Пишна молодиця• 06 сентября 2025
А є такі, що не подорожують зараз закордон через дорогу
Наприклад до війни ми кожний рік літали кудись на море, а с початком війни тільки раз були закордоном через те, що важко і довго добиратися, бо я погано переношу дорогу. Цікаво, чи багато таких?
А_я_ЛОЖУ!• 07 сентября 2025
Ответ дляКарамбОлька
На Кіпрі багато росіян, тому це вже як мінімум не приємно. Справа не в терактах, а в тому, що до жінок без чоловіка може будь хто причепитись і без захисту це може неприємно закінчитись. На південному березі Франції, дівчата могли просто зникнути в примірочній, для цього не обов´язково влаштовувати теракти.
Ясно. Ви знаєте, подорожую з донькою- підліткоюм, такого як Ви пишете не спостерігала. У мене інший , приємний, досвід відпочинку у Греції, Туреччині.
Я пані прохана...• 07 сентября 2025
Ответ дляПишна молодиця
Тяжёлую дорогу как можно сделать интересной, когда от сидения болит попа, спина и ноги, да ещё и везде почти укачивает, кроме поезда.
Едьте поездом до Кишинева,от укачивания таблетки.
Не сильно хотите на море значит.
Я пані прохана...• 07 сентября 2025
Ответ дляМенее Более
А я навпаки під час війни частіше стала виїжджати. До війни кожного літа їздили або на чорне море, або на азовське.
За кордоном до 40 років була тільки двічі. А як в 2022 побували з донькою біженцями в Бельгії, то по поверненню в тому ж 2022 в Україну почали подорожувати
Від дороги не втомлююся, навпаки цікаво планувати і шукати різні маршрути. Мені здається я більше задоволення отримую від планування і пошуку різної інформації, ніж від відпочинку
Але це Європа, в не Туреччина чи Єгипет з олл інклюзівом
Хоть мир увидите
Я пані прохана...• 07 сентября 2025
Ответ дляПишна молодиця
Никогда не могла понять когда говорят не могу без моря. Значит вам не на столько тяжело в дороге. Я тоже море люблю, но мое здоровье и комфорт важнее.
Значит вам не настолько все надоело в Украине
КарамбОлька• 07 сентября 2025
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Дуже рада за Вас:)Якщо знайду компанію, то можливо спробую Грецію.
Метровий сантиметр• 07 сентября 2025
Я поездила с началом войны беженцем, под задолбали дороги. Прошлый год не ездила,ив этом году как-то забылось, поехали поезд+ автобус сутки. Туда норм,назад очень тяжело, ноги отекли,как подушки. Опять решила- пока не откроют аэропорт Борисполь- не поеду. И это у меня ребенок взрослый, без капризов.
Пишна молодиця
• 07 сентября 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
А як тиждень вирішить це? Я більше втомлюся від дороги, чим відпочину.
Я пані прохана...• 07 сентября 2025
Ответ дляПишна молодиця
Ну сидите дальше дома, вроде туры только на 7 дней есть
Пишна молодиця
• 07 сентября 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Ну на 2 тижні, що це глобально змінить? У вас я не питала, що мені робити взагалі. Тема була про тих, хто також не їздить. Дуже рада, що вам дорога в кайф і у вас на це є здоров´я.
Я пані прохана...• 07 сентября 2025
Ответ дляПишна молодиця
Вот чувствуется,что вам нужен отдых ))
Пишна молодиця
• 07 сентября 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Вот чувствуется,что вам нужен отдых ))
Ой, та невже?)) Я не дуже і втомлююсь, все літо була у відпустці.