Шаманю второпях• 09 сентября 2025

Візуалізація життя мрії

Я щось не знаю, що я хочу. Виїжджати чи залишатися, працювати чи бізнес будувати. Ну і так далі
А у вас є точне бачення свого майбутнього років через 5-10
ИМХОля• 09 сентября 2025
Ответ дляШаманю второпях
життя має властивість круто мінятися. Моє круто помінялось. І на початку війни. І 2 роки назад. чому ні
Какое счастье, что война началась. Правда, Галя?
автор Шаманю второпях • 09 сентября 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
А ви тут до чого?
я тут ні до чого. мова були, що ШІ не має впливу на людей. Якщо оце все ’не має впливу’, то я б теж хотіла такий варіант
ЯсноВидящая• 09 сентября 2025
Круто, люди мріють, а як гівно в ополонці тіліпаюсь в цьому житті.
Анонім Завгосп• 09 сентября 2025
Автор, чим ви займаєтесь окрім написання тем на порадниці, фантазуючи про всесвітню владу і вплив?
Ответ дляИМХОля
Ви таблеточку не випили? тільки не зовсім здорова людина може таке говорити
Гжегож Бженчишчикевич• 09 сентября 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Ви автора порівнюєте з сином Божим? Вгамуйтеся
Это я вам апеллирую, что для влияния на людей большие деньги не нужны. И что вы имеете против того факта, что мы все - дети Божьи?
Ответ дляАнонім Завгосп
вряд чи чимось унікальним
Анонім Завгосп• 09 сентября 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Потрібні. Релігія це інший вплив, хоча і для неї потрібні гроші. Свічний заводик, будівництво храмів і оплата послуг. Вона не безкоштовна.
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
А зачем вам влиять на людей? С какой целью?
Нарцистичний корінь, мабуть
Хочеться зробити щось суттєве в цьому житті
Анонім Завгосп• 09 сентября 2025
Ответ дляШаманю второпях
Нарцистичний корінь, мабуть
Напишіть роман.
ИМХОля• 09 сентября 2025
Ответ дляШаманю второпях
Только больной человек может радоваться, как круто изменилась его жизнь с началом войны.
Первая ласточка инфляции• 09 сентября 2025
Ответ дляШаманю второпях
і? чим ваше твердження суперечить моєму?
Тим , що у вашій уяві є ви і окремо вплив на вас. І оцей вплив ви дуже гіперболізуєте до рівня фобії.
Ви весь час говорите про впливи поза межею людського сприйняття, як мені думається.
Бо війна, ковід, медіа, технології- це опосередкований зовнішній вплив. І чим ви ближче до нього і зосередженіше , тим сильніше відчуваєте на собі наслідки
Ответ дляАнонім Завгосп
Напишіть роман.
Цікаво, що в мене ця ідея з дитинства тягнеться
Але зараз я не бачу в цьому великої мотивації.
Мало людей читає. всякі ШІ клєпають творики
Кusalochka• 09 сентября 2025
Не было никогда. Единственное сейчас планирую в долгосрочной перспективе спортом заниматься. В остальном я не мечтаю о том, что будет когда-то там
Анонім Завгосп• 09 сентября 2025
Ответ дляИМХОля
Вона ж не радіє. Автор фантазує про щасливе завтра і глобальний вплив її персони на суспільство.
ИМХОля• 09 сентября 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Перечитайте ее комментарии, где она радовалась, как круто изменилась ее жизнь с началом войны.
Анонім Завгосп• 09 сентября 2025
Ответ дляКusalochka
І це дуже класна, реальна мрія. Успіхів вам.
Ответ дляИМХОля
я не радувалась. Це був факт. Вона у всіх помінялась
Скажіть, в кого життя не помінялось круто з початком війни

Але ваші повідомлення говорять про те, що ви дуже заздрісно (прям болезненно) відноситесь до тих, в кого хоч щось нормальне сталось після війни.
Лагшмивара• 09 сентября 2025
Да, есть. Я хочу дом, в спокойном месте, работу, которая приносит достаточный доход и удовольствие, мужчина рядом, с которым я буду счастлива. И, конечно, чтоб у детей все складывалось хорошо. Власти мне не нужно, известности тоже.
Ответ дляПервая ласточка инфляции
В мене немає фобії. інакше б я тут не сиділа і не писала свої думки
Будь-який варіант медіа - це вплив на людей. що тут обговорювати
Ответ дляЛагшмивара
Років через 10 я вже, мабуть, теж захочу лиш спокою, а не влади =))
Кusalochka• 09 сентября 2025
Ответ дляШаманю второпях
Я хочу жити в теплих краях. Біля моря. З видом на море. Щоб було тихо і небагато людей. І безпечно
Хочу мати вплив великий. не просто виходити в офіс каву попити. А щоб мої рішення впливали на багато людей
Хочу жити з чоловіком. І з дітьми. Хоча б на їх канікулах-відпустках
Низкий уровень интеллекта.
Ответ дляКusalochka
Низкий уровень интеллекта.
високий рівень інтелекту
Анонім Завгосп• 09 сентября 2025
Ответ дляШаманю второпях
Ну тоді пряма дорога в пропагандони, будь якої країни. Можна замінити маргаритку, ту що при смерті. Там люди без критичного мислення, вплив колосальний.
Анонім Завгосп• 09 сентября 2025
Ответ дляШаманю второпях
високий рівень інтелекту
Це вам ваша теперішня посада дає право так думати, чи освіта? Гарвард, Єльський університет, наукові роботи, Нобелівська премія в області фізики, медицини? Що саме ваше? Приємно тут зустріти видатних людей, відкривайтесь вже, порадіємо за вас.
Ответ дляАнонім Завгосп
це відповідь на аналогічний коментар
Ответ дляАнонім Завгосп
це не вплив. це артистичне говоріння, що скажуть
Анонім Завгосп• 09 сентября 2025
Ответ дляШаманю второпях
це відповідь на аналогічний коментар
Відповіді не буде?
Ответ дляИМХОля
Не згодна по тій причині, що люди різні і кожен бачить щастя своє в міру особистого уявлення про його роль і призначення. Хтось щасливий, що захищає свою батьківщину, сім´ю. Інший здобув можливості, які раніше не мав.
Говорити красивих слів можна багато , але людина завжди дбає про своє особисте щастя. І екстремальні умови , і інстинкт самозбереження якраз дуже в цьому питанні наближує її до справжнього ’Я’.

Інша справа, коли людина відкрито хизується , тим, що їй перепало від війни. Оце ганебно і презирливо. Я таких засуджую. Але то мої проблеми. І викладений погляд- власні міркування.
Ответ дляАнонім Завгосп
Відповіді не буде?
На що відповідь, чому я не згідна, що в мене низький інтелект?