ИграйМойГормон• 08 сентября в 08:23
Мені страшно.... в прямому сенсі цього слова
Я не хочу жалітись на чоловіка, який мало заробляє і таке інше, але реально стає якось страшно... Дівчата, питання виключно до тих, хто живе на скромні гроші. Ми на заході України, житло, Слава Богу своє, зп чоловіка 25 тисяч, додаткових заробітків жодних немає в мене 19, одружені недавно. Зараз нам більш менш нормально. Але якщо розраховувати тільки на нього, то ми явно не протягнемо. Дуже сильно лякають мене ці думки, аж вночі заснути не можу, фін.подушки ніякої....в кого подібна ситуація була чи вдалось вибратися?
Запасная спина• 08 сентября в 08:24
А чого тільки на нього? Я намагаюсь завжди тільки на себе розраховувати.
Чудо в декрете• 08 сентября в 08:25
Господи, да где ж на вас всех набрать мужиков с зп 100тыщ мильенов? Ну где их столько водится? С учетом уменьшающегося их кол-ва.
ЯблокоРаздора• 08 сентября в 08:26
Ответ дляЧудо в декрете
Почему это их меньше ? Женщин миллионы выехали
60 метрів сметани• 08 сентября в 08:26
В соседней теме предлагают исповедаться и объявить миру о своих проблемах....может вам туда( я без злого умысла)
Кудесница_с_пургеном• 08 сентября в 08:27
Так нужно конкретно смотреть в вашей ситуации.
Сколько лет,какие планы у мужа и у вас и тд
Дуняша• 08 сентября в 08:28
У вас 44 тыс на двоих и жильё своё. Непонятно , чего вы так боитесь , что аж ночами не спите . Можеть вам к психиатру сходить ? Сейчас масса людей живут на съёме из-за войны и работают на минималку. И то в истерику и панику как вы не впадают. Если вы такая тревожная ищите себе богатого мужа. Кто вас заставляет с этим жить ?)
Викликаю на дебати• 08 сентября в 08:29
Порада. Лікуйте зуби вчасно, займайтесь профілактикою. Будь-яку діагностику вчасно за потреби. Тому що проблеми зі здоров´ям - фінансова прірва, вона вас підірве сильно.
ИграйМойГормон
• 08 сентября в 08:32
Ответ дляЗапасная спина
я теж, але коли дитина і декрет (дай Боже), то якось стрьомно, що не впораємось
Масяня Я• 08 сентября в 08:32
Я вообще без работы осталась. Да, у мужа 60к, но у нас 2-е детей и 2 кота. И 2 мамы пенсионерки
ИграйМойГормон
• 08 сентября в 08:33
Ответ дляЧудо в декрете
ну до чого тут це, мені ж не повилазило, коли заміж виходила. Просто страшно без своїх грошей
Масяня Я• 08 сентября в 08:33
Ответ дляИграйМойГормон
А представьте, если двойня!
Впораюсь зі всим• 08 сентября в 08:33
Ответ дляИграйМойГормон
Прежде чем беременность, пролечите голову
Оцененная• 08 сентября в 08:34
Ответ дляИграйМойГормон
Так планируйте беременность, в том числе в финансовом плане
Вы можете уже здесь и сейчас что-то менять
Себя, свою жизнь
А не мужа!)
Себя, свою жизнь
А не мужа!)
ИграйМойГормон
• 08 сентября в 08:35
Ответ дляГолубая фишка
У вас нормальная общая сумма, проживёте, и даже не голодая
Спільна так, а якщо тільки він? що тоді? якось мені дує чи що....не знаю як пояснити: з ким не поспілкуємось, то якісь додаткові заробітки, крутки-мутки і т.д. а ми якось на місці
Оцененная• 08 сентября в 08:35
Ответ дляИграйМойГормон
Так крутите и мутите, ну
Масяня Я• 08 сентября в 08:35
Ответ дляИграйМойГормон
Так на ребёнка же теперь платят 7к в месяц!
Розумна Губка• 08 сентября в 08:36
Ответ дляИграйМойГормон
В только начали работать, со временем доходы будут рости
ИграйМойГормон
• 08 сентября в 08:36
Ответ дляSvitlo_
І чому це не протягнете? Розваг може й не дозволите собі. Але звичайне життя дозволите. І часто справа не в заробітку, а є чи немає неприємних трат.
так, Ви праві, просто чую, як наші різні знайомі хвастаються великими заробітками, і не знаю де там правда, а де ні .....
Масяня Я• 08 сентября в 08:36
Ответ дляРозумна Губка
Необязательно
Голубая фишка• 08 сентября в 08:37
Ответ дляИграйМойГормон
Откладывайте с мужем деньги на декрет заранее
ИграйМойГормон
• 08 сентября в 08:38
Ответ дляВпораюсь зі всим
Сочувствую вашему мужику
В звязку з чим ваші співчуття?