Гербарія сушу• 06 сентября 2025
Кому робили лапароскопію, коли ви почали носити і яку вагу?
1,5 місяці тому була лапароскопія + гістероскопія.Лапароскопічно нічого не видаляли, проблему вирішили за рахунок гістероскопії. Сьогодні я підняла свою дитину десь 15кг ваги і відчуваю біль в районі швів.Вже себе накрутила що могло щось розійтись,порадьте коли ви починали носити після операції такої,чи були симптоми подібні?
Цибулька зла• 06 сентября 2025
Щось могло розійтись это что?
Вы же швы свои от лапары видите.
Детей маленьких у меня нет, но чемодан наверное поднимала. Все было нормально
Вы же швы свои от лапары видите.
Швидка Настя• 06 сентября 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Думаю год минимум ждать
После лапары? Что там разойдется? Очередь?
Давно без алко• 07 сентября 2025
Делали лапаро полное удаление матки и других женских органов, швов не было вообще, а дырочки замазаны клеем. Поднимала кг 5 через неделю, дальше - больше. Нечему там расходиться.
Йосип_молодий• 07 сентября 2025
Ответ дляЦибулька зла
Щось могло розійтись это что?
Вы же швы свои от лапары видите.
Шви не лише ті шо ззовні, а й всередині на органах є.
Але не думаю, що у автора щось розійшлося