділилась намірами не зберігати родину.
Аргументи - я втомилася тягнути відповідальність за все. Зараз робота у чоловіка стала зʼявлятися (сфера зйомок, режисер). На мені - всі переговорно-технічно-юридичні процеси, роботи теж купа. Просто живу з телефоном в руках.
При цьому дитина на мені повністю(зараз є допомога мами, тому можу працювати), чоловік живе в режимі, коли у власній хаті дитину і не бачить, бо любить пізно встати, потім пізно прийти. Вони просто не бачаться. Вихідні - для себе, відпочиває, відновлюється. Погратися може 5 хвилин раз в 3 дні, і все «не заважай».
Побут, доставки, починка поломаного - він не включений ні в що.
І от кажу я мамі - що я бачу такий шлюб як злив своїх сил. Жити окремо - я теж працюватиму, дитина теж на мені. Але при цьому я: 1) буду розраховувати на себе і у мене не буде відчуття розчарування кожного разу, коли він в хаті ніби є, але ти тащищ сама. 2) обʼєми прибирання, прання і подібного не охоплюватимуть його. Тільки я і дитина.

На що мама мені сказала: ну ти не спіши, це ж нормально, що за всі процеси відповідає жінка і навіть якщо ці процеси делегуються найманим робітникам, вирішити це має жінка і організувати.

І я така: щооооо?)))))може я не розумію чогось.?
Питання до дівчат: ви теж живете в обставинах, коли жінка має тягнути весь потяг на собі і організовувати ВСЕ?
Чи все ж це спільна відповідальність?
Розумію, що в теорії норми - спільна.
Але на практиці як у вас?
Ananasprotivogaz• 06 сентября 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Вы о чем?
О том , что не у всех мужья лоботрясы
Амелі на мілені• 06 сентября 2025
В якийсь момент ваша психіка може не витримати це навантаження і тоді повернутись до нормального життя буде вкрай важко. Якщо є можливість жити окремо від чоловіка і від мами, то скористайтеся цим. Ви будете значно щасливіша.
Свідок Перемоги• 06 сентября 2025
Ответ дляAnanasprotivogaz
О том , что не у всех мужья лоботрясы
А почему вы мне это пишете?
Свідок Перемоги• 06 сентября 2025
Автор, а можно полюбопытствовать, если за все в семье отвечает женщина, то какова роль мужчины?
Элька-Карамелька• 06 сентября 2025
Такое возможно если муж на все 100% обеспечивает,и жена ещё лично себе может отложить как пенсионный фонд.Во всех остальных случаях лучше вкладывать силы лично в себя
Свекруховна• 06 сентября 2025
Для меня такой формат кошмар, я бы развелась. У нас я больше участвую во всех вопросах с детьми, потому что моя работа позволяет и я гораздо спокойнее, но если надо - муж перехватывает. Быт 50/50, в формате - кто может, тот и делает.
Свідок Перемоги• 06 сентября 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
’на все 100%’ у каждого свой размер
Ananasprotivogaz• 06 сентября 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
А почему вы мне это пишете?
Потому что вы мне написали, я вам ответила
Свідок Перемоги• 06 сентября 2025
Ответ дляAnanasprotivogaz
Что я вам написала
Все буде Україна• 06 сентября 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Як сказати «приносить», зараз заробляти стали більше, але 90% цих домовленостей на мені. Він виїжджає на готовий проект. Там вкладено його творче бачення, не сперечаюсь, але я пахаю, аби ця робота і доходи були. І навіть викликати майстра полагодити шафу я не маю хвилинки. Він може до прикладу день лежати відновлюватись , а потім сказати - як дістали ці дверцята, висять і бісять.
Типу «чого ти не вирішила це досі?»
А ці дверцята, як назло, щодня висять. І це ж треба у машинку троє трусів покласти, щоб випрати, а без чоловіка будете двоє класти, яке полегшення. Гоніть його сцяними тряпками, станьте вільною і незалежною
Мольфарочка• 06 сентября 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Почему ’помогает’, разве у вас быт не общий?
Значит - я ему помогаю).
Девальвация• 06 сентября 2025
Ответ дляAnanasprotivogaz
Значит у меня другое окружение. Мужчины делают много.
Ну мой тоже делает много, особенно со стороны можно сказать даже очень много. Только дома - процентов 10 и то когда попинаешь. Но наша бытовая притирка была долгой и трудной. Может у автора как раз оно.
іронічна антитеза• 06 сентября 2025
Мала схожу ситуацію, але жили з моїми батьками, він не хотів на оренду бо дорого.
Все на мені і плюс робота. В підсумку, він мав достатньо часу на коханку і йому все було ок.
Розлучення, свобода.
І дійсно, морально легше і загалом легше. Бо мінус один гемор, який мав мільйон вимог до мене, а сам тільки на роьоту ходив і заробляв не дуже то й багато.
Кукусики• 06 сентября 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Типу «чого ти не вирішила це досі?»
Думаю, що ваш чоловік творча натура, такі до побуту рідко пристосовані.
Замулена ріка• 06 сентября 2025
Автор, а вы уже придумали, почему вы решаете за мужа-режиссера все техническо-юридические и переговорные вопросы, которые решают, обычно, специально обученные и оплаченные люди в съемочной группе? Кто и когда вам поручил быть импресарио, юрисконсультом и техническим директором вашего Квентина Тарантино?
Все буде Україна• 06 сентября 2025
Ответ дляСвекруня
Почему наши бабы обсуждают свои семейные отношения с мамО, в не с мужем?
Вы ему вообще это все говорили, пытались найти общий язык?
Та для чого? Там вже наступна тема строчиться, про себе успішну, і чоловіка так собі
Миззери• 06 сентября 2025
Нашли у кого спросить, у старшого поколения где совком взброшен культ мужика и жертвенности
Кто везет на том и едут все просто
Если с новым мужиком вы будете снова себя во все впрягать то получите все тоже самое
Поэтому тут с себя надо начать
За ким я буду?• 06 сентября 2025
Бытовые вопросы тоже на мне. И ребенок.
Но есть много того, что делает муж , а я не разбираюсь совсем.
Элька-Карамелька• 06 сентября 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
’на все 100%’ у каждого свой размер
На все 100% это делегировать быт третьим лицам,если муж не хочет
Свідок Перемоги• 06 сентября 2025
Ответ дляДевальвация
Поэтому вы утверждаете, что у всех так и ’даже хуже’
Все буде Україна• 06 сентября 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Звичайно, не один раз були розмови, що я не можу тягнути одна все, в цьому шлюбі немає сенсу. Він щось послухав і тут же забув.
Мама поставила питання садочка на майбутнє, типу чи я придивляюсь. Я відповіла; поки ні, ймовірно шукатиму в іншому місці, де матиму окреме житло. І понеслось
Катя, та пробач ти Вітю, ну, який побут, він же сам як та дитина, маленький, лисенький, беззубий... чо ти пристала з тими дверцятами? як він їх лагодити буде? хочеш, щоб дід з табуретки впав? та складно йому все пам´ятати, роки своє беруть...
Борщичок• 06 сентября 2025
В теорії відповідальність порівну.
На практиці - хто зацікавлений, той і робить нормально.
Класика: можна привести коня до водопою, але не можна примусити його пити.
Уж скільки я просила, щоб чоловік регулярно взяв на себе зайняття уроками з молодшим, який дислектик і цього потребовав. Попрошу - зробить, не попрошу, не нагадаю - ні. Або буде відкладати, тягнути. Тож моя енергія йшла на мотивацію чоловіка. Плюнула і займалася сама. При тому, що в чоловіка було набагато більше часу..
І так в усьому, що йому не хотілося робити
Девальвация• 06 сентября 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Ну я про тех у кого мужья и зарабатывают, и дома суетятся, и с детьми занимаются только в Тролляндии слышала. В реальной жизни не видела такого, хотя еще на советчице бытует такое поверье про ’мойнитакой’
Свідок Перемоги• 06 сентября 2025
Ответ дляДевальвация
А вы прям все-все видели в реальной жизни
Проня_Прокоповна• 06 сентября 2025
Ответ дляДевальвация
На практике так и у всех и даже хуже. Не верьте если говорят обратное. В вашей ситуаци определяющее решение в том, а на сколько финансово муж учавствует в семье? Если процентов на 70-90 - можно жить, если меньше и ваше жилье или вы сама по себе при деньгах - можете гнать его восвояси.
А чого ви вирішили, що у всіх так або гірше? ні, так не у всіх. У нас з чоловіком не так. У більшості друзів теж не так.
Элька-Карамелька• 06 сентября 2025
Ответ дляДевальвация
Такие есть,но там могут быть другие нюансики
Ряженка• 06 сентября 2025
Навіщо ви працюєте разом? Хай наймає окремого асистента. Він же в вас бачить асистента з усіх питань, а не сім´ю.
Ananasprotivogaz• 06 сентября 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Что я вам написала
Что бывают и хуже .
Бурундучиха• 06 сентября 2025
Ви вже колись писали. Нічого нового ми вам не скажемо. Ваш чоловік не доросла людина, його батьківство не усвідомлене. Він хоче і далі жити так як йому зручно, а всі хобота ви маєте закрити. Говорити з ним немає сенсу - йому так зручно і вигідно і міняти нічого він не хоче.
Продюсер це окрема професія. Але думаю ви це і самі знаєте
Свідок Перемоги• 06 сентября 2025
Ответ дляAnanasprotivogaz
Что бывают и хуже .
вы значок (с) видели в конце реплики?