Сосиска_Втесте• 07 сентября в 00:59
Чоловік сказав, що не відчуває себе українцем
він російськомовний, дуже рідко переходить на українську, але не суть
Він народився у Криму, там його родичі, там він вчився і майже не вчив українську, каже держава цьому не заперечувала і було все ок для неї, зросійщувати нас, а тепер я ворог народу, бо повинен українською, повинен поважати і знати культуру, а для нього вона жалістна, культура тих кому постійно недодають, ті які "ще не вмерли.."
познайомились ми в універі давно, спільного купа...єдине, що чоловік зовсім відмовляється бути якось приналежним до України, і росіянином він звісно себе не відчуває.
Просто хоче виїхати при можливості. А мені якось боляче від цього, що ми не сходимось у підтримці країни, у культурних заохоченням і взагалі бачимо по різному майбутнє і ідентифікацію себе
Сосиска_Втесте
• 07 сентября в 01:01
Ответ дляВся в кредитах
Сколько Вам платят за это?
за що за це? конкретніше жіночко
що в темі для вас шокуючого?
Сосиска_Втесте
• 07 сентября в 01:02
Люди, ви реально думаєте що це тролячя тема і такого бути не може?
Вся в кредитах• 07 сентября в 01:02
Ответ дляСосиска_Втесте
за що за це? конкретніше жіночко
що в темі для вас шокуючого?
Я чоловік
Вся в кредитах• 07 сентября в 01:02
Ответ дляСосиска_Втесте
Так
Сосиска_Втесте
• 07 сентября в 01:03
Ответ дляВся в кредитах
Так
ну то розширюйте коло свідомості
я не описувала щось занадто дивне
от так сталось у житті, я чоловіка люблю, він моя стіна і опора
я не описувала щось занадто дивне
ОливьЕЖечка• 07 сентября в 01:03
Так а что ему мешало раньше выехать? Почему именно сейчас случилась проблема с самоидентификацией?
Все буде• 07 сентября в 01:04
Ответ дляСосиска_Втесте
Такого, что человек себя украинцем не ощущает? Может естественно. Другой вопрос, что здесь обсуждать?
Тема создана понятно с какой целью.
Сосиска_Втесте
• 07 сентября в 01:06
Ответ дляВсе буде
Тема создана понятно с какой целью.
питання, як з цим змиритися, чи можливо якось щоб людина потроху прийшла до іншої думки, бо розлучатися я не планую із-за цього і шукати наприклад патріота, чи корінного українця теж ні
просто хочу трохи підтримки до любові країни
Оцененная• 07 сентября в 01:06
Любовь к стране выражается только в языке? Посмотрите сколько на фронте русскоязычных украинцев. Не нужно работать на страну агрессора и разделять Украину!!!!
ПультОт_БМВ• 07 сентября в 01:07
Ответ дляСосиска_Втесте
Топорно
Все буде• 07 сентября в 01:07
Ответ дляСосиска_Втесте
Я вам должны план приучения котенка к туалету придумать?
Ну реально, ну такой тупой троллинг.
Бочка порохУ• 07 сентября в 01:07
Ответ дляСосиска_Втесте
Думаємо, що в теорії може бути все. Але ви троляка
Не їм після шостої• 07 сентября в 01:08
Ответ дляСосиска_Втесте
ну то розширюйте коло свідомості
я не описувала щось занадто дивне
Ну так а кем он себя считает? Гражданин мира, как выше предположили? Вы с ним на украинском языке общаетесь, как сейчас здесь, а он вам в лицо плюет, не уважает и орет, что не понимает?
Сосиска_Втесте
• 07 сентября в 01:08
Ответ дляОцененная
та взагалі не про мову
я з чоловіком російською спілкуюсь і з батьками також, але у публічному просторі українська завжди,чоловік принципово відмовляється, іноді мені соромно із-за цього
у колі купа знайомих які категоричні до російського, відчуваю себе з ним як ізгої, але йому просто на думку інших начхати
Сосиска_Втесте
• 07 сентября в 01:09
Ответ дляAtomicX
’підтримки до любові країни’ - это как?
коротше, я хочу жити вдома і бути прийнятою у суспільстві, бо моя професія пов´язана з освітою, не стикатися з осудженням, мати цінності і традиції однієї країни, а не смикатися туди-сюди і шукати де б себе прилаштувати
Не їм після шостої• 07 сентября в 01:09
Ответ дляКинг-Конгша
Він відчуває себе ізраїльтянином?
Да, крымским.
Кинг-Конгша• 07 сентября в 01:09
Ответ дляСосиска_Втесте
та взагалі не про мову
Заброньований? Це не надовго, скажіть йому.
Сосиска_Втесте
• 07 сентября в 01:12
Ответ дляКинг-Конгша
до чого тут бронь, до мови, культури і приналежності до культури і традицій?
мене націоналісти і бажаючі смерті нашим людям через мову чи перегляд російського теж вкурвлюють, не підтримую таке відношення
Не їм після шостої• 07 сентября в 01:12
Ответ дляСосиска_Втесте
Не похрен ли всем, кто там ваш муж и на каком языке он разговаривает? И куда вы смыкаться собираетесь? Какой-то такой тролизм тупой.
Мамин тріль• 07 сентября в 01:12
Ну в принципе он прав. Большинство живет в бедности и в стрессе тут
Принцепесочка• 07 сентября в 01:12
Ответ дляСосиска_Втесте
Ну, авторко, що Вам скажу, колишній чоловік виїхав до Криму, там і живе. Батьки його з Росії були, переїхали в Крим давно, але ототожнювали себе з Росією. Єдина донька для чоловіка не в приорітеті