Неместная Я• 08 сентября в 08:28
Мужчин меньше чем женщин?!?!
Везде встречаю утверждение, что в Украине женщин больше, а мужчин меньше, с чего это вдруг, если за время войны выехали миллионы женщин ?
Неместная Я
• 08 сентября в 12:27
Ответ дляЧумацький Шлях
Смішні ви))) залишайтеся при своїй думці. Гарного дня
Так факты будут ? Хоть один источник покажете ?)
А я нівроку• 08 сентября в 12:40
Подивіться статистику народжуваності хлопчиків та дівчат від 92 по 2000 роки і зрозумієте що жінок більше
А я нівроку• 08 сентября в 12:46
Ответ дляНеместная Я
Статистика України, статистика по світу 101 хлопчик проти 100 дівчаток народженість , смертність серед хлопчиків до 18 років ,8% смертність дівчаток до 18 років 6%
А я нівроку• 08 сентября в 12:48
Ответ дляНеместная Я
Все є в інтернеті ,шукайте і пізнавайте ,і теза що чоловіків ,менше ніж жінок , правдива якщо взяти середні показники по світу, є звичайно країни де перевага в народженні дається лише хлопчакам ,це Індія, Китай,
А я нівроку• 08 сентября в 12:55
Ответ дляНеместная Я
На 2001 рік ,зареєстровано 22 мільйона чоловіків , 26 мільйонів жінок ,яку ще статистику вам потрібно?
А я нівроку• 08 сентября в 12:56
Ответ дляЗабагаловка
Покажіть, звідки така статистика. Джерело, сестра, джерело!
Джерело в інтернеті демографія України, відкрийте погляньте, вікіпедія
Ответ длямистерЛяпсус
Насправді, ні. Останні дослідження довели, що клімакс подовжує жінкам життя. Менструації вимагають бвитрат ресурсів організму, він швидше ’зношується’ саме завдяки менструаціям. Так, клімакс викликає ламкість кісток і зниження м´язової маси, але в цілому має позитивний ефект.
Трохи не так. Завдяки тому, що у жінки виробляється естроген, значно нижча ймовірність серцево-судинних хвороб. У чоловіків більша в рази схильність. Але з настанням менопаузи жінки теж переходять в групу ризику. Рівень естрогену значно зменшується і його вплив теж значно зменшується. І помирають люди частіше від хвороб серцево-судинної системи, яка у жінок під захистом ДО клімаксу.
В вашому твердженні частка правди є, але трохи не так, перекручено. Позитивного ефекту немає, окрім зменшення ймовірності більшості видів онко.
Чумацький Шлях• 08 сентября в 14:20
Ответ дляНеместная Я
Ні не буде, цікаво - Гугл в допомогу, а потім трішки проаналізувати, якщо маєте можливості
Забагаловка• 08 сентября в 15:06
Ответ дляА я нівроку
От вам демографія України. Звичайно, якщо ви шукаєте чоловіка 50-60+, то там статистика інакша, але ’жонильного’ віку чоловіків таки більше
Забагаловка• 08 сентября в 15:07
Ответ дляА я нівроку
А по віку розкладіть. Чи ви 80річних жінок бачите як конкуренток?))
Неместная Я
• 08 сентября в 15:43
Ответ дляЧумацький Шлях