Шопингмонстр• 07 сентября 2025

6000 грн на місяць моя родина віддає родичам.

Просто абсурд якийсь, всі дорослі люди, працюють, але заглядають в кишеню, прибідняються і даємо, то навчання, то ремонт, то хворіють, то корова здохла, і ми постійно комусь щось винні, десятиліття вже.
Повелитель бітка• 07 сентября 2025
Ответ дляЧервона калина
Зачем? Продукты в селе и так есть
Автору помогают в ответ продуктами и мясом
Выкормить хозяйство это не три копейки стоит
Свет , газ, дрова …. Корм животным, огород вспахать ..
Тем кто не помогает. Тут понятно, автор покупает продукты у них, но есть же и другие.
Червона калина• 07 сентября 2025
Ответ дляПовелитель бітка
Автор написала , просто общую сумму и сказала что есть и другие
Но более ничего не писала
То что касается многодетной семьи … тоже ничего не понятно
Люблю порядок• 07 сентября 2025
Ответ дляШопингмонстр
Ні, ніколи не просять, просто розповідають про свої потреби, проблеми, а ми самі даємо при зустрічі щомісяця, нам на скромне життя вистачає, не скаржусь, але ж це не тисячі доларів дохід, щоб давати і не помічати.
Скажіть, що узяли великий кредит.
Чи щось подібне.
Скаржіться самі.
Повелитель бітка• 07 сентября 2025
Ответ дляЧервона калина
Но более ничего не писала
Червона калина• 07 сентября 2025
Ответ дляПовелитель бітка
фото
І?
Далі писала про багатодітну
Потім про тітка, дядько ….
Повелитель бітка• 07 сентября 2025
Ответ дляЧервона калина
І?
Далі писала про багатодітну
Потім про тітка, дядько ….
Есть такие что ничего не дают взамен, что не понятно?
Червона калина• 07 сентября 2025
Ответ дляПовелитель бітка
Обовʼязково зобовʼязані давати щось ?
Якщо немає нічого, то що давати ?
Повелитель бітка• 07 сентября 2025
Ответ дляЧервона калина
Обовʼязково зобовʼязані давати щось ?
Якщо немає нічого, то що давати ?
Значит и им никто не обян давать.
автор Шопингмонстр • 07 сентября 2025
Ответ дляЧервона калина
І?
Далі писала про багатодітну
Потім про тітка, дядько ….
Це суті не змінює, мінімум 6к в місяць йде на родичів в загальному, доречі найближчі родичі допомоги фінансової не потребують, мають високі пенсії.
Червона калина• 07 сентября 2025
Ответ дляШопингмонстр
Якраз це змінює суть
Якщо у вас 6 родичів яким ви опомогаєте то це по 1 тис
Якщо не хочете просто не робіть цього, чи надавайте допомогу раз в три місяці
автор Шопингмонстр • 07 сентября 2025
Ответ дляЧервона калина
Якраз це змінює суть
Це різні сім´ї, не 6 звичайно, але допомоги, подарунків, чекають усі. Самі звалили на себе цей тягар відповідальності.
Червона калина• 07 сентября 2025
Ответ дляШопингмонстр
Ну то не робіть подарунків, нічого не давайте
Якщо ви самі вже не хочете то нащо це робити
ТебеОноНадось• 07 сентября 2025
Ответ дляШопингмонстр
І як воно живеться з розумінням, що ти дурепа, на якій всі звикли їздити? Вибачте, але я не розумію як так можна. З стільки років я б вже придумала купу відмазок, щоб він мене ніхто нічого не чекав.
автор Шопингмонстр • 07 сентября 2025
Ответ дляЧервона калина
В цьому місяці -15000, в одних телефон зламався, інші вступали в універ, купа витрат, щоб зібрати на навчання, оплатити гуртожиток, речі побутові, одяг.
ЯяяКакаджамбо• 07 сентября 2025
Ответ дляШопингмонстр
Працюють зп 10000, і 5000 пенсія, пай 12000 в рік, і ми.
Автор, с огородом и хозяйством, они богаче вас. У меня есть родичи в селе, знаю о чем говорю. Тоже мужчина работает, зарплата около 15, пай и пенсия. 3 человека в семье. Так они и мне могут помочь иногда, как минимум продуктами. А не я им.
ДлинноНожка• 07 сентября 2025
Ответ дляШопингмонстр
Так, ми думаємо, що ми робимо добре діло, але я відчуваю себе вже лохом.
Ви робите зло. Я серйозно. Замість того щоб люди розвивалися, ви їм закриваєте їхні потреби. Це типу не давати дитині вчитися ходити, а замість того возити її на колясці. І собі теж робите зло. Не пройшло і 10 років як Ви нарешті збагнули що щось не так. Усвідомлення проблеми це вже немало. Тільки дивіться, не чекайте ще 10 років для того щоб нарешті перейти до дій, тобто відмов.
ДлинноНожка• 07 сентября 2025
Ответ дляПовелитель бітка
Просто пропустите платёж, попросите сами у них в долг, идите на опережение - машине требуется срочный ремонт, дайте 3 тысячи.
Я так понимаю это родственники мужа и он не против давать?
Ооо, шикарно :) Можна і більше сказати на щось термінове. І подивитися як відразу всіх ’родичів’ вітром здує
Аноним ФЕЯ• 07 сентября 2025
Ну це ваше рішення - допомагати. І ви завжди можете його змінити, це рішення.
ДлинноНожка• 07 сентября 2025
Ответ дляШопингмонстр
Вони не трутні, працюють все життя в селі, а там, з голоду не помреш, але ж куди не ткнись потрібні гроші, дітей одягни, в школу скупись, тепер навчання, мені їх шкода, тягнуть все з останніх сил.
Нахіба Ви створили цю тему? По Вашій риториці вже видно що Вам лише понити і скоріш за все знайти тут підтримку, що Ви начебто правильно робите. Тобто скинути негатив на когось А фігушки - самі вляпалися, самі розгрібайте, до сраки ваша жалість
Без QR коду• 07 сентября 2025
Ответ дляШопингмонстр
сделайте ход конем. удивите их, ничего не давайте и смотрите на реакцию.включите в себе ЖЛОБА, наконец-то!
Зроблено у 80-х• 07 сентября 2025
Ответ дляШопингмонстр
Автор якщо вони не трутні то чому ви їх утримуєте?
У вас не має дітей та батьків?
Проблем не маєте?
Перша скрипка• 07 сентября 2025
Ответ дляШопингмонстр
10 років назад відповідно ця сума була вдвічі менше, зараз дійшла до 6к, стабільно.
Так зачем вы даёте ? Говорите, что взяли кредит , теперь денег ни на что не хватает. Просите деньги обратно у всех родственников.Они сами будут от вас бегать)
Булькаю• 07 сентября 2025
Ответ дляШопингмонстр
Спочатку це була щира допомога, вона й зараз наче така, але ж 10 років, і це рідня не першої лінії.🤯
Зачем помогаете?

Сказать, что денег нет
Булькаю• 07 сентября 2025
Ответ дляШопингмонстр
Одні в обмін дають продукти, інші нічого.
Те, что ничего не дают, идут в баню и без денег остаются
Хата на мати• 07 сентября 2025
Ответ дляШопингмонстр
Вы троль.
Вы, еле сводящие концы с концами, позволяете просто отдавать по 15 тыс.грн.. Сказочница.
Булькаю• 07 сентября 2025
Ответ дляШопингмонстр
Родичі мої, тітки, дядьки, малозабезпечені, багатодітні.
В них грошей немає ніколи, це правда, тому поступово утворилась ця традиція щомісячної допомоги, потреби, проблеми фінансові ростуть, а з такими цінами взагалі нінащо не вистачає.
Значит поссориться с ними и перестать деньги сдать
Булькаю• 07 сентября 2025
Ответ дляШопингмонстр
А мне не хотите просто 500 грн послать? ))
НаБалКоніХодять• 07 сентября 2025
Ответ дляШопингмонстр
Что вы хотите услышать? Вы сами оправдываете их сейчас. Пускай рассказывают. Киваете и все. У вас нет детей? Не надо их учить? Не надо одежда зимняя, резина на машину, обувь, ремонт?
автор Шопингмонстр • 07 сентября 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
Дітей немає, решта як у всіх.
Красавица писяная• 07 сентября 2025
А с чего это все началось?