Пишна молодиця• 06 сентября 2025
А є такі, що не подорожують зараз закордон через дорогу
Наприклад до війни ми кожний рік літали кудись на море, а с початком війни тільки раз були закордоном через те, що важко і довго добиратися, бо я погано переношу дорогу. Цікаво, чи багато таких?
Кusalochka• 06 сентября 2025
Ответ дляПишна молодиця
Тяжёлую дорогу как можно сделать интересной, когда от сидения болит попа, спина и ноги, да ещё и везде почти укачивает, кроме поезда.
Мы так не ехали. Планировали маршрут, но неспешная дорога заняла 8 из 17 дней. Это были переезды максимум 6 часов(без первого дня с учётом границы, там было утомительно)
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 06 сентября 2025
Та якби хоч білети на потяг можна було нормально взять, ато ці квести. От чому не пустить більше потягів, якщо є спрос?
Мексиканочка• 06 сентября 2025
Ответ дляКарамбОлька
Я не подорожую не через дорогу, а через те, що без чоловіка страшно їхати в країни по типу Туреччини, Греції, Кіпр.Сама з дитиною можу поїхати тільки в безпечні країни ЄС, де не має мусульман.
А на Кипре и в Греции разве мусульмане? На Кипре вообще сейчас остались только русские и украинцы
Мексиканочка• 06 сентября 2025
Ответ дляпарИла я парИла
Я. Чекаю польотів з України. І впевнена, що таки дочекаюся!
Где-то в 2029-2030
Библиотекарь• 06 сентября 2025
Так, дорога це 50% враження під подорожі.
Їздила, але не в захваті, цього року відмовилась від закордону, не люблю автобуси ((
Баба_Воля• 06 сентября 2025
Так,я в війну і не мріяла літати,як уявила оті пересадки,черги і кордони.
Але цей рік згадала про Румунію-нам близько до Сучави і легко добиратись
Дай подивлюся• 06 сентября 2025
Ответ дляКарамбОлька
з якого ви сторіччя?
Библиотекарь• 06 сентября 2025
Ответ дляТочноБудет
Я еду исключительно поездом, останавливаюсь в отеле, потом такси, самолет. Мне и детям так максимально неутомительно и комфортно. Никаких автобусов, никогда не ездила и начинать не собираюсь, для меня это ад.
Давно ви купували білети на потяг?
Библиотекарь• 06 сентября 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
А що в Кишинів є прямі потяги?
Так, білетів тільки не має
ЭкстрасенсиХаЯ• 06 сентября 2025
Я тоже. С 22 года за границей не была. Только по Украине ездила.
До этого летала в Европу и Турцию.
ПолБатона• 06 сентября 2025
Я не збираюсь ставити життя і подорожі в тому числі на паузу через під***ів. За цей рік вже була в 4-ьох поїздках за кордоном (потяг+літак).
Мені автобусом важко, тому автобусами не їжджу, та й боюсь я їх.
Менее Более• 07 сентября 2025
А я навпаки під час війни частіше стала виїжджати. До війни кожного літа їздили або на чорне море, або на азовське.
За кордоном до 40 років була тільки двічі. А як в 2022 побували з донькою біженцями в Бельгії, то по поверненню в тому ж 2022 в Україну почали подорожувати
Від дороги не втомлююся, навпаки цікаво планувати і шукати різні маршрути. Мені здається я більше задоволення отримую від планування і пошуку різної інформації, ніж від відпочинку
Але це Європа, в не Туреччина чи Єгипет з олл інклюзівом
Тролю як можу• 07 сентября 2025
Я такая, раньше из дома до аэропорта 10 минут езды и готово, а сейчас добраться до места назначения надо 7 кругов ада пройти. А я с ребенком не готова к этому.
парИла я парИла• 07 сентября 2025
Ответ дляМексиканочка
Где-то в 2029-2030
Нічого, я терпляча) але гадаю, що раніше
Пекельнi Борошна• 07 сентября 2025
Ответ дляПишна молодиця
Никогда не могла понять когда говорят не могу без моря. Значит вам не на столько тяжело в дороге. Я тоже море люблю, но мое здоровье и комфорт важнее.
Значит вы не настолько выгораете в течение года, и не настолько любите море.
Пекельнi Борошна• 07 сентября 2025
Ответ дляКарамбОлька
Извините, а в какой стране ЕС нет мусульман?)))
И ваш муж-воин святого престола?
Луноликая Вика• 07 сентября 2025
Ответ дляТочноБудет
Я еду поездом
А с какого города поезд в Кишинев идет?
ТочноБудет• 07 сентября 2025
Ответ дляЛуноликая Вика
А с какого города поезд в Кишинев идет?
Из Киева
Впораюсь зі всим• 07 сентября 2025
Це я. Не хочу з дитиною навіть рипатись і не впевнена ,що автобусом вона доїде кудись.
Та і я тривожна, не хочу без чоловіка їхати.
Одну теж запрошували в гості, але дорога автобусом в 36 годин мене зупиняє 🤪
Я тут с краю постою• 07 сентября 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Так, білетів тільки не має
А де ж їх беруть?
Библиотекарь• 07 сентября 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
А де ж їх беруть?
Оце і є загадка, яка досі не розгадана)
КараПузовна• 07 сентября 2025
Ответ дляКарамбОлька
А які в Греції мусульмани? Це християнська держава.
КарамбОлька• 07 сентября 2025
Ответ дляКараПузовна
Я про іноземців мусульман, не про місцевих.
КарамбОлька• 07 сентября 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
И ваш муж-воин святого престола?
Майже у всіх прикордонних країнах не має такої кількості у Австрії, Німеччині, Франції, Англії і т д В Хорватії їх не має.
А_я_ЛОЖУ!• 07 сентября 2025
Ответ дляТочноБудет
С тех пор как освоила дорогу через Кишинев, езжу и с детьми и без детей. Польша кажется требующей больших усилий, потому выбрала через Молдову
Ой, розкажіть, будь ласка, як довго займає дорога від пороога дому до порога готелю.
А_я_ЛОЖУ!• 07 сентября 2025
Ответ дляКарамбОлька
А чим Греція та Кіпр небезпечні? От цікаво стало. Кіпр - одна з найспокійніших країн.
Скільки терактів було у Франції і Кіпрі за останні 10 років?
КарамбОлька• 07 сентября 2025
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
На Кіпрі багато росіян, тому це вже як мінімум не приємно. Справа не в терактах, а в тому, що до жінок без чоловіка може будь хто причепитись і без захисту це може неприємно закінчитись. На південному березі Франції, дівчата могли просто зникнути в примірочній, для цього не обов´язково влаштовувати теракти.