Якось так і живу• Изменено 10 сентября в 11:41

Парфуми на зиму

Під´їхали тут значить знижки на парфумерію в єдиному магазині поруч зі мною. Хочу вибрати собі щось за ціною до 50 євро. І от, з того що понюхала вже, щось воно все якесь смердюче...
Мені завжди подобалися аромати Готьє, але от набрищкалася сьогодні Дівіне і воно мені не те щоб смердюче, але таке не дуже. Хлое Номаде взагалі смердючі, хоч я люблю шипрові аромати. Барьері хе теж смердючка.
Більш менш нічого наче бербері годдес, але ж там прям ваніль ванільна, я такі кулінарні прямо аромати не дуже
І наче це не старі аромати відносно (ну якщо порівнювати з трізор ланком чи босс оранж вумен, на які теж знижки), і попсові комерційні аромати.
Чи воно зараз так модно чи мені ковід і вагітність ніс підрахували?
Ще є по знижкам Дольче габана девоушен і Q, гуччі флора гарденія, армані елле, Ів Сен лоран мон паріс. На що з цього звернути увагу?
Останні мої покупки Живанши л інтердіт, Ескада Тай сансет і лалік перлс (це щоб зрозуміло що мені подобається)
Пампушечка• 10 сентября в 11:41
Гуччі
автор Якось так і живу • 10 сентября в 11:42
Ответ дляПампушечка
Гуччі
Та там прекрасно все) називається не хотілося переключати мову
Однозначная• 10 сентября в 11:43
мені все смердить коли в мене ПМС
Пампушечка• 10 сентября в 11:43
Ответ дляЯкось так і живу
Це я вам її раджу купити)) самий норм з тих, що ви написали))) ще у мене був жасмин з тої серії 👍
автор Якось так і живу • 10 сентября в 11:45
Ответ дляПампушечка
Дякую)
Ответ дляОднозначная
мені все смердить коли в мене ПМС
Та ні, у мене зараз інша фаза циклу
Гладиолус• 10 сентября в 11:47
Так чого хочеться на зиму, щоб розуміти що радити, який напрям?
Черпак_для_фантазий• 10 сентября в 11:53
Вам шо не посоветуешь,будет смердючка
из желе я• 10 сентября в 11:54
Я б нічого з того списку не купувала, гарденія непогана, але не на зиму
Б´ю байдики• 10 сентября в 11:55
Дівчата, а з Серж Лютан на зиму хтось щось порадить?
автор Якось так і живу • 10 сентября в 11:56
Ответ дляГладиолус
Тут питання скоріше що купити з того що по знижці. Бо більше 50 євро я витрачати не готова. Щось солодке, можна шипрове, в міру важке. Але от шипрові Номаде мене трохи шокували смердючістю
автор Якось так і живу • 10 сентября в 11:57
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Вам шо не посоветуешь,будет смердючка
Та ви ж ще нічого не радили
Мerida• 10 сентября в 11:59
Лалик сатин?
Мerida• 10 сентября в 11:59
Либре может маленькую?
Мerida• 10 сентября в 12:01
Хьюго босс alive? Понюхать в разных вариациях
Мerida• 10 сентября в 12:03
Хлое Египет
ГоловнаЯ• 10 сентября в 12:04
Послушаю
Кава з адреналіном• 10 сентября в 12:05
мне раньше нравилась гардения гуччи, приятный парфюм, но кажется они ее чуть переформулировали, поэтому не уверена, что сейчас это тот же аромат, что несколько лет назад
Байрактарна• 10 сентября в 12:08
У меня зимние Герлен Мон Герлен
Байрактарна• 10 сентября в 12:10
Ответ дляМerida
Лалик сатин?
Кстати, в морозы обожаю Перле Лалик
Сокодавка ще та• 10 сентября в 12:33
Може YSL Libre intense?
Гладиолус• 10 сентября в 15:08
Ответ дляЯкось так і живу
Скандали Готье гарні на свою ціну, придивіться
Гладиолус• 10 сентября в 15:09
Ответ дляБ´ю байдики
Ванільний ліс, Шергі
Б´ю байдики• 10 сентября в 15:28
Ответ дляГладиолус
Ванільний ліс, Шергі
сЛАдКОежКА• 10 сентября в 16:04
Я б взяла Q, а вам советую все потестить и выбрать
Всех анонимов аноним• 10 сентября в 16:18
Дольче Габана Девоушн - на зиму офигенный просто. Сладенький, но не прям приторный, теплый, довольно стойкий, именно на холоде красиво раскрывается . Кстати, я из тех людей, которых даже от нетяжелых люксовых ароматов может часто тошнить и болеть голова. Девоушн - исключение, поэтому на зиму планирую флакон купить.
Лгин• 11 сентября в 01:31
А мне нравится ’Алмаз’ от Каял , потестите может и вам понравится