A.Sky• Изменено 08 сентября 2025

Дитячі урологи Веселий Микита або Пузько Аліна (фімоз), відгуки

Підскажіть, будь ласка, дитині за показами потрібно робити обрізання (рубцевий фімоз) Хтось може має відгуки про цих урологів-хірургів (Київ)? До Пономаренка черга аж на наступний рік.
В Веселого були на прийомі, до Пузько записані на прийом.
Чи порадите ще може до кого звернутись? Дякую.
Королева краси• 08 сентября 2025
Це достать проста операція. Не треба чекати наступного року, тим більше якщо є показання, то краще зробити зараз. Рік назад робила сину у Вітрука.
автор A.Sky • 08 сентября 2025
Ответ дляКоролева краси
Підскажіть, будь ласка , Ви в нього робили в центрі урології? В скільки обійшлась операція? Дякую
Королева краси• 08 сентября 2025
Ответ дляA.Sky
Так, 15 тис.
автор A.Sky • 08 сентября 2025
Ответ дляКоролева краси
Так, 15 тис.
А це з загальним наркозом?
Королева краси• 08 сентября 2025
Ответ дляA.Sky
А це з загальним наркозом?
Робили під мед.сном ( без інтубації). В державній пропонували з загальним.