ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 07 сентября в 17:31
Есть ли такие, кто уклоняется от работы в Германии?
Допустим, вас вызывают на термины в джоб центр. Но вам удается увиливать от работы. И вы приехали в 22м.
Как вам это удается?
Я не в Германии, но интересно, как люди умудряются
Как вам это удается?
Чучело-Мяучело• 05 октября в 10:37
Ответ дляБорисфенка
Що тут, заскучали за мною?
Тиждень тому зробила операцію по заміні голеностопного суглоба, сижу в інвалідному візку, у Джоб-центра ніяких питань нема. Приїхала в 2022-му році. Рік ходила на мовні курси, здала на А2. Планую зробити інвалідність.
Шикарный план
Чучело-Мяучело• 05 октября в 14:04
Ответ дляБорисфенка
Хотіла ще на старті, але мене засмутили, що можуть депортувати, бо я біженка тимчасова, а москалі поробили громадянство Німеччини, душити їх не можна, на жаль. Але на заході Німеччини вони сумирні, тільки в Берліні біснуються, суки.
Хоть бы Вас на Оболони не встретить.Стыдоба
Летала_НаМетле• 15 октября в 15:39
Я не укланяюсь, но меня просто никуда не берут на работу. Больше года отказы постоянные.