Тра Ля Ля• 07 сентября в 19:45
Як вам місто Бориспіль?
Чи норм для проживання? Що вам подобається, а що ні? Де б обрали жити в Борисполі чи в Боярці?
Тра Ля Ля
• 07 сентября в 19:52
Ответ дляБокс-орун
работать в Киеве?
Так, робота в Києві. Зараз я живу в селі, до роботи мені годину їхати. Думаю, де краще зняти житло
Реанимация• 07 сентября в 19:52
Зараз по роботі там немає перспектив. Все життя жила в Борисполі і вимушені були переїхати на Південь, тут по профілю суміжному робота.
Тра Ля Ля
• 07 сентября в 19:54
Ответ дляВкаблучках
Мне Борисполь отлично.
Год уже здесь. Жилье купили летом.
Я теж чула хороші відгуки, що й парк є куди вийти, і в центрі гарно. Часто буваю проїздом тут
Реанимация• 07 сентября в 19:54
Ответ дляТра Ля Ля
То знімайте поряд з роботою, хай гірше житло, але менше часу в дорозі. Проїзд до Києва зараз 65грн+по Києву, по Борисполю.
Бокс-орун• 07 сентября в 19:54
Ответ дляТра Ля Ля
сложно сказать - а работа правый или левый берег
борисполь сам по себе нормально, но добираться по деньгам и времени от этих двух, так себе
Тра Ля Ля
• 07 сентября в 19:54
Ответ дляРеанимация
А для життя норм місто? Я думаю де краще Бориспіль чи Боярка
Реанимация• 07 сентября в 19:55
Ответ дляТра Ля Ля
Боярка ближче до Києва. Залежить де Ваша робота...
Тра Ля Ля
• 07 сентября в 19:55
Ответ дляБокс-орун
Лівий берег
Бокс-орун• 07 сентября в 19:55
Ответ дляРеанимация
но пробки и окружная... по времени не быстрее и не дешевле
Вкаблучках• 07 сентября в 19:55
Ответ дляТра Ля Ля
Если снимать - то лучше в Киеве возле работы. Да и в борисполе цена на аренду киевские. Плюс маршрутка в один конец 65 грн.
Тра Ля Ля
• 07 сентября в 19:55
Ответ дляРеанимация
Лівий берег
Ліплю вареники• 07 сентября в 19:56
Ассоциируется только с ´залет шахеда на Киев через Борисполь´
Реанимация• 07 сентября в 19:56
Ответ дляТра Ля Ля
Лівий берег
То вже краще Бровари, чи по трасі села: Щасливе, Проліски, Олександпівка, там багато новобудов, можливо ж вдалі варіанти під оренду.
Бортничі вже вважається Києвом, міські автобуси, маршрутки, теж досить нормально.
Реанимация• 07 сентября в 19:57
Ответ дляЛіплю вареники
В місті спокійно, то все не так як Ви собі це уявляєте. Син на канікулах жив вдома, каже: нормально, мама, все тут добре
Вкаблучках• 07 сентября в 20:03
Ответ дляРеанимация
Ну если сравнивать Бортничи и Борисполь - то Борисполь намного приятнее для жизни. Но! В бортничах до метро рукой подать- а в бориспроле маршруткой за 65 или попуткой за 50 минут 40 ехать
Чупа-чупс• 07 сентября в 20:08
А вы сравнивали аренду кв в борисполе и левый берег в Киеве, Дарница например. Какая разница ?
Пушкининиана• 07 сентября в 20:22
Ответ дляТра Ля Ля
Від парку вже майже нічого не залишилося (це той, що в центрі). А взагалі там його мають скоро з землею зрівняти. Типу мають будувати бомбосховище. А як завжди буде якийсь торговельний центр.
Тра Ля Ля
• 07 сентября в 20:32
Ответ дляЧупа-чупс
Плюс мінус те саме
Нульовий сантиметр• 07 сентября в 23:22
Ответ дляТра Ля Ля
Ирпень