КротоТо• Изменено 07 сентября 2025

Хто купував троянди через інтернет?

Хто цьогоріч купував троянди на посадку через інтернет, підкажіть, будь ласка, де подивитися, щоб ТОЧНО відповідали сорту. Навесні замовила на сайті Roseeds - дуже гарний посадковий матеріал, кущі здорові, всі троянди виросли сортові, красиві, але ж жодна не співпала! А я опору купила, місце приготувала для того П´єра де Ронсара, а виросла красива фіолетова троянда(( Дивно, такий сайт у них серйозний, так гарно було упаковано, такі корені, на кожній троянді заморочились приклеїли кольорове фото з підписом, а на виході - не те. Не розумію тоді, нашо вони так заморочуються, якщо все рівно це обман. Купила більше 10 штук, а в результаті тих, шо хотіла, нема. Підкажіть, де іти, щоб вже точно купити те, про що мрію (а особливо: Дует і П´єр де Ронсар
Володарка мрій• 07 сентября 2025
покупать там, где на кусте уже есть розы, то есть в сезон брать
автор КротоТо • 07 сентября 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Через інтернет так не продають, а на базарі - так, але сортів тих, що мені треба, не бачила у нас
Забрала і не сказала• 07 сентября 2025
Даша Берднікова в ФБ
Шикарні кущі
Зараз йде бронь на осінь
автор КротоТо • 07 сентября 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Даша Берднікова в ФБ
Шикарні кущі
Зараз йде бронь на осінь
Дякую, піду гляну!
Алесс• 07 сентября 2025
Ответ дляКротоТо
Продають. Я брала в тому році,по осені
Тільки Пьєра не побачила в цьому році😂
Пік Антна• 07 сентября 2025
Покупала весной на сайте Вестгард четыре плетистые розы Монблан. Из четырех штук Монблана только две. Две другие пока не знаю, ещё не цвели, но листья кардинально отличаются.
Забрала і не сказала• 07 сентября 2025
Ответ дляКротоТо
Дякую, піду гляну!
З моїх більше 100 кущів, ці одні з найбільших, найкращих. Минулої осені посадила в листопаді цього року вже цвіли. Дуже гарно наросли
автор КротоТо • 07 сентября 2025
Ответ дляПік Антна
Ну хоч дві співпали Я бачила в фб рекламу їхню, вони мені здалися надійними (та мені і ці дуже надійними здавалися хоча))). А чого ще не квітли? Вже б мали давно наче