Тільки не про гроші• Изменено 06 сентября 2025
Жінка відповідальна за ВСЕ в родині?
Дівчат, завʼязалася у мене розмова з мамою, в ході якої я поділилась намірами не зберігати родину.
Аргументи - я втомилася тягнути відповідальність за все. Зараз робота у чоловіка стала зʼявлятися (сфера зйомок, режисер). На мені - всі переговорно-технічно-юридичні процеси, роботи теж купа. Просто живу з телефоном в руках.
При цьому дитина на мені повністю(зараз є допомога мами, тому можу працювати), чоловік живе в режимі, коли у власній хаті дитину і не бачить, бо любить пізно встати, потім пізно прийти. Вони просто не бачаться. Вихідні - для себе, відпочиває, відновлюється. Погратися може 5 хвилин раз в 3 дні, і все «не заважай».
Побут, доставки, починка поломаного - він не включений ні в що.
І от кажу я мамі - що я бачу такий шлюб як злив своїх сил. Жити окремо - я теж працюватиму, дитина теж на мені. Але при цьому я: 1) буду розраховувати на себе і у мене не буде відчуття розчарування кожного разу, коли він в хаті ніби є, але ти тащищ сама. 2) обʼєми прибирання, прання і подібного не охоплюватимуть його. Тільки я і дитина.
На що мама мені сказала: ну ти не спіши, це ж нормально, що за всі процеси відповідає жінка і навіть якщо ці процеси делегуються найманим робітникам, вирішити це має жінка і організувати.
І я така: щооооо?)))))може я не розумію чогось.?
Питання до дівчат: ви теж живете в обставинах, коли жінка має тягнути весь потяг на собі і організовувати ВСЕ?
Чи все ж це спільна відповідальність?
Розумію, що в теорії норми - спільна.
Але на практиці як у вас?
Чи все ж це спільна відповідальність?
Розумію, що в теорії норми - спільна.
Але на практиці як у вас?
Ananasprotivogaz• 06 сентября 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
вы значок (с) видели в конце реплики?
Видела. И про троляндию читала.
Свідок Перемоги• 06 сентября 2025
Ответ дляAnanasprotivogaz
Видела. И про троляндию читала.
ну вы хоть изредка смотрите на ники, кому отвечаете
Ananasprotivogaz• 06 сентября 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Ок. Про троляндию то не вы. Сорян
Свідок Перемоги• 06 сентября 2025
Ответ дляAnanasprotivogaz
Ок. Про троляндию то не вы. Сорян
да и про ’у всех такое...’ тоже не я
Ananasprotivogaz• 06 сентября 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
да и про ’у всех такое...’ тоже не я
Короче, фиг с ним
ВыФсеВрете• 06 сентября 2025
Ответ дляМиззери
Нашли у кого спросить, у старшого поколения где совком взброшен культ мужика и жертвенности
Кто везет на том и едут все просто
Если с новым мужиком вы будете снова себя во все впрягать то получите все тоже самое
Поэтому тут с себя надо начать
Кто везет на том и едут все просто
Поэтому тут с себя надо начать
Мій тато народився перед 2 світовою, а мама одразу після. Він готував їсти - на ньому були всі супи і м´ясне. Мама лише пироги пекти вміла. Вся консервація - його. Щось лагодив, ремонтував. Гроші всі віддавав, собі лишав на цигарки і випивку.
Так що в совку різні сім´ї були.
ВыФсеВрете• 06 сентября 2025
Ответ дляДевальвация
Ну я про тех у кого мужья и зарабатывают, и дома суетятся, и с детьми занимаются только в Тролляндии слышала. В реальной жизни не видела такого, хотя еще на советчице бытует такое поверье про ’мойнитакой’
Я бачила, в родині у приятельки. Але це рідкість, на жаль
Директор Пляжу• 06 сентября 2025
Так само було , но муж был добытчиком основным . Иначе нет . Если двое работают - то и быт делят на двоих . Так я наблюдаю очень много семей за границей . Мужчины с детьми во всю носиться и ода работают . Или женщина только полдня . Но быт все вместе .
Тільки не про гроші
• 07 сентября 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Автор, а можно полюбопытствовать, если за все в семье отвечает женщина, то какова роль мужчины?
Ну от через це питання і відсутність відповіді на нього я хочу жити з дитиною окремо.
Тільки не про гроші
• 07 сентября 2025
Ответ дляЗамулена ріка
Автор, а вы уже придумали, почему вы решаете за мужа-режиссера все техническо-юридические и переговорные вопросы, которые решают, обычно, специально обученные и оплаченные люди в съемочной группе? Кто и когда вам поручил быть импресарио, юрисконсультом и техническим директором вашего Квентина Тарантино?
Тому, що це моя посада в знімальній команді, яка була ще до шлюбу. Ще коли починали з мінімальних найпростіших контрактів. Стосунки виникли в процесі
Тільки не про гроші
• 07 сентября 2025
Ответ дляРяженка
Навіщо ви працюєте разом? Хай наймає окремого асистента. Він же в вас бачить асистента з усіх питань, а не сім´ю.
Можливо спільна робота і деформувала ці стосунки, я вже думала про це. Бо асистент там - так асистуй і тут(