Дюйм оф о4ка• 10 сентября в 07:18

Як не розчинятися у чоловіку?

9 рік шлюбу пішов, почала кохати чоловіка ще більше і стає образливо, що він наче не так сильно мене кохає, не думає моїми інтересами, щоб догодити
До прикладу, коли щось купую хочу його порадувати, враховую його смаки. Мені важливо бачити його усмішку, радість, щастя
На жаль він останнім часом так само думає, більше про свої інтереси
автор Дюйм оф о4ка • 10 сентября в 07:50
Ответ дляПопразендовна
Главное вовремя остановиться,а пытаться тянуть дальше и гениально скрепить ребенком(хотя будет хуже,тк декрет это большое испытание для всех)
Я не думала нічого скріплювати дитиною
Дитину просто хочу, люблю дітей
Свисток ля-минор• 10 сентября в 07:50
Ответ дляДюйм оф о4ка
Так

Коли ти робиш щось особливе для нього, не очікуєш впринципі нічого, але він і не думає напрягатись, щось там пропонувати, видумувати
Йому просто ок
Бо йому справді ок
Попразендовна• 10 сентября в 07:50
Ответ дляДюйм оф о4ка
Я не думала нічого скріплювати дитиною
Дитину просто хочу, люблю дітей
Настолько,что готовы все взять только на себя?
автор Дюйм оф о4ка • 10 сентября в 07:51
Ответ дляСвисток ля-минор
І ви робите все, щоб цього не відбувалося, щоб людина бігла та відсторонювалася від вас.
Хочете бути разом- живіть своє окреме життя і не липніть до чоловіка.
Якщо це моя потреба?
Бути побаченою та почутою, мати схвалення від чоловіка
Насправді так можна закохатися у того хто тобі це дасть десь випадково
Ответ дляПопразендовна
Ні, не готова
Тому і не народжую
Свисток ля-минор• 10 сентября в 07:51
Ответ дляПопразендовна
А потім все життя мучитися та мучити чоловіка, що він не виправдав сподівань автора на ідеального батька
Свисток ля-минор• 10 сентября в 07:54
Ответ дляДюйм оф о4ка
Якщо це моя потреба?
Якщо це ваша потреба, то потрібно було обирати у чоловіки такуж людину як і ви: яка звикла догоджати, для якої важливо задавити партнера своїми почуттями і не відпускати ані на крок. А ви обрали іншу людину і намагаєтеся їх поламати під власні інтереси. Розумієте?
Вибір підходящого партнера ( а не будь -якого, хто погодився бути разом) - це запорука сімейного щастя
Попразендовна• 10 сентября в 07:55
Ответ дляДюйм оф о4ка
Ні, не готова
Тому і не народжую
Замужество в 20 в современном мире это рано (если что,я тоже в 20)) вполне может случиться,что к 30 люди уже подсознательно понимают,что где-то есть более подходящий партнер по духу
Муж сейчас Ваши вопросы воспримет как просто вынос мозга,ему все отлично и ваша забота как данность ,ничего сверхъестественного
автор Дюйм оф о4ка • 10 сентября в 07:55
Ответ дляСвисток ля-минор
Я не знаю як було б, якщо вибрала такого партнера, можливо б мені зовсім і не сподобалось :)
автор Дюйм оф о4ка • 10 сентября в 07:59
Ответ дляПопразендовна
Я добре розумію, що я намагаюсь переламати партнера, але так не вийде
Тому для себе хочу знайти відповіді, чи може бути компроміс, чи можу я бути щаслива у цих стосунках, чого я хочу і як мені сконцентрувати увагу на собі, якщо я так прагну стосунку
Якась проблема є і просто нічого не роблячи вона не вирішиться
Ну і звичайно у мене є страх втратити час
Бегущаяпо• 10 сентября в 08:06
Ответ дляДюйм оф о4ка
Я нікого не зустрічала кращого і не бачу себе ні з ким іншим, але є також речі які мене не влаштовують
Не певна, що я можу зустріти «підходящого» партнера по всім параметрам
З вашими вимогами вам тільки зациклений на вас маньяк підійде
Новорічна пальма• 10 сентября в 08:06
Отвалите от него
ЗдохниПуйло• 10 сентября в 08:08
У мого колишнього сестра така була, мля, вона собі труси без його благослоаіння купити не могла, їй потрібно було щоб він їй вибрав, прокладки тільки ті, що він сказав, він меню складав, що він буде їсти, вона йому готувала, за руку, лиш удвох, на якомусь застіллі, то вона чекала поки він їй у тарілку щось покладе, щоб те, що він любить, і в очі заглядає, по руці гладить, киця- заюнька, ригати хотілось, після 10 років шлюбу він її кинув, хоча у неї була в цьому своя вигода, вона не приймала рішень, нічого не ппидумувала, не вирішувала, все він, все на ньому, вона народжувала лиш кс, бо вона ж така хрупка, домашня, ну і він так вирішив, так вже лизала йому дупу, так вже боялась, що він заставить її працювати, просто бридко було поруч знаходитись, поїдемо в магазин- вона труселя фоткає, щоб її кіцюнчику довподоби були, щоб він одобрив в яких краще під прокладку.... мля, ненавиджу таких.
Бегущаяпо• 10 сентября в 08:08
Ответ дляДюйм оф о4ка
Чи є сенс запропонувати чоловіку сімейну психотерапію? Бо мені здається я не можу адекватно донести, що у мене на душі, або зрозуміти його
Вам в терапію треба , йому нащо ?
Свисток ля-минор• 10 сентября в 08:11
Ответ дляДюйм оф о4ка
То вам треба працювати виключно із собою,а не навішувати на іншу людину те, від чого ви і самі не у захваті
Бегущаяпо• 10 сентября в 08:11
Ответ дляДюйм оф о4ка
Рідко таке пишу, але вам би корову завести , а краще двох
Свисток ля-минор• 10 сентября в 08:12
Ответ дляДюйм оф о4ка
Компроміс- це терпіти зтиснувши зуби. А щасливе життя- це вирішити проблему,яка штовхає вас до прилипання до іншої людини
ЗдохниПуйло• 10 сентября в 08:12
Ответ дляДюйм оф о4ка
Так

Йому просто ок
Ви така липка, з вами мега душно. Вам потрібно піти на роботу, бо ви від нє фіг починаєте розтрачувати свою енергію забираючи її у іншого, ви просто вимагаєте, щоб вас любили, ви хочете уваги24/7, від вас хочеться втікти
автор Дюйм оф о4ка • 10 сентября в 08:13
Ответ дляБегущаяпо
Куди?) В квартиру
Бегущаяпо• 10 сентября в 08:13
Ответ дляДюйм оф о4ка
Куди?) В квартиру
Так, в квартиру
Ответ дляБегущаяпо
Так, в квартиру
Ні, дякую
Краще пса, але кіт буде не в захваті
автор Дюйм оф о4ка • 10 сентября в 08:14
Ответ дляСвисток ля-минор
Бо йому справді ок
А як йому може бути ок, коли жінка нещаслива?
Бегущаяпо• 10 сентября в 08:14
Ответ дляДюйм оф о4ка
Ні, дякую
Краще пса, але кіт буде не в захваті
Пес не дасть такого ефекту.
автор Дюйм оф о4ка • 10 сентября в 08:18
Ответ дляБегущаяпо
Пес не дасть такого ефекту.
Якого ефекту?
Свисток ля-минор• 10 сентября в 08:21
Ответ дляДюйм оф о4ка
А чому ця сама жінка вирішила, що хтось повинен робити її щасливою? Вона справді не розуміє, що її щастя-це виключно її турбота. І так,ця сама жінка таки не розуміє, що щодня псує настрій своєму чоловікові,своїми нездійсненими мріями,які , доречі, сама ж і має здійснювати
Реанимация• 10 сентября в 08:21
Ответ дляСвисток ля-минор
Бо він і не має цього робити. Сенс у тому, щоб двом було добре разом без догоджання, ,розумієте?
Для чого тоді такий шлюб, якщо жити типу як сусіди і не догоджати? Мені чоловік сніданок готує бо знає що я люблю поспати. Квіти дарує, і тд.. Я йому теж, як і автор, стараюсь робити приємності, сюрпризи, ми 20 років разом, двоє дітей.
Свисток ля-минор• 10 сентября в 08:24
Ответ дляРеанимация
Бо догоджання- це те, чим людина сподівається заслужити добре ставлення і маніпулювати іншими людьми. А прислужувати та маніпулювати - це точно не про нормальні стосунки.
І так,якщо людина любить дарувати квіти,вона це зробить,навіть якщо ви не будете умовляти її про це на колінах.
Нормальні стосунки- це коли кожен робить те, що йому подобається просто тому, що йому так добре. А не із сподівання примусити партнера робити так саме
Я на хвилинку• 10 сентября в 08:25
Ответ дляДюйм оф о4ка
Я головою це розумію, а стан всередині не покращується
Наче ще більше прилипнути хочеться
Ну а потом если он вдруг изменит или уйдет, что с вами будет?
Бегущаяпо• 10 сентября в 08:29
Ответ дляДюйм оф о4ка
Якого ефекту?
Щоб ви відчепилися від чоловіка
Бегущаяпо• 10 сентября в 08:30
Ответ дляРеанимация
Але ж він сам , ви не вимагаєте. В авторки інша ситуація