Шопингмонстр• 07 сентября 2025

6000 грн на місяць моя родина віддає родичам.

Просто абсурд якийсь, всі дорослі люди, працюють, але заглядають в кишеню, прибідняються і даємо, то навчання, то ремонт, то хворіють, то корова здохла, і ми постійно комусь щось винні, десятиліття вже.
автор Шопингмонстр • 07 сентября 2025
Ответ дляКрасавица писяная
А с чего это все началось?
Приїжджають, своє щось привозять, а ми гроші, і так кожен місяць, як свята + ще пару тисяч зверху.
Красавица писяная• 07 сентября 2025
Ответ дляШопингмонстр
То есть, вас не просят, вы сами даёте им деньги?
Даёте за продукты?
Красавица писяная• 07 сентября 2025
А телефон зачем им покупали? Они вас просили? Или вы сами?
Знову Я• 07 сентября 2025
Ответ дляШопингмонстр
Так, і як вийти з цієї ситуації, не посварившись?!
В них доходи вдвічі менші.
Никак. Для Вас никак. Люди которые помогают своим родственникам не изменятся, а Вы всегда будете крайней.
Только Вам решать хотите ли Вы продолжать жить так дальше, каждый раз отрывая от себя кусок или нет. Но судя по всему Вы и далее будете терпеть.
Но эта ситуация не изменится никогда.
Знову Я• 07 сентября 2025
Ответ дляШопингмонстр
Це різні сім´ї, не 6 звичайно, але допомоги, подарунків, чекають усі. Самі звалили на себе цей тягар відповідальності.
Ситуация не изменится. Но из нее выход там где и вход когда-то был.
Это как раз то, что Вы в силах изменить, но не хотите делать этого.
Если Вас этот вопрос мучает в 2 часа ночи, то, Вам явно не ок это.
Но ситуация сама по себе не нормальная. Такие люди не меняются никогда.
Бегущаяпо• 07 сентября 2025
Ответ дляШопингмонстр
Може хтось в схожій ситуації, цікаво почути ваші історії.
для мене ситуація максимально дивна, як і мабуть для більшості тут. Назад вернути вже не вернеш, але перекрити цей потік благодійності вам необхідно.

Безболісніше поступово, скорочуючи з 6 тис до нуля за пару міс. Мотивуючи тим що ціни піднялись, вам вже не вистачає.
ЯяяКакаджамбо• 07 сентября 2025
Сократить общение и всё. Зачем вам их приезды? Тем более они приезжают что бы всё разнюхать о ваших делах, и выпросить денег
Чебураха з перцем• 07 сентября 2025
Ответ дляШопингмонстр
Ми для них вже як пасивне джерело доходу, вони на нас розраховують.
Вы лохи,это по -простому.У нас на содержании только родители мужа,им 70+ .Даём им 50-100 евро в месяц.И то,потому что они пенсионеры.Моя мама в помощи слава Богу не нуждается.Остальные все гуляют лесом.
Ромашкинная• 07 сентября 2025
Ответ дляШопингмонстр
Родичі мої, тітки, дядьки, малозабезпечені, багатодітні.
В них грошей немає ніколи, це правда, тому поступово утворилась ця традиція щомісячної допомоги, потреби, проблеми фінансові ростуть, а з такими цінами взагалі нінащо не вистачає.
Забавно... У половини моїх друзів постійні ’фінансові проблеми’. То на відпустку мало залишилось, то авто в кредит... У нас менталітет такий, буду я всіх слухати, то можна придумати, що якісь обділені бомжі)))
Ромашкинная• 07 сентября 2025
Ответ дляШопингмонстр
Вони не трутні, працюють все життя в селі, а там, з голоду не помреш, але ж куди не ткнись потрібні гроші, дітей одягни, в школу скупись, тепер навчання, мені їх шкода, тягнуть все з останніх сил.
Всі завжди тягнуть все з останніх сил) це нормально.
Ромашкинная• 07 сентября 2025
Ответ дляЦветочница
Але він би їх випратив на себе. Чому ми поаині кормити дорослу людину, вона зробила свій вибір, 25 років тому я і мій чоловік були ворогами, вона нікого не хотіла слухати. Вважала , що розумніше за інших. Народила дитину від наркомана, сама почала вживати наркотики. І тепер я і моя сім´я повина розплачуватись за її вибір. Хм, дивна логіка
Дивна логіка в тому, що ви його за цим взяли, а тепер чомусь дивуєтесь
ОноВамнадо• 07 сентября 2025
Ответ дляШопингмонстр
Спочатку це була щира допомога, вона й зараз наче така, але ж 10 років, і це рідня не першої лінії.🤯
Жах.
А як вони у Вас просять, я б в житті не просила. У мене рідна сестра заробляє в 30 разів більше мене, але я навіть і не думала просити, потрібні гроші на операцію були, кредитка.
Лама_мама• 07 сентября 2025
Корова здохла, то на її похорони?
автор Шопингмонстр • 07 сентября 2025
Ответ дляЛама_мама
Корова здохла, то на її похорони?
Нову купити.
Я_не_аноним_100%• 07 сентября 2025
Родичі чоловіка?
Я_не_аноним_100%• 07 сентября 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
смотря что! и почему по 6 к уже десятилетиями? сейчас 6 к - фигня! какая корова какой ремонт? а вот 20 лет назад - 6 к - приличная сумма
Цю фігню ще потрібно заробити,це чиясь мінімальна зп
Я_не_аноним_100%• 07 сентября 2025
Ответ дляШопингмонстр
Чоловік в мене теж такий лох
автор Шопингмонстр • 07 сентября 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Родичі чоловіка?
Мої, його всі родичі заможні.
Я_не_аноним_100%• 07 сентября 2025
Ответ дляШопингмонстр
Мої, його всі родичі заможні.
Вони із села?
В них немає там роботи?
100pudov• 07 сентября 2025
Как вы умудряетесь с 40 тыс еще и помогать , у нас доход в два раза и то впритык хватает на месяц, вот в этом месяце даже не хватило. И для меня 6000 большая сумма чтобы просто так кому-то отдать.
автор Шопингмонстр • 07 сентября 2025
Ответ для100pudov
А на що може не вистачити 34000 на двох з своїм житлом?
ОбережнаЯ• 08 сентября 2025
Ответ дляШопингмонстр
Думаю, тут таких лохів вухастих немає.
Аноним_Русалка• 08 сентября 2025
Ответ дляШопингмонстр
Какой у вас отдых,медицина,стоматология?
автор Шопингмонстр • 08 сентября 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Та звичайні, без вишукувань, з початку війни без подорожей взагалі.
Аноним_Русалка• 08 сентября 2025
Ответ дляШопингмонстр
Тогда почему деньгами разбрасываетесь?
автор Шопингмонстр • 08 сентября 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Тогда почему деньгами разбрасываетесь?
Бо їм потрібніші на необхідне.
Аноним_Русалка• 08 сентября 2025
Ответ дляШопингмонстр
Бо їм потрібніші на необхідне.
Мужу ещё не надоело?
автор Шопингмонстр • 08 сентября 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Мужу ещё не надоело?
Сердиться вже, раніше мовчав.🙁
Аноним_Русалка• 09 сентября 2025
Ответ дляШопингмонстр
Сердиться вже, раніше мовчав.🙁
Ещё долго держался