ПП-шница• 07 сентября в 20:11
Як вам нова пісня Джері?
Не гавкаю- но охраняю• 07 сентября в 20:18
Чергова хрінь. Нашої музики нормальної майже нема, на жаль, доводиться зарубіжку слухати.
Пузата Хата• 07 сентября в 20:18
Не нравится она. После Евровидинья нос задрала и не опускает) Харизмы нет, обычная девочка. Кто-то её активно продвигает, интересно)
Из клипа увидела, что она себе сиськи сделала, а так ничего нового🫠
Пузата Хата• 07 сентября в 20:20
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Да ладно) Древо, Чико энд Катоши вполне себе)
Вірю, я повірив• 07 сентября в 20:20
Мені подобається вона тільки в її старій пісні ’Тато’. Останні пару років взагалі не туди пішла, ніяка стала
Не гавкаю- но охраняю• 07 сентября в 20:21
Ответ дляПузата Хата
Ага, знову ідіоти що дрикаються під попсню, дякую, наїлися вже давно цим лайном. Щодо Древа. Всі на одне лице, нічого цікавого. А ля рок, Антитіла, Без обмежень і так далі.
пАлАвинкА• 07 сентября в 20:22
І пісня подобається, і те як рухається та самовдосконалюється ця дівчинка дуже подобається. Трудяжка.
Хореографія та танцюристи в кліпі агонь
Томатико• 07 сентября в 20:22
Хороший кліп.
Але слів у пісні не розібрати і сама пісня невиразна.
ПП-шница
• 07 сентября в 20:30
Ответ дляпАлАвинкА
Хореографія та танцюристи в кліпі агонь
Особливо балерун зліва, я аж підписалася на нього)
Дайте подуться• 07 сентября в 20:31
Хрен очередная. Часть припева содрала сама у себя «давай мала палай»
Ашолюдискажуть• 07 сентября в 20:39
Самобутня, творча дитина.
Кліп цікавий, робота солідна.
Стриптизерка• 07 сентября в 20:52
Непогана, але більше сподобалась нова пісня Клавдії Петрівни Журба.
Стриптизерка• 07 сентября в 20:52
Ответ дляДайте подуться
Ви не зрозуміли ?
ПП-шница
• 07 сентября в 21:00
Ответ дляПростоваля
Мне нравится, и клип классный. С Монатиком и Хмарой тоже.
А що в них за пісня?
бювет_в_обед• 07 сентября в 21:12
Мені подобається. І вона і пісня. У нас все лайном поливають, а потім дивуються, чого це Лорак і інші українські співаки не хотіли в Україні продовжувати кар´єру. От тому. Все обгадять і все не те.