Станом на 18:00 10 вересня поліція Польщі підтвердила падіння 15 дронів у різних населених пунктах країни.Про це повідомила речниця Міністерства внутрішніх справ Польщі Кароліна Галецька на платформі Х.За її словами, уламки виявили у таких місцях: Чоснувка, Чешьнікі, Кшивовежба-Колонія, Мнішкув, Олесно, Велкі Лань, Вохинь, Вихалев, Вирики, Заблоце-Колонія, Нове Място-над-Піліцею, Бихавка Третя, між Радяни-Северинув, Чижув та Собутка.Поляки фотографировали уламки дронов в городе Цеханув
gizzaGinora• 11 сентября в 07:27
Ответ дляinnainz
Сочувствуем и надеемся,что НАТО достойно ответит.Там же польские семьи жили с детками
Ні, не відповість.
Ответ дляinnainz
Вы знаете,вот и я об этом.Может,молчат ибо боятся паники.
Ну а сарафанное радио? У нас был в горле прилет , рядом с домом. Нигде в новостях не сказали. Только друг е приветы комментировали в ту ночь , но в соц сетях л.би ж писали, те кто очевидцы или знал пострадавших
Маска-0b9f• 11 сентября в 07:43
Ответ дляТА7НЯ7
Да и неужели после 15 Дронов ниодного раненого или погибшего
Писали,что все они были без взрывчатки
сладкий_ноябрь• 11 сентября в 08:06
Ответ дляBelosnezka1980
Без образ, не злорадствую, та згадую, що вони з нашим зерном робили.
Так, не дали провести і продати зерно по шахрайським схемам. Ай-яй.
А так звісно, Польща ж не допомагала і не допомагає. Дякувати не має за що.
сладкий_ноябрь• 11 сентября в 08:07
Ответ дляBombastic
А ви кого любили? Більшість поляків хороші адекватні люди
І доречі один одного не обсирають і не гноблять як українці
Повністю згодна.
Українців так ніхто не гнобить, як щирі українці :(
Marinamariana• 11 сентября в 08:27
Ответ дляinnainz
Конечно,боятся,что б паники не было у людей,не все выкладывают,но я не понимаю,почему не сбили такую толпу тех гераний?
Чтобы Путина не провоцировать ))))
Marinamariana• 11 сентября в 08:28
Ответ дляKapitoshka7
Не всі фото? А вони є? Чи більше звіздєжу?))) вибачте, але ці нещасні переср@ли так, що їм на сто років вперед вистачило. Але вони в Україні весь час пропагують, що Треба продовжувати війну, значить війна повинна прийти в дім кожного хто за війну і зруйнувати все, що він має. Цікаво куди польські біженці будуть тікати, в яку країну??? Як будуть психічне здоров´я поправляти???
А Украины есть выбор продолжать войну или нет ?)) Украина в обороне стоит
Мама Никитки-2• 11 сентября в 08:29
Ответ дляinnainz
фото
Нашо ви спалите одну і ту само фотку з різного ракурсу. В Польщі пошкоджено 1 будинок. ОДИН. Де ваші теми про пошкодження в Україні ?
Мама Никитки-2• 11 сентября в 08:31
Ответ дляinnainz
Это да.Кучка фермеров -не вся страна.Польша нам помогала и спасибо помогает у войну
Там не кучка фермерів. Аграрна партія 4 по кількості виборців. За сьогоднішнього президента голосувало більше ніж 70% мешканців села
Мама Никитки-2• 11 сентября в 08:33
Ответ дляЧерный Ловелас
А есть скриншоты что сами поляки пишут по этому поводу не политики а именно коренное население?
Є вже статистика 37 чи 38 відсотків вважають винною Україну.
Мама Никитки-2• 11 сентября в 08:34
Ответ дляinnainz
Много ботов пишут гадости о нас на польском,через переводчика .Это путинское ипсо
Ніт. Багато поляків проти Україні. Особливо старшого віку.
Зараз такий час, що технології і пропаганда лізе зі всіх щілин. Поляки, все таки наші ситуативні партнери, ми з ними на цьому етапі по одну сторону, ми можемо застосовувати гумор , таке життя , без гумору нікуди...можемо дивуватися як 2 ф-16/35 збили аж! 4 дрони з 19, можемо на то агресивне Нато гнати , воно давно не агресивне вже..можемо згадувати образи історичних моментів.
Але вони з нами по одну вісь зараз.
А хто використає цю хвилю розколу?, самі розумієте, хто її підігріє, хто заведе людей в соц мережах, нам потрібні ті їх допомоги, потрібний той Хаб в Жешуві.
І дуже погано, якщо їх суспільство клюне на політичні ігрища всередині країни і технології рашки і будуть ставити нам палки в колеса, ми це вже пройшли в 2014 р ( саме розкол і розбрат українців стояв у витоків початку агресії кремля)
Вони ні, не готові
згадую шалені брудні компанії їх політиків на виборах, все средства хороши.
Але зрекошктить і нам
Але вони з нами по одну вісь зараз.
Вони ні, не готові
Але зрекошктить і нам
Мама Никитки-2• 11 сентября в 08:38
Ответ длясладкий_ноябрь
А тиждень тому чомуфермери блокували кордони з Україною?
Ніякого зерна по «шахрайським» схемам не було
Цікаво, що сподвигає таких як ви лити гімно на власного виробника і народ? Начебто поляки соціалку не платять. Більше того, навіть захист не продовжили.
Ответ дляМама Никитки-2
Це була технологія і всі повелися
Група вивчала ботів і аналізувала дописи в соц мережі, а наші викулубки принеслиз тієї публікації. як підбірка від всіх поляків , як резепритативна група
А ні
Мама Никитки-2• 11 сентября в 08:40
Ответ дляLudaSHS
Але вони з нами по одну вісь зараз.
Вони ні, не готові
Але зрекошктить і нам
Але вони з нами по одну вісь зараз.
Вони ні, не готові
Але зрекошктить і нам
Там вже Нідерланди висловились щодо збиття дронів. Недорікуваті поляки почали збивати дрони дороговартісними ракетами. Кацапи мабуть животи порвали з гармошками від такого щастя
Ответ дляinnainz
100% потужно відповість!!
Вже скликали консультації - ух!!!
Тепер Орбан заблокує будь-які подальші дії і Генсек НАТО висловить потужну стурбованість !
Хуйло Віткофу покаже карти усіх трьох поділів Польщі і скаже, що це ’ісконно русские земли’
І рудий недоумок дасть ’другу владіміру’ тиждень-два-рік-три...’
і Венс скаже, що раша хоче відтяпати частину Польщі лише по Віслу, не далі!!
Вже скликали консультації - ух!!!