Дай подивлюся• 07 сентября в 20:15

Як схуднути в стегнах?

Скокмоно - стокнуно• 07 сентября в 20:19
Выборочно - никак. Вес сбрасывается равномерно, со всех частей тела.
Kittaa• 07 сентября в 20:21
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Не прям шоб рівномірно, але в загальному ви праві
маминаБубочка• 07 сентября в 20:22
РОбіть вправи з акцентом на стегна в Ютубе цієї інформаціїї вагон і 2 тележки.Харчування змініть ,купіть марафон вони недорого коштують за 3 тижні вага знизиться і у вас меню детальне буде на майбутне
пьЯНА• 07 сентября в 20:35
Шоби женщіна худєла нужен секс а не гантеля...довбіться в стегни/між стегни
Перша на селі• 07 сентября в 20:36
На мою думку різні присяди будуть самими ефективними вправами. Але без збалансованого харчування ніяк.
автор Дай подивлюся • 07 сентября в 20:36
Ответ дляпьЯНА
😒
пьЯНА• 07 сентября в 20:37
Ответ дляДай подивлюся
😒
Булоб бажання...і болт знайдеться
автор Дай подивлюся • 07 сентября в 20:38
Ответ дляпьЯНА
Булоб бажання...і болт знайдеться
Жарти це не ваше
пьЯНА• 07 сентября в 20:39
Ответ дляДай подивлюся
Жарти це не ваше

Судячи з смайлика у вас з цим напряг
Тому то не жарт а рекомендація
Скокмоно - стокнуно• 07 сентября в 20:41
Ответ дляKittaa
Да я знаю, что грудь всегда не равномерно худеет, а с большим перекосом.
Условно написала. Понятно, где-то больше, где-то - меньше.
Карма хамелеона• 07 сентября в 21:08
Суднути в стегнах - це зменшити ляхи чи дупу? А першому випадку я роблю вправи на цю зону в другому - дієта
автор Дай подивлюся • 07 сентября в 21:33
Ответ дляКарма хамелеона
Зменшити ляхи, які вправи ви робите?
Карма хамелеона• 07 сентября в 23:38
Ответ дляДай подивлюся
Зменшити ляхи, які вправи ви робите?
Їх багато, але мені не всі підходять бо почали коліна боліти. Дивилася на ютубі різні вправи для проблемних зон без стрибків, також вправи від балерин. Але найбільше мені зайшли вправи з йогі і стретчінгу