Повелитель бітка• 11 сентября в 07:48
М´ясо гомілки, чи роблять з нього фарш на котлети?
Завжди роблю котлети з філе, побачила акцію і купила м´ясо гомілки. Смажене мені не можна, супи не варю. До цього робила котлети в духовці або на пару. Чи вийдуть котлети з цього м´яса?
Бойова• 11 сентября в 09:58
Я робила, тільки не зручно, що в гомілках багато сухожилля, довго вибирати.
Хома з пастою• 11 сентября в 10:32
выйдут, я так по акции купила и потом фаршированные первы с фаршем этих ножек приготовила
ЗавЛабСнаб• 11 сентября в 12:49
Нещодавно купила м´ясо з гомілки індички по 150 грн. Трохи відходів звісно -шкіра та сухожилля, але шикарні вийшли котлети.