Просто накипело уже. Раньше в магазинах и общественных местах люди держали дистанцию, когда еще была объявлена пандемия, сейчас нет.
Я просто рассказываю свой случай, у меня из-за лонг ковида (прошу не путать с острым ковид) ушло почти полтора года моей жизни, не вылазил с больниц и стационаров, сотни врачей и несколько потраченных тысяч $ на это все, бывали дни\недели когда лежал пластом практически. несколько операций, и лишь помогли старые препараты которые используются от вич, которые мне посоветовали зарубежные доктора. которые занимаются этими исследованиями (у нас протоколов даже нет) в первые за последние месяцы после них я почувствовал себя человеком.
Последние дни у меня опять воспалилась гайморовая и общее состояние болезненное, и вот я стою в очереди в супермаркете на кассе, мало то того что люди сзади прям вплотную подходят. я от них отхожу а они подходят, так еще и рыгают передо мной... злости просто не хватает
Мало того что люди не осведомлены, что это не просто вирус в привычном понимании, и уже тыщу раз об этом было рассусолено. так еще насрать на других, мол пусть заражаются себе
Ответ дляOlga_72
Якщо погано вам, то це ваша проблема, а не тих людей, яким не погано. Люди мають право бути без освіти. Це їх вибір. вони не порушують законів. Тому організація безпеки для вас, це особисто ваша, і претензії до інших дуже дивні.
Нет, какое право они имеют рыгать на других ?
Ответ дляOlga_72
Вы это, с тих у кого моя хата с краю
Ответ дляSerhiyE
Вы это, с тих у кого моя хата с краю
Ви доросла людина. А досі не розумієте що весь світ не крутиться навколо вашої осі? Люди не будуть підлаштовуватись під дивну людину, про яку нічого не знають. Ну з якого дива? Ваші думки ніхто читати не вміє. Люди живуть по правилам суспільства. Якщо ви створили нові правила про які інші люди не знають, то їх ніхто не буде виконувати, бо вони про них не знають.
Ответ дляOlga_72
Може вагітні? А ви не пропускали? Тут можна довго гадати чому ригали і чому саме на вас. Можна гадати чому ви не пішли в супермаркет з самообслуговуванням, там де відстань, ого-го.
Нет, там тоже есть самообслужки, а там тоже все стоят сборищем вплотную с друг другом, не спрашивайте, я не знаю почему они там так стоят, а прям гипермаркет где на самообслужках более менее дистанция, от меня км целый, мне сегодня как то не по здоровью было туда чесать, да и почему я должен получается идти из-за вот таких необразованных идиотов пофигистов
Ответ дляOlga_72
Ну вот в этом то и проблема
Это я еще плюс до кучи вспомнил вчера поздно здесь тему, какая то тупорылая создала тему - нас заставили вакцинироваться, нас хотели убить, блять, просто злости не хватает на вот таких и их пропаганды, я вот как раз таки не одного случая не знаю кто бы заболел лонгом те кто ранее вакцинировались
Ответ дляOlga_72
Це ваша проблема, не їх, тому що вони ’все стоят сборищем вплотную с друг другом’.
Да моя в данном случае, на далеких, умственно и общественно не развитых, ты к сожалению никак не повлияешь, да что тут говорить, даже здесь, через день тема - мій чоловік не мие члена, що робить. Говорит о многом
Ответ дляSerhiyE
Кожна людина вибирає з ким їй спілкуватись, з ким ні. Куди ходити, куди ні. Після приходу ковіду зробили все щоб не контактувати з іншими людьми. Ви вибираєте. Але чомусь у вас дивний вибір.
Ответ дляSerhiyE
Треба мати нормальний імунітет. Не маєте, то уникайте скупчень. Є доставка чого хоч. Засуньтеся в хату, і там зміцнюйтеся. Не ризикуйте так уж. Ковід все таки це ж не шуточки
Ответ дляSerhiyE
А що яви робите на цьому форумі? На чоловічому Вас не приймають?
Ответ дляTeonaa
Что вашем понимании иммунитет, вы знаете что это такое, как он работает, какое вы даете определение этой формулировке ? Ну, кроме того что это умное слово высрали.
Ок, расскажите мне пожалуйста разницу между гумморальным, клеточным и адаптивным иммунитетом ?
А теперь еще раз для тупых, сарс ков сам по себе очень сильно просаживает звенья интерферонов, и я лично знаю людей у которых практически в нули, и это подтверждалось лабораторно, то есть это больше снижение чем при спиде, и это у тех людей (у меня в том числе) у кого не было не врожденного нарушения иммунитета не приобретённого, не вич+, скрин с статьи же кидал, и писал об этом в начале темы
Ответ дляSerhiyE
Більшість людей має антитіла. Коли було дослідження антитіл не було ні у кого. Ситуація змінилась. То чи актуальне зараз те дослідження що проводилось до появи антитіл?
Ответ дляOlga_72
Вы о каком именно исследовании ?
Антитела у меня есть и что, и у тех людей кто как и я поймал лонг как и я тоже есть, там совсем по другому все работает
Ответ дляOlga_72
Нема тих правил що ви намагаєтесь тут нав`язати. Це ваші особисті правила. Ваш мікросвіт.
То есть выходя с ваших слов, так же нормой может являться подойти плюнуть на кого то на улице, подойти что то украсть, делать преступления и беззаконие, верно понимаю ?
Ответ дляSerhiyE
Вам шо, 50+
Імунітет - це імунітет. Відповідь організма на збудник. Захист. Нафіга мені ті гумморальності чи ло там ще. Мені головне щоб він працював і не здихать від всякої фігні і не фігні теж.
Ответ дляTeonaa
Вам шо, 50+
А как же те молодые люди, с групп по лонг ковиду, девочки которым 24-27 лет, у них тоже в паспорте 50 по вашему ?
Юлия_Юлия-2175• 07 сентября 2025
Автор, я розумію ваші емоції.
Роз´ясню, що відбувається, але ви, швидше за все, мені просто не повірите/не дослухаєтеся.
Проблема в вас і так, світ не зобов´язаний крутитися довкола вас.
Хоча це зовсім не відміняє того, що люди справді не виховані, не вміють зберігати дистанцію, не розуміють, що для когось їх банальні соплі не безпечні і можуть призвести до смерті.
Але людей ви змінити не можете, а своє
ставлення до ситуації - можете.
Я астматик і для мене з дитинства кожне ГРВІ/грип/застуда супроводжувалися важким, кількаденним загостренням астми. Потім ледь не померла від ускладнення грипу - плевриту. Ще далеко до ковіду я носила маску в поліклініці/лікарні/аптеці, лякалася кашляючих і пчихаючих людей і дистанція теж мала для мене значення. Під час епідемії ковіду взагалі стала відлюдькуватим самітником, добре, що хоч працювала дистанційно та існувала доставка.
Плюс після складної травми ще й іншу важку фобію мала і для мене все виглядало логічно.
Насправді це просто реакція психіки на дуже травмуючі для мене події. Наче логічна реакція на подію, наче обгрунтовані страхи і логічні аргументи але все ж це надмірна захисна реакція психіки, яка додає постійної фонової тривожності і страху, який отруює життя і заважає.
Зараз проходжу сеанси психотерапії (травмотерапії емдр) і мені стає краще. І так, я абсолютно не знаю що буде завтра, але краще жити спокійно і 1 раз померти від передбачуваної небезпеки, ніж щодня боятися жити і ’помирати’ від страху наразитися на цю небезпеку.
Але людей ви змінити не можете, а своє
ставлення до ситуації - можете.
Ответ дляЮлия_Юлия-2175
Автор, я розумію ваші емоції.
Але людей ви змінити не можете, а своє
ставлення до ситуації - можете.
Але людей ви змінити не можете, а своє
ставлення до ситуації - можете.
Да, я вас прекрасно понимаю
Ответ дляSerhiyE
Це з ваших слів, не перекручуйте я писала про інше. Не плутайте ті правила що вигадали особисто ви і ті правила за якими живе суспільство. Суспільство живе по правилам. Ви хочете ввести особисті додаткові правила. Але ви не законотворець. Тому ваші особисті правила будуть ігнорувати всі.