Станом на 18:00 10 вересня поліція Польщі підтвердила падіння 15 дронів у різних населених пунктах країни.Про це повідомила речниця Міністерства внутрішніх справ Польщі Кароліна Галецька на платформі Х.За її словами, уламки виявили у таких місцях: Чоснувка, Чешьнікі, Кшивовежба-Колонія, Мнішкув, Олесно, Велкі Лань, Вохинь, Вихалев, Вирики, Заблоце-Колонія, Нове Място-над-Піліцею, Бихавка Третя, між Радяни-Северинув, Чижув та Собутка.Поляки фотографировали уламки дронов в городе Цеханув
Belosnezka1980• 11 сентября в 06:29
Ответ дляBombastic
А ви кого любили? Більшість поляків хороші адекватні люди
І доречі один одного не обсирають і не гноблять як українці
Можна згадати ще сирени для водіїв на кордоні. Хотіли сирен-будь ласочка!
Kapitoshka7• 11 сентября в 06:34
Ответ дляBombastic
Українці просто ненависний народ. Вони бачать слабого і ідуть гуртом бити. А якщо щось вигідно, то гуртом туди біжать. Стадний ефект, стадо. Колективний розум. Ніхто не думає індивідуально. Усі думають що мені за це буде і як мені це вигідно. За стадний ефект Треба сказати дякую Шабуніну.
Черный Ловелас• 11 сентября в 06:39
А есть скриншоты что сами поляки пишут по этому поводу не политики а именно коренное население?
Ответ дляKapitoshka7
Та якщо б Росія сьогодні напала на Польщу, то вона б її просто розчавила як букашку. Україна ще хоч якось готова з вічними скандалами, проблемами, майданами, трохи загартована, а ці просто сидять на троні і що найбільше мене вразило, так це те, що для відновлення!! України Польща запропонувала через неї усі гроші пропускати. Ну це ж треба бути таким шахраєш всесвітнього масштабу. Ніхто ті гроші Україні ніколи не дасть, ця світова мафія робить тільки на відмивання, а не на реальну допомогу і демократичні цінності.
Поляки — ті самі росіяни, тільки з іншого боку кордону
Ответ дляKapitoshka7
Тоже интересно. И здесь тусуются беженки и ни одна не написала что говорят поэтому поводу в их стране
Черный Ловелас• 11 сентября в 07:13
Ответ дляinnainz
На фб и в соц сетях много путинских ботов и через переводчика строчат якобы они поляки
У меня нет ни соцсетей ни фейсбуков.
Ответ дляKapitoshka7
потоки пропускать только через нашего Завхоза - однозначно
руку на туалетной бумаге набил для ОПы - можно и большом доверить
Черный Ловелас• 11 сентября в 07:14
Ответ дляinnainz
Через впн пробуйте)
Просто вы скриншоты прилепили, могли б прилепить скриншоты комментов реальных поляков.
Ответ дляtala-li
Вы имеете в виду,что Зеленский ворует?Что то я не вижу его в Фобс и не вижу вилл по миру.Дайте доказательства,ибо это вброс,активно продвигаюшийся нашими попередниками,рвущимися к власти и путинскими ипсо
Черный Ловелас• 11 сентября в 07:17
Ответ дляinnainz
Много ботов пишут гадости о нас на польском,через переводчика .Это путинское ипсо
А зачем вы в свой пост добавили фотографию Украинского села и пишете что это прилет по Польше?
Ответ дляinnainz
доказательства у американцев на гоп компанию
предоставьте срочно доказательства про попередников - как именно они сейчас рвутся к власти??
отрицают выборы, помогают армии..- да жажда власти налицо
средства на Единый марафон - это острая необходимость сейчас, кстати