Госпожа Белладонна• Изменено 07 сентября 2025

Коли кінець війні вже...

Без кінця і краю
Живемо, як ті десять нигренят. Когось вбили, але не тебе - добре, окей, живемо далі. Ось уже і рсзв дуже далеко б´є. І влучає(( І касетні прилітають, і шахеди за авто полюють... Тривога чи не усю добу постійно. Ховатися немає де
А в когось війни як і немає..
Nata2907• 07 сентября 2025
Ответ дляГоспожа Белладонна
Сумська
Я теж така, думала якщо літом війна не скінчиться забираю дитину і їду. Але нічого не скінчилося і щодня якийсь квест на виживання. В четвер з десяток дронів над головою на роботі пролетіло. І ще так дивно.. летить, пікірує з відповідним звуком на фоні вибухів пво, і ... Десь зникає. Але нажаль не всі, були й прильоти. Не вірю, що ця війна закінчиться вже. От зовсім не вірю. Я чомусь думала, що якщо наш надпотужний президент і ці переговори просере, то будуть люди якось реагувати, може навіть мітинг якийсь. Але ні, усі задоволені, ще не здохли й слава богу, виходить ?
Nathalie27• 07 сентября 2025
Ответ дляNata2907
На яких мітингах Ви були?
Evga32• 07 сентября 2025
А оце ’а в когось війни як і немає’, це про що?
KrupinkaSs• 07 сентября 2025
Ответ дляNathalie27
У всіх першим планом тільки своє життя. А патріотизм - це просто зручно. Комусь для маніпуляцій, іншим - для виправдання і т.д.
Виходить що ні,у чоловіків забрали усі пріоритети,вибору немає і нікого це не бентежить,бо патріотизм,лозунги,перемога.
Маска-0b9f• 07 сентября 2025
Ответ дляdf364tye3
ему виднее ,,,
Из бункера
Beile• 07 сентября 2025
Ответ дляEvga32
Я на днях в Мукачево була. Тиш і благодать
Evga32• 07 сентября 2025
Ответ дляBeile
А легше було б, аби і там був сум? Аби кругом було, як в прикордонні, вам би полегшало?
dovolga• 07 сентября 2025
Ответ дляBeile
Ніби ж як все абсолютно логічно, що території в глибокому тилу, максимально віддалені від країни-агресора, є більш спокійними, ніж прифронтові.
Манула• 07 сентября 2025
Ответ дляEvga32
Не полегшало, але у цьому і є 2 великі різниці, де війна, а де її немає майже
Korsika999• 07 сентября 2025
Ответ дляStrawberrySunset
Коли він пікірує в нього звук, ніби він йде на зниження?
Ви щаслива людина. Не розумієте про що мова...
Wendy Rhoades• 07 сентября 2025
Ответ дляМанула
Ну так якби Угорщина напала чи Польща, то в Сумах і Харкові було б спокійно. Що не так тоді?
Манула• 07 сентября 2025
Ответ дляWendy Rhoades
Все так теоретично, а в реаліях у пості 33 людина не розуміє ’це про що?’
Filomena• 07 сентября 2025
Ответ дляМанула
І що? Людина в чомусь винна? Винна в тому, що знаходиться не під шахедами? Такий сюр.
Манула• 07 сентября 2025
Ответ дляFilomena
А де тут звинувачували людину, яка не під шахедами кожного дня?
Filomena• 07 сентября 2025
Ответ дляМанула
Лінію з автором ви чітко прокладаєте. «Десь не має війни». Питання: навіщо? В тих же Сумах теж був час, коли навіть застосунки тривоги не ставили на телефони, бо не потрібно було. А тепер там просто нескінченна канонада. І безпілотники 24/7 літають. То ж навіщо оце «десь не має». І слава Богу що не має. Ніхто не знає як буде через місяць.
Манула• 07 сентября 2025
Ответ дляFilomena
Просто констатація факту, нічого більшого, що ви самі собі надумали
dovolga• 07 сентября 2025
Ответ дляFilomena
Коли в 22 році частина Київської області була в окупації, я дуже раділа за родичів в Черкасах. Хотілося б почути думку Автора, який смисл вона вкладає в фразу ’А в когось і війни немає’. Я чомусь в цій фразі бачу претензії до мешканців інших регіонів. Автор, вибачте, якщо не вірно зрозуміла.
SantaMonika• 07 сентября 2025
Вже все порахрвано
Що 2-3 роки зможемо ще тримати оборону
Мій прогноз незмінний
Кращий сценарій 28 рік
Гірший 2030
StrawberrySunset• 07 сентября 2025
Ответ дляKorsika999
А что это за звук , будто идет на снижение? казалось вот вот где-то рядом упадет
Манула• 07 сентября 2025
Ответ дляdovolga
Можете думку мера Дніпра почути і спробувати зрозуміти
https://www.facebook.com/borys.filatov.2025/posts/...
СhanelKa• 07 сентября 2025
Скажу непопулярну думку, але світ великий. Ви не зобов’язані витрачати своє життя на, очевидно, вже довгу війну. Знайдіть своє щасливе тихе місце, живіть, подорожуйте, насолоджуйтеся смачною їжею, хоббі, природою або чим там вам треба, любіть себе та своїх рідних, поки маєте для цього час
Vikki• 07 сентября 2025
Ответ дляSantaMonika
Вже все порахрвано
Що 2-3 роки зможемо ще тримати оборону
Мій прогноз незмінний
Кращий сценарій 28 рік
Гірший 2030
Арестович говорил 2032
Может быть...увы
ПадаюВреверансах• 07 сентября 2025
Ответ дляСhanelKa
А чоловіків любить вже не треба? Вони вмить мають стати не рідними і не любимими, щоб я могла подорожувати і їсти на природі?!
СhanelKa• 07 сентября 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Я не маю відношення до ваших чоловіків, вибачайте
Не розумію зміст питання
ПадаюВреверансах• 07 сентября 2025
Ответ дляСhanelKa
Не розумію зміст питання
Ну так ви пишите любіть близьких.
Як можна їх любить, коли ти похдеш, а вони лишаться?
I am free• 07 сентября 2025
Ответ дляVikki
Арестович говорил 2032
Может быть...увы
Він вже багато чого говорив 😆
ПадаюВреверансах• 07 сентября 2025
Ответ дляI am free
Він вже багато чого говорив 😆
На нього звісно не треба орієнтуватись, бо він хворий.
Але Портніков тоже казав в цьому десятилітті не буде кінця війни
Vikki• 08 сентября 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
А портников конечно авторитет
Та еще политическ. проститутка. Точнее,праститут
Natasja22• 08 сентября 2025
Я переїхала у львівську область. Вже не витримала. І я з Києва. Не уявляю автор як ви тримаєтесь
СhanelKa• 08 сентября 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Ну так ви пишите любіть близьких.
Ну то не залишайте їх