Госпожа Белладонна• Изменено 07 сентября в 22:09
Коли кінець війні вже...
Без кінця і краю
Живемо, як ті десять нигренят. Когось вбили, але не тебе - добре, окей, живемо далі. Ось уже і рсзв дуже далеко б´є. І влучає(( І касетні прилітають, і шахеди за авто полюють... Тривога чи не усю добу постійно. Ховатися немає де
А в когось війни як і немає..
Приму в дар• 07 сентября в 22:10
Одно могу сказать,что всем адекватным не греющим на этом деле руку ...всё надоело (мягко говоря)
Поторописька• 07 сентября в 22:11
Помните говорили что закончится и люди не будут верить ? Так вот если бы сейчас я бы еще поверила , а так это будет тогда когда уже никто не будет ждать ..
Nathalie27• 07 сентября в 22:11
Якщо є можливість - переїжджайте. Не мучте себе очікуванням кінця.
Каляка маляка• 07 сентября в 22:12
Ответ дляNathalie27
а мужчинам как быть? или они не люди...
Радуга-дуга• 07 сентября в 22:12
Я давно не жду окончания, потому что устала ждать. Сначала я ждала освобождения Донецка несколько лет, потом начинала новую жизнь и ждала пока на ноги стану. Потом ковид, потом опять боевые действия, и это уже 11 гребучих лет(( больше не жду
Госпожа Белладонна
• 07 сентября в 22:13
Ответ дляNathalie27
Уже, якщо чесно, давно б поїхала. Але є обставини, як то кажуть, ’непереборної сили’.
Тишком нишком• 07 сентября в 22:13
Ответ дляПриму в дар
А в начале войны было прикольно ?
Nathalie27• 07 сентября в 22:14
Ответ дляКаляка маляка
а мужчинам как быть? или они не люди...
Якщо можливостей нема (навіть напівлегальних) - то треба пристосуватися.
Госпожа Белладонна
• 07 сентября в 22:15
Не ліпіть мені сюди свої ’рукалицо’, ви не жили моїм життям.
Непогодка• 07 сентября в 22:17
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ви звідки?
Люблю Украину• 07 сентября в 22:17
Президент сегодня сказал, что мы побеждаем, раз до сих пор не оккупированы полностью
Госпожа Белладонна
• 07 сентября в 22:17
Ответ дляЛюблю Украину
Удалено администрацией...
Сокодавка ще та• 07 сентября в 22:18
Ответ дляKrupinkaSs
Коли народ роздуплиться врешті решт
Ага, всех к ногтю прижали
А майданы уже были, спасибо, больше не надо
Госпожа Белладонна
• 07 сентября в 22:20
Знаєте, ще таке: оце страшне відчуття безвиході, коли чуєш звук шахеда, який пікірує
Це буквально якісь півхвилини, і він точно впаде, а ти не знаєш, куди саме
І відчуття, що нічого змінити не можна...
Nathalie27• 07 сентября в 22:20
Ответ дляKrupinkaSs
Коли народ роздуплиться врешті решт
Роздуплиться яким чином?
KrupinkaSs• 07 сентября в 22:21
Ответ дляСокодавка ще та
Ага, всех к ногтю прижали
Тоді буде до останнього,будуть гнути,бити і пихати в буси,а шахеди і ракети будуть руйнувати міста.Руїна і інваліди з пенсіонерами
КучМала• 07 сентября в 22:22
Ответ дляГоспожа Белладонна
А коли їх летить і пікірує 30-40 один за одним, і кожного разу ти прощаєшся з життям ...
KrupinkaSs• 07 сентября в 22:23
Ответ дляNathalie27
Роздуплиться яким чином?
Коли на перший план вийде своє життя,а не патріотизм і лозунги.
Госпожа Белладонна
• 07 сентября в 22:24
Ответ дляКучМала
Так, вони табунами летять
Пліснявілий сир• 07 сентября в 22:24
Хуйло ж сказало, или его условия или дальше война. Так что ещё надолго
Не против• 07 сентября в 22:24
Ответ дляЛюблю Украину
Тю, цим шмарклям то що, вони мільярди гребуть, їм тільки на руку
Nathalie27• 07 сентября в 22:27
Ответ дляKrupinkaSs
У всіх першим планом тільки своє життя. А патріотизм - це просто зручно. Комусь для маніпуляцій, іншим - для виправдання і т.д.
StrawberrySunset• 07 сентября в 22:29
Ответ дляГоспожа Белладонна
Коли він пікірує в нього звук, ніби він йде на зниження?