ХвилювАллочка• 08 сентября в 22:35
А ваши домашние гремят тарелками?
На кухне так,что вы в комнате вздрагиваете?иногда прям бесит тарелками так тарахтят в мойке. Это они специально делают?
Я_з_Франека• 08 сентября в 22:39
Чай муж ложкой так колотит, что мне кажется что чашка когда нибудь таки треснет.
Вимагаю спілкування• 08 сентября в 22:39
Моя менша гримить тарілками, дверима, вимикачами, п´ятками по підлозі. Така маленька гарненька дівчина.... як схрещений танк і поні
ХвилювАллочка
• 08 сентября в 22:55
Ответ дляЯ_з_Франека
Вас это бесит?
Просериарила молодость• 08 сентября в 22:59
– Чому ви хочете розлучитися з чоловіком?
– Бо він мене бісить.
– А що саме бісить? Наведіть приклад.
– Найбільше бісить, як він їсть цукерки.
– Чому?
– Коли їх розгортає, то шуршить гад.
– Бо він мене бісить.
– А що саме бісить? Наведіть приклад.
– Чому?
– Коли їх розгортає, то шуршить гад.
Чижик Пижик• 08 сентября в 23:10
Ответ дляЯ_з_Франека
меня уже мой приучил не калатать, его это тоже так бесит. спасибо что напомнили, завтра вспомню молодость. а то расслабился вконец
Найбільш гучніше греміла колись свекруха, коли з нею жила - в 4-5 ранку, так , що я в другому кінці квартири прокидалась і не могла заснути без беруш чи навушників. Це проблема всіх, хто чутливо спить - в мене в сімʼї ніхто так не товчеться, максимум телевізор заголосго включають . До кухні не лізуть, бо прибʼю.