Шаманю второпях• 09 сентября в 18:35

Візуалізація життя мрії

Я щось не знаю, що я хочу. Виїжджати чи залишатися, працювати чи бізнес будувати. Ну і так далі
А у вас є точне бачення свого майбутнього років через 5-10
Щедрик• 09 сентября в 18:36
Чай не пью, только кофе• 09 сентября в 18:38
Сейчас? Нет. До войны было. Сейчас я не знаю, что будет завтра, не говоря уже за неделю, месяц, а Вы говорите 5 - 10 лет...
автор Шаманю второпях • 09 сентября в 18:39
Я хочу жити в теплих краях. Біля моря. З видом на море. Щоб було тихо і небагато людей. І безпечно
Хочу мати вплив великий. не просто виходити в офіс каву попити. А щоб мої рішення впливали на багато людей
Хочу жити з чоловіком. І з дітьми. Хоча б на їх канікулах-відпустках
автор Шаманю второпях • 09 сентября в 18:40
Ответ дляЩедрик
просто цікаво. чого ви ржете
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Треба в голові тримати позитивну картинку. Це надає чил
Одні думки• 09 сентября в 18:41
Да, я всегда знаю чего хочу
Анонім Завгосп• 09 сентября в 18:44
Ответ дляШаманю второпях
А зараз ви чим займаєтесь?
автор Шаманю второпях • 09 сентября в 18:44
Ответ дляОдні думки
Да, я всегда знаю чего хочу
а що ви хочете?
автор Шаманю второпях • 09 сентября в 18:45
Ответ дляАнонім Завгосп
А зараз ви чим займаєтесь?
Живу сама в холодній країні і ходжу на роботу. яка мене вже напрягає. Хочеться щось нове і цікаве. Хоча б будиночок в теплих краях
Щедрик• 09 сентября в 18:45
Ответ дляШаманю второпях
просто цікаво. чого ви ржете
Просто цікаво ви наївна чи дурненька? О, вже бачу ви не в Україні. Пардон
Анонім Завгосп• 09 сентября в 18:45
Ответ дляШаманю второпях
На скількох людей впливаєте окрім себе?
автор Шаманю второпях • 09 сентября в 18:46
Ответ дляЩедрик
я не читаю ваші думки. а самій додумувати чого ви там ржете - це не дуже розумно
Ответ дляАнонім Завгосп
На скількох людей впливаєте окрім себе?
глобально ні на кого
Анонім Завгосп• 09 сентября в 18:47
Ответ дляШаманю второпях
глобально ні на кого
Які шанси що стане по іншому? Реально
Одні думки• 09 сентября в 18:48
Ответ дляШаманю второпях
а що ви хочете?
Перейти с рабочего вида на жительство на постоянный, купить дом, расширить свой бизнес. Это если в общем
автор Шаманю второпях • 09 сентября в 18:48
Ответ дляАнонім Завгосп
Які шанси що стане по іншому? Реально
життя має властивість круто мінятися. Моє круто помінялось. І на початку війни. І 2 роки назад. чому ні
Анонім Завгосп• 09 сентября в 18:48
Ответ дляШаманю второпях
Ви фантазер? Чи маєте мільйонні статки?
Смячиком• 09 сентября в 18:50
Ответ дляАнонім Завгосп
Ви фантазер? Чи маєте мільйонні статки?
До чого тут ?
У вас немає прикладів у житті, коли люди переїздили в інші країни, змінювали роботу, оточення ?
автор Шаманю второпях • 09 сентября в 18:50
Ответ дляАнонім Завгосп
Ви фантазер? Чи маєте мільйонні статки?
я хочу визначитись, що мені зараз робити
Ну зрозуміло, що якщо вже планувати, то щось, що дуже захоплює. То й же будинок біля моря в теплих краях.
Це відсіє варіанти жити в місті і ходити на роботу
Ну якось так
Бо зараз я не знаю, що робити. Чи працювати тут чи до дому повертатися
Анонім Завгосп• 09 сентября в 18:51
Ответ дляСмячиком
До чого тут ?
Немає. Великий вплив, на велику кількість людей, це великі кошти. Логіку вмикайте.
Щедрик• 09 сентября в 18:51
Ответ дляШаманю второпях
Ми тут ржемо, вам там не зрозуміти чого
Смячиком• 09 сентября в 18:51
Ответ дляАнонім Завгосп
Вона хоче невеликий вплив - це маленький начальник ! Все реально.
Анонім Завгосп• 09 сентября в 18:51
Ответ дляШаманю второпях
Ну якось так
Ви не зрозуміли питання. Ви маєте кошти на свою мрію?
Анонім Завгосп• 09 сентября в 18:52
Ответ дляСмячиком
Ви не читаєте? Чи може не вмієте читати?
автор Шаманю второпях • 09 сентября в 18:53
Ответ дляАнонім Завгосп
а можна купити вплив на людей? банально, інфлюєнсери, блогери - норм у них вплив на свої мільйони підписників
Анонім Завгосп• 09 сентября в 18:54
Ответ дляСмячиком
Для вас особисто ´Я хочу жити в теплих краях. Біля моря. З видом на море. Щоб було тихо і небагато людей. І безпечно
Хочу жити з чоловіком. І з дітьми. Хоча б на їх канікулах-відпустках´
Смячиком• 09 сентября в 18:54
Ответ дляАнонім Завгосп
Ну, ок - великий, це теж реально без грошей !
Політика, журналістика, блогерство !
Сфера мистецтва, кіно, письменництво …
автор Шаманю второпях • 09 сентября в 18:54
Ответ дляАнонім Завгосп
Загалом, це правильний підхід. Якщо я хочу вплив, то невеликий вплив вже краще, ніж нічого
Анонім Завгосп• 09 сентября в 18:55
Ответ дляШаманю второпях
Не смішіть, так як роблять це політики, бізнесмени і люди які керують величезними компаніями. Вони купують людей, їх роботу, їх таланти і вплив.
Смячиком• 09 сентября в 18:55
Ответ дляАнонім Завгосп
А що тут нереального ?