Сосиска_Втесте• 07 сентября 2025

Чоловік сказав, що не відчуває себе українцем

він російськомовний, дуже рідко переходить на українську, але не суть
Він народився у Криму, там його родичі, там він вчився і майже не вчив українську, каже держава цьому не заперечувала і було все ок для неї, зросійщувати нас, а тепер я ворог народу, бо повинен українською, повинен поважати і знати культуру, а для нього вона жалістна, культура тих кому постійно недодають, ті які "ще не вмерли.."
познайомились ми в універі давно, спільного купа...єдине, що чоловік зовсім відмовляється бути якось приналежним до України, і росіянином він звісно себе не відчуває.
Просто хоче виїхати при можливості. А мені якось боляче від цього, що ми не сходимось у підтримці країни, у культурних заохоченням і взагалі бачимо по різному майбутнє і ідентифікацію себе
автор Сосиска_Втесте • 07 сентября 2025
Ответ дляНе їм після шостої
Не похрен ли всем, кто там ваш муж и на каком языке он разговаривает? И куда вы смыкаться собираетесь? Какой-то такой тролизм тупой.
я про коло в якому я знаходжусь
Не їм після шостої• 07 сентября 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
я про коло в якому я знаходжусь
Вы в какой-то секте?
автор Сосиска_Втесте • 07 сентября 2025
Ответ дляПринцепесочка
Ну, авторко, що Вам скажу, колишній чоловік виїхав до Криму, там і живе. Батьки його з Росії були, переїхали в Крим давно, але ототожнювали себе з Росією. Єдина донька для чоловіка не в приорітеті
Мій за мною горою, опікається, турбується
Іноді ми влаштовуємо дні українською, але все одно відчувається якийсь його пофігізм до всього що відбувається
df364tye3• 07 сентября 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
питання, як з цим змиритися, чи можливо якось щоб людина потроху прийшла до іншої думки, бо розлучатися я не планую із-за цього і шукати наприклад патріота, чи корінного українця теж ні
просто хочу трохи підтримки до любові країни
приносите ему подарки ,,,
говорите ,,, це от краины ,,,
может полюбит ,,,
AtomicX• 07 сентября 2025
Ответ дляНе їм після шостої
Вы в какой-то секте?
Члены одного кружка))))
Сонечко• 07 сентября 2025
Автор, ваш чоловік має лише базову середню освіту?
автор Сосиска_Втесте • 07 сентября 2025
Ответ дляНе їм після шостої
Вы в какой-то секте?
у секти освітян, якщо можна так сказати :)
наше коло друзів звузилось, через тих хто виїхав,багато україномовних, волонтерів, зауважень не роблять особисто, але знаю як відносяться і висловлюються про російськомовних
може в очі посміхаються, а за спиною не сприймають
Кинг-Конгша• 07 сентября 2025
Ответ дляAtomicX
Члены одного кружка))))
Не дай, боже, авторка дотична до міносвіти.
Не їм після шостої• 07 сентября 2025
Ответ дляAtomicX
Члены одного кружка))))
Там ролевые игры даже есть - ’дни украинским’, мужа автора не возбуждает эта вся возня все равно.
автор Сосиска_Втесте • 07 сентября 2025
Ответ дляСонечко
Ні, він інженер ) Працює не за фахом, у колі нерухомості
Він насправді дуже розумний технарь
Принцепесочка• 07 сентября 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Насильно милим не будеш, не зміниш людину, бо вам так зручніше/хочеться. Або ви повинні змиритися з його такою позицією або йти, бо цей тиск буде руйнівним для відносин.
Чемодан-Вокзал-Майами• 07 сентября 2025
Любой здравый человек если заставят выбирать между собой и страной выберет себя. Любая стана это нечто эфирное и искуственно выдуманное. Я тоже себя не украинкой а гражданкой мира ощущаю, к сожалению с украинским паспортом. Навесили на нас ярлыков, особенно на бедных мужиков: должны то, должны се. А они просто жить хотят.
автор Сосиска_Втесте • 07 сентября 2025
Ответ дляПринцепесочка
я от просто не розумію себе, чи ладна я поступитися своїм принципам заради нього
бо я вже починаю сумніватися чи то моє, чи нав´язане суспільством і чого хочу саме я
оксюморон• 07 сентября 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
Так а что ему мешало раньше выехать? Почему именно сейчас случилась проблема с самоидентификацией?
Так это и так понятно ж, такого притеснения с языком до прихода войны не было ж, и его устраивало все, тем более человек родился в Крыму ж.
Сонечко• 07 сентября 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Він насправді дуже розумний технарь
Як він міг навчаючись в Криму отримати освіту і стати інженером?
Клин_Кляйн• 07 сентября 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
ну то розширюйте коло свідомості
я не описувала щось занадто дивне
от так сталось у житті, я чоловіка люблю, він моя стіна і опора
значит принимаете его точку зрения! и не пи..те об о этом на каждом углу! или разводитесь и поддержите украину!
автор Сосиска_Втесте • 07 сентября 2025
Ответ дляСонечко
він там народився і вчився у школі, потім переїхав у Харків і тільки після закінчення вузу Крим окупували
так і вчився. До 18 років він взагалі мовою не користувався, навіть по балам найгірше здав її, на 175 балів наче, бо чисто відпрацьовував правила
Все буде• 07 сентября 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Вы можете, как жены декабристов, поехать за ним в Сибирь. К черту принципы, автор.
Клин_Кляйн• 07 сентября 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
та взагалі не про мову

я з чоловіком російською спілкуюсь і з батьками також, але у публічному просторі українська завжди,чоловік принципово відмовляється, іноді мені соромно із-за цього
у колі купа знайомих які категоричні до російського, відчуваю себе з ним як ізгої, але йому просто на думку інших начхати
молодец он - а вы овца
Помидорина• 07 сентября 2025
А что ему Украина дала хорошего, что он должен ее поддерживать, автор?
автор Сосиска_Втесте • 07 сентября 2025
Ответ дляВсе буде
він не поїде у сибір
просто починати все з нуля в іноземній країні з новою мовою, для мене це теж дивно і занадто багато зусиль, ніж просто стати частиною нашого суспільства
Полонянка SexShop-а!• 07 сентября 2025
Автор, вы одно скажите: вы текст через ИИ писали или гуглпереводчик? В любом случае не используйте больше: ерунду пишет
Паратруперсупер• 07 сентября 2025
У вашего мужчины куча комплексов. Тут не дело в том, что он не ощущает себя украинцем.
Все буде• 07 сентября 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
він не поїде у сибір
Почему не поедет? Там все понятно. Образование котируется.
Клин_Кляйн• 07 сентября 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
е мое..дни укр - я бы уже подала на развод с такой херней
автор Сосиска_Втесте • 07 сентября 2025
Ответ дляКлин_Кляйн
молодец он - а вы овца
це ви може про себе?
я свої послуги по закону не можу надавати іншою мовою і також поважаю публічний простір
де ж тут про вівцю?
Потішаюся• 07 сентября 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Тогда перестаньте страдать фигнёй. Если у вас есть много общего и муж вас по всем параметрам устраивает , то оставьте его в покое. Его мироощущение может отличаться от вашего.
автор Сосиска_Втесте • 07 сентября 2025
Ответ дляПаратруперсупер
не думаю
про які комплекси мова?
оксюморон• 07 сентября 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
та взагалі не про мову

У взрослого человека может быть другое мнение, тем более он не повторил же Вашу судьбу, чтобы он думал точно также как Вы и наоборот - так что это его право.
А Вы его стесняетесь... получается он в Вас ошибся.
Помидорина• 07 сентября 2025
А вообще, автор - тупой трилль.