Баба на горошині• 06 сентября в 13:50

Сколько у вас уходит денег на питание на одного? Польша

Девочки, сколько в среднем у вас уходит денег на еду на одного? И примерный объем покупок на эту сумму хоть на неделю напишите, если не тяжело)
Зубачистка• 06 сентября в 13:55
Навіщо вам мій об´єм якщо ви таке може не їсте взагалі. Пишіть список продуктів і на сайтах є всі$ціни
Счастье_же_вот_оно• 06 сентября в 13:57
3 людини, в місяць не менше 50000 грн, іноді і 70000 грн. Всі їмо вдома, працюємо віддалено
ПочтальЁнша• 06 сентября в 13:59
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
А сколько вы весите? Столько кушать- я б лопнула
Зубачистка• 06 сентября в 13:59
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Один раз на день їсте?))
Попадалочка• 06 сентября в 14:00
Це досить відносне питання, бо хтось купує рибу, м´ясо, відвідує заклади харчування, купує готові напівфабрикати - ну різні варіації харчування, а хтось живе на простій їжі., готуючи самостійно. Сину студенту вистачає 10 000 на місяць на життя, це з одноразовою покупкою на місяць готових напівфабрикатів, рибу не купує. Якщо 2-3 людини, то можна користуватися акціями, які для одного не дуже то й корисні. Ціни доступні, можна прорахувати базові набори продуктів.
ПуГоФФка• 06 сентября в 14:00
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Это прикол?
Цветочница• 06 сентября в 14:01
В Польщі я їм в гостях
Попадалочка• 06 сентября в 14:03
Ответ дляПуГоФФка
Это прикол?
Ну на подібне питання про харчування в Україні можна отримати відповідь від 5000 др 50 000 і т.д. що вас дивує, у всіх різний достаток, різні фінансові можливості і смакові вподобання.
автор Баба на горошині • 06 сентября в 14:03
Сколько ответов и ни одного по теме...
Попадалочка• 06 сентября в 14:04
Ответ дляБаба на горошині
Сколько ответов и ни одного по теме...
Вам моя відповідь не по темі ?
автор Баба на горошині • 06 сентября в 14:04
Ответ дляПопадалочка
Вам моя відповідь не по темі ?
Да. Потому что я спрашивала конкретно сумму и конкретно о Польше
Попадалочка• 06 сентября в 14:05
Ответ дляБаба на горошині
А ви читати вмієте, я конкретно відповіла про суму в Польші на одну людину, яка на 90% витрачається на харчування простими продуктами з приготуванням вдома. Нє, не підходить ?
Красота неземная• 06 сентября в 14:07
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
4,5-6тыс злотых?
Только на питание дома?
автор Баба на горошині • 06 сентября в 14:08
Ответ дляПопадалочка
Вы написали 10000. И там речь явно не о злотых.
В целом понятно, спасибо
Садова гойдалка• 06 сентября в 14:08
Автор, вы студента на учебу отправляете?
Читала именно на еду ок. 1000 злотых
Попадалочка• 06 сентября в 14:09
Ответ дляБаба на горошині
В целом понятно, спасибо
Ну це ж не складно перевести в злоті, ви питали в грошах, без уточнення, діліть на 11,5
автор Баба на горошині • 06 сентября в 14:09
Ответ дляСадова гойдалка
Читала именно на еду ок. 1000 злотых
Нет, я тут живу
Счастье_же_вот_оно• 06 сентября в 14:10
Ответ дляПочтальЁнша
Моя вага 54 кг при зрості 168. Є велика різниця між скільки їсти і що їсти. Ми купуємо свіжу рибу, свіжі морепродукти, якісні сири, багато овочів і фруктів, кисломолочку, яйця, з м´яса здебільшого яловичину, кроля, індичку, свинину ми не їмо. Ми навпаки намагаємось слідкуємо за харчуванням, готуємо самі вдома.
hrystia• 06 сентября в 14:11
Ответ дляПопадалочка
Дякую. Цього року буду мати студента. На таку суму і розраховувала
Красота неземная• 06 сентября в 14:11
Смотря что покупать, что готовить и сколько есть.
Можно покупать лосось за 60-70зл/кг(без акции), а можно есть сосиски за 6-7зл/кг. Можно купить бананы за 7зл/кг, а можно милку за 15.
*есть разные приложения(blix), газеты онлайн. Примерно посмотреть и подсчитать можно.
Садова гойдалка• 06 сентября в 14:12
Ответ дляПопадалочка
10 тыс грн это именно на еду?
Счастье_же_вот_оно• 06 сентября в 14:12
Ответ дляБаба на горошині
Сколько ответов и ни одного по теме...
Польща і Україна зараз майже з однаковими цінами
Борщик• 06 сентября в 14:13
Ответ дляПуГоФФка
Это прикол?
У кого не спрашивала, в среднем 1500 злотых на человека
Попадалочка• 06 сентября в 14:13
Ответ дляhrystia
Мій їсть просту їжу, сам готує, хоча й не дуже любить готовку, раз на місяць замовляє набір напівфабрикатів (пельмені-вареники-биточки-сирники), орієнтовно на це 160 злотих, все інше купує в Бедронці, та інших маркетах,важливо слідкувати за акціями, мати аплікацію в телефоні - це дає можливість відчутно економити.
автор Баба на горошині • 06 сентября в 14:14
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Раздел темы Беженцы в Польше. При чем тут цены в Украине...
MacOS-ница• 06 сентября в 14:15
Кожного дня, заходжу в магазин, середній чек 70 злотих. Рахуйте
КротоТо• 06 сентября в 14:16
Та в кожного своя вийде сума. Ціни на продукти майже такі як в Україні, а зарплати більші і в Україні люди з голоду ще не мруть. Тому автор все індивідуально
Зубачистка• 06 сентября в 14:17
Ответ дляБорщик
Так там 4-5тис. зл. На одного)))
автор Баба на горошині • 06 сентября в 14:17
Ответ дляКротоТо
Зачем мне ваш ответ ни о чем? И в принципе людей, живущих в Украине?
Тема в разделе беженцы в Польше. Интересно узнать, у кого сколько трат выходит на продукты. И по теме пару ответов всего
Смячиком• 06 сентября в 14:19
Ответ дляПуГоФФка
Это прикол?
Та она ещё пару нолей не дописала, поскромничала.