Моль Моллівна• Изменено 09 сентября в 23:44

Рак кишечника, хто стикався

Дано чоловік 75 років.
За останні 7-8 місяців почались поноси .
Останні 3 місяці майже все , що їв, відразу до туалету. Взуття, все виходило , як вода. Відповідно сильно похудав.
Минулого тижня пішли болі внизу живота , де апендицит + верхній відділ шлунку ( болить і спазмує).
Накінець вмовили звернулися до лікаря.
По УЗД черевної порожнини: гепатоз, холіцестит, гіпотонічний жовчний, утвір черевної порожнини кишечника. УЗД-т казав, що в одному відділі кишечника все дуже щільно і він нічого не може там побачити , все, як перекручене.
Сьогодні здали аналізи.
Показники +- в нормі.
Амілаза 11 лише , лейкоцити 17, ШОЕ 24, гемоглобін 100.
Колоно, фіброгастроскопія наступного понеділка.
Не можу собі знати місця від переживань.
На скільки можливо, що це не рак?
Мама цілими днями плаче , що все , тато помирає і його накручує.
автор Моль Моллівна • 10 сентября в 00:19
Ответ дляВолодарка мрій
схуднення - це результат уникаючої поведінки в його випадку. Ті люди, що худнуть за наявності раку, зазвичай їдять як завжди
Забийте в гуглі ’саркома 4 стадія’ і покажіть їй перші рядки - там буде те саме, що я написала. А не ’пухлина 10-15 см’
Дякую за відповіді.
Incol• 10 сентября в 00:28
Ответ дляSo_so
Под наркозом будете делать? Делайте под наркозом и там где хорошо возьмут биопсию.
Если в Киеве, у меня есть контакты в Феофании и в НИР.
А можна мені контакти в Феофаніїї, там ніяких направлень не потрібно ?
So_so• 10 сентября в 00:34
Ответ дляIncol
Напишу Вам в личку
Володарка мрій• 10 сентября в 00:34
Ответ дляIncol
в Феофанію потрібні направлення, лікарня працює з НЗСУ
Молода і нерозважлива• 10 сентября в 01:01
Ответ дляspart-5037
Говорили язва. Изжога, боли в желудке. На улице ходил. Лечили язву. Когда увидели, уже далеко зашло.

Да, ещё у знакомого был. Молодой. Удалял желудок в Израиле. Лечился упорно , дорого , 2 маленьких детей. 2 года протянул после операции.
Тоже с язвы началось
Незнаю як зараз, але раніше рак погано піддавався лікуванню.
Два роки це потолок.
Двоє знайомих аналогічно лікували язву, потім рак і за два роки не стало
Біток чи ефір?• 10 сентября в 01:26
простите не по теме. Какое узи смотрит кишечник?
автор Моль Моллівна • 10 сентября в 01:53
Ответ дляБіток чи ефір?
УЗД черевної порожнини. Печінка, жовчний, селезінка, кишечник.
ЧупакабраЗеБест• 10 сентября в 08:44
Ответ дляМоль Моллівна
Сімейний при пальпації нащупала щось тверде, як кулак.
Мама реве, що це саркома 4 стадія.
Логічно, якщо була пухлина , то на УЗД лікар мав би писати розміри ? Я не знаю вже.
при саркоме знаете какие показатели в крови???? у меого свекра была саркома, там в анализ дичь, нам даже заведующая из синево звонила, мол наверное какая то ошбика, придите пересдайте.
ДеньгиНеСдаю• 10 сентября в 10:16
Сусідка 10 років жила,майже повноцінно.
1 м кишківника їй залишили.
45 опромінень
Муууумие• 10 сентября в 12:19
Ответ дляspart-5037

Тоже с язвы началось
пухлина роз´їдає стінки кишківника чи шлунка і навколо неї повно ерозій. тому яскрава картина язви
Муууумие• 10 сентября в 12:26
у мого батька високофункціональна аденокарцинома. теж постійно понос і рвота. метастаз нема, але оперувати його відмовились бо має ще на додачу ТЕЛА, діабет, варикоз і ще й погано з нирками. сказали що помре на операційному столі. і хімію теж не витримає. лежить вдома, ноги опухші, не може ходити
Біток чи ефір?• 10 сентября в 20:28
Ответ дляМоль Моллівна
спасибо.
автор Моль Моллівна • 15 сентября в 14:01
Відписую, як і обіцяла .
Не робили сьогодні.
Вчора тато випив той препарат для очищення кишечника, нічого не міг ходити в туалет. Почались болі, сьогодні рве тим препаратом.
Домовились на п´ятницю, будуть пробувати інший. Хоть до того його стан за побут і лікарні значно покращився.
КТ теж відпадає через високий рівень креатиніну.
автор Моль Моллівна • 19 сентября в 18:36
Таки рак, Т3. Поки без віддалених метастазів, але в 5 ближніх лімфовузлах вже є:(
В понеділок їдемо в лікарню до онколога на консультацію і готуємось до операції.