Хитрушка-чекушка• 08 сентября 2025

Продаж косметики з протермірованими сроками

Цікавить думка, чи взагалі допустимо продаж протермінованої косметики з уцінкою, допустимо за 20-30 відсотків від вартості?
Неместная Я• 08 сентября 2025
Протермінованої ні
Наприклад залишається 4-5 місяців то можна уцінити
любименькая• 08 сентября 2025
Я бы не покупала. Я себя люблю
Працівниця року• 08 сентября 2025
Ответ длялюбименькая
Я бы не покупала. Я себя люблю
Откуда знаете, что внутри?
Я така бойова• 08 сентября 2025
Я таке навіть безкоштовно не віддаю
любименькая• 08 сентября 2025
Ответ дляПрацівниця року
Откуда знаете, что внутри?
Мне достаточно этикетки с просроченным терминов. Что внутри уже не будет интересовать
Да, я блондинка!• 08 сентября 2025
А кто-то берет такое, даже если будет 70% скидка? Я представляю намазаться простроченным кремиком и потом заплатить за лечение, выйдет дороже если брать с нормальными сроками
Муууумие• 08 сентября 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
Тут море є таких оголошень з відгуками.
Помади ланком ще з 2016-2018 років.
неДоПриличий• 08 сентября 2025
Моя знайома постійно купує догляд всяке преміум протермінований))Дає по 500 , 800 за баночку Я б і даром то на лице не втирала
Да, я блондинка!• 08 сентября 2025
Ответ дляМуууумие
Тут море є таких оголошень з відгуками.
Помади ланком ще з 2016-2018 років.
По одной из здешних, недавних тем я догадываюсь как пишут отзывы
Стопясят раз обсуждала• 08 сентября 2025
Завжди купую в магазинах терміни які скоро виходять
Часто на таку косметику -70
Але від дати є той запас на викриття.
Тобто, якщо термін продажу до сьогодні, то на баночці є той запас по часу, який вказаний виробником після відкриття, часто це 6 місяців
Сирожено_пирожено• 08 сентября 2025
Продукти протерміновані по півроку продають, в тому числі ковбаси, сосиски ((((.
А ви про косметику.
Викасикрет• 08 сентября 2025
Если косметика не супер пупер натуральная (домашняя), то там сроки ого-го, плюс пару лет от написанного легко. Те, кто это понимают, покупают. Другой вопрос, стоит ли оно того, скидка должна быть не 20%, а полцены. В общем, допустимо, вполне, главное честность.
Замрійлива• 08 сентября 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
Я не купую просрочку, але і не перевіряю строки придатності всього того, що є у мене на поличках. Підозрюю, навіть впевнена, що є і таке, де строк придатності вийшов. Хворіти або виглядати гірше, ніж на початку користування не почала. Там стільки консервантів напхано зараз, що скоріше від них обсипе.
Этожзвяздаяегообожаю• 08 сентября 2025
Зайдіть на шафу, олх та й подивіться що допустимо продавати))) Там і б/у протерміноване , і нове, мабуть на кожен товар є покупець. Питання в ціні. -20-30% це знижка на косметику якій пів року залишилось до кінцевого терміну (це я бачила в нормальних магазинах). А те що прострочене то хоча б зі знижкою -50% і більше. Бо по факту ви або хоча б щось повернете за товар, або викинете в смітник і нічого не отримаєте. Особисто я протерміноване б не купувала, знаючи що воно протерміноване.
Мандолина Бу• 08 сентября 2025
Я только здесь столкнулась с тем, что просрочку могут продавать, купила так крем для рук, причём до этого уже покупала у этого продавца и всё было норм по срокам.
автор Хитрушка-чекушка • 09 сентября 2025
Ответ дляВикасикрет
Я мала на увазі знижку не 20%, а від вартості - тобто -80% від ціни продажу
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Не зрозуміло написала, мала на увазі -80% знижку