Шаманю второпях• 09 сентября в 18:35

Візуалізація життя мрії

Я щось не знаю, що я хочу. Виїжджати чи залишатися, працювати чи бізнес будувати. Ну і так далі
А у вас є точне бачення свого майбутнього років через 5-10
ИМХОля• 09 сентября в 19:10
Ответ дляШаманю второпях
життя має властивість круто мінятися. Моє круто помінялось. І на початку війни. І 2 роки назад. чому ні
Какое счастье, что война началась. Правда, Галя?
автор Шаманю второпях • 09 сентября в 19:11
Ответ дляАнонім Завгосп
А ви тут до чого?
я тут ні до чого. мова були, що ШІ не має впливу на людей. Якщо оце все ’не має впливу’, то я б теж хотіла такий варіант
ЯсноВидящая• 09 сентября в 19:12
Круто, люди мріють, а як гівно в ополонці тіліпаюсь в цьому житті.
Анонім Завгосп• 09 сентября в 19:12
Автор, чим ви займаєтесь окрім написання тем на порадниці, фантазуючи про всесвітню владу і вплив?
автор Шаманю второпях • 09 сентября в 19:12
Ответ дляИМХОля
Ви таблеточку не випили? тільки не зовсім здорова людина може таке говорити
Гжегож Бженчишчикевич• 09 сентября в 19:12
Ответ дляАнонім Завгосп
Ви автора порівнюєте з сином Божим? Вгамуйтеся
Это я вам апеллирую, что для влияния на людей большие деньги не нужны. И что вы имеете против того факта, что мы все - дети Божьи?
автор Шаманю второпях • 09 сентября в 19:13
Ответ дляАнонім Завгосп
вряд чи чимось унікальним
Анонім Завгосп• 09 сентября в 19:13
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Потрібні. Релігія це інший вплив, хоча і для неї потрібні гроші. Свічний заводик, будівництво храмів і оплата послуг. Вона не безкоштовна.
автор Шаманю второпях • 09 сентября в 19:14
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
А зачем вам влиять на людей? С какой целью?
Нарцистичний корінь, мабуть
Хочеться зробити щось суттєве в цьому житті
Анонім Завгосп• 09 сентября в 19:15
Ответ дляШаманю второпях
Нарцистичний корінь, мабуть
Напишіть роман.
ИМХОля• 09 сентября в 19:15
Ответ дляШаманю второпях
Только больной человек может радоваться, как круто изменилась его жизнь с началом войны.
Первая ласточка инфляции• 09 сентября в 19:16
Ответ дляШаманю второпях
і? чим ваше твердження суперечить моєму?
Тим , що у вашій уяві є ви і окремо вплив на вас. І оцей вплив ви дуже гіперболізуєте до рівня фобії.
Ви весь час говорите про впливи поза межею людського сприйняття, як мені думається.
Бо війна, ковід, медіа, технології- це опосередкований зовнішній вплив. І чим ви ближче до нього і зосередженіше , тим сильніше відчуваєте на собі наслідки
автор Шаманю второпях • 09 сентября в 19:16
Ответ дляАнонім Завгосп
Напишіть роман.
Цікаво, що в мене ця ідея з дитинства тягнеться
Але зараз я не бачу в цьому великої мотивації.
Мало людей читає. всякі ШІ клєпають творики
Кusalochka• 09 сентября в 19:16
Не было никогда. Единственное сейчас планирую в долгосрочной перспективе спортом заниматься. В остальном я не мечтаю о том, что будет когда-то там
Анонім Завгосп• 09 сентября в 19:16
Ответ дляИМХОля
Вона ж не радіє. Автор фантазує про щасливе завтра і глобальний вплив її персони на суспільство.
ИМХОля• 09 сентября в 19:17
Ответ дляАнонім Завгосп
Перечитайте ее комментарии, где она радовалась, как круто изменилась ее жизнь с началом войны.
Анонім Завгосп• 09 сентября в 19:17
Ответ дляКusalochka
І це дуже класна, реальна мрія. Успіхів вам.
автор Шаманю второпях • 09 сентября в 19:18
Ответ дляИМХОля
я не радувалась. Це був факт. Вона у всіх помінялась
Скажіть, в кого життя не помінялось круто з початком війни

Але ваші повідомлення говорять про те, що ви дуже заздрісно (прям болезненно) відноситесь до тих, в кого хоч щось нормальне сталось після війни.
Лагшмивара• 09 сентября в 19:20
Да, есть. Я хочу дом, в спокойном месте, работу, которая приносит достаточный доход и удовольствие, мужчина рядом, с которым я буду счастлива. И, конечно, чтоб у детей все складывалось хорошо. Власти мне не нужно, известности тоже.
автор Шаманю второпях • 09 сентября в 19:20
Ответ дляПервая ласточка инфляции
В мене немає фобії. інакше б я тут не сиділа і не писала свої думки
Будь-який варіант медіа - це вплив на людей. що тут обговорювати
автор Шаманю второпях • 09 сентября в 19:21
Ответ дляЛагшмивара
Років через 10 я вже, мабуть, теж захочу лиш спокою, а не влади =))
Кusalochka• 09 сентября в 19:22
Ответ дляШаманю второпях
Я хочу жити в теплих краях. Біля моря. З видом на море. Щоб було тихо і небагато людей. І безпечно
Хочу мати вплив великий. не просто виходити в офіс каву попити. А щоб мої рішення впливали на багато людей
Хочу жити з чоловіком. І з дітьми. Хоча б на їх канікулах-відпустках
Низкий уровень интеллекта.
автор Шаманю второпях • 09 сентября в 19:23
Ответ дляКusalochka
Низкий уровень интеллекта.
високий рівень інтелекту
Анонім Завгосп• 09 сентября в 19:23
Ответ дляШаманю второпях
Ну тоді пряма дорога в пропагандони, будь якої країни. Можна замінити маргаритку, ту що при смерті. Там люди без критичного мислення, вплив колосальний.
Анонім Завгосп• 09 сентября в 19:26
Ответ дляШаманю второпях
високий рівень інтелекту
Це вам ваша теперішня посада дає право так думати, чи освіта? Гарвард, Єльський університет, наукові роботи, Нобелівська премія в області фізики, медицини? Що саме ваше? Приємно тут зустріти видатних людей, відкривайтесь вже, порадіємо за вас.
автор Шаманю второпях • 09 сентября в 19:28
Ответ дляАнонім Завгосп
це відповідь на аналогічний коментар
автор Шаманю второпях • 09 сентября в 19:29
Ответ дляАнонім Завгосп
це не вплив. це артистичне говоріння, що скажуть
Анонім Завгосп• 09 сентября в 19:32
Ответ дляШаманю второпях
це відповідь на аналогічний коментар
Відповіді не буде?
Первая ласточка инфляции• 09 сентября в 19:33
Ответ дляИМХОля
Не згодна по тій причині, що люди різні і кожен бачить щастя своє в міру особистого уявлення про його роль і призначення. Хтось щасливий, що захищає свою батьківщину, сім´ю. Інший здобув можливості, які раніше не мав.
Говорити красивих слів можна багато , але людина завжди дбає про своє особисте щастя. І екстремальні умови , і інстинкт самозбереження якраз дуже в цьому питанні наближує її до справжнього ’Я’.

Інша справа, коли людина відкрито хизується , тим, що їй перепало від війни. Оце ганебно і презирливо. Я таких засуджую. Але то мої проблеми. І викладений погляд- власні міркування.
автор Шаманю второпях • 09 сентября в 19:35
Ответ дляАнонім Завгосп
Відповіді не буде?
На що відповідь, чому я не згідна, що в мене низький інтелект?