Ласую колобками• Изменено 11 сентября в 08:48
Голова батьківського комітету, над усим садком, що за???
Дівчата, в чому заключається робота?
Я була в комітеті в групі, але ж то група, це вже весь садочок, я поняття не маю що мене очікує(((( Підскажіть, будь ласка хто знає!🙏
Українська Мрія• 11 сентября в 09:39
Будете собирать деньги на более глобальные вещи, чем пластилин и подношения воспитателям. Займетесь сбором на крышу, пищеблок, убежище, подношение директрисе. Бегите и не вздумайте ввязываться.
Бабульція• 11 сентября в 09:41
Ответ дляЛасую колобками
Я теж не хочу, мені сказала вихователь, що завідуюча буде мене просити. Я в шоці, зла і чесно просто налякана(
Чоловік каже відмовлятись, а я не знаю як відмовити їй
Откажитесь , вы не верблюд
Ласую колобками
• 11 сентября в 09:41
Ответ дляКидстаффовка
Что именно вы решайте?
Я не розумію, з якого !!! ви думаєте що ми щось вирішуємо??? Я ж написала я одна все робила, у нас був чат де МИ З БАТЬКАМИ вирішували всі питання
Свята ( а їх в садку дофіга)
Іграшки
Подарунки дітям на НР
Канцтовари закупляли оптом для всих діток щоб було дешевше
ВСЕ, ВСЬО
Все що Я робила а вирішують БАТЬКИ
Свята ( а їх в садку дофіга)
Іграшки
Подарунки дітям на НР
ВСЕ, ВСЬО
Все що Я робила а вирішують БАТЬКИ
Бабульція• 11 сентября в 09:42
Ответ дляЛасую колобками
Ви напевно ніколи не були в комітеті!
Я не кажу про оплату звісно, і ніхто такого не пропонував, тут нема на що скаржитись, але ніхто і не помічає роботу комітету, думають що мамі так подобається весь цей Геморой!!!!
Раскройте им глаза , вы закончили тянуть
Ласую колобками
• 11 сентября в 09:43
Ответ дляУкраїнська Мрія
Так і буде, дякую! Я вже поначитувалась
В інтернеті пишуть в основному про батьківський комітет в групі а не про садок, інформації я не знайшла, але вже зрозуміла що це таке
Бабульція• 11 сентября в 09:44
Ответ дляЛасую колобками
Так і буде, дякую! Я вже поначитувалась
Плюс вашу карточку засрут платежами в больших кол-вах , будете потом 23 процента налога
Ласую колобками
• 11 сентября в 09:45
Ответ дляБабульція
Та ну його, це такий стрес з тими грошима, то копійки перераховуєш по сто раз і чеки всі носиш з собою. А це весь садік
Зам. зав. Анонима• 11 сентября в 09:46
Ответ для100pudov
Откажитесь. Вам что за это платят? Род.ком. это такая же работа, которая должна оплачиваться. Только вам за бесплатно навесили еще больше недовольных мамаш. Я бы на такое не согласилась.
Что значит недовольных мамаш и за что платить? Родком - это неофициальное вышибалы от имени директора или от себя лично
Кидстаффовка• 11 сентября в 09:48
Ответ дляЛасую колобками
Свята ( а їх в садку дофіга)
Іграшки
Подарунки дітям на НР
ВСЕ, ВСЬО
Все що Я робила а вирішують БАТЬКИ
Свята ( а їх в садку дофіга)
Іграшки
Подарунки дітям на НР
ВСЕ, ВСЬО
Все що Я робила а вирішують БАТЬКИ
Какие вопросы вы решайте?
Хватит поборами заниматься.
Выйдете и скажите:
- детсад, школа обладают достаточным правами и полномочиями что бы решить все вопросы самостоятельно. На основании этого, родительский комитет решил:
- прекратить любые поборы
- про все факты поборов сообщено в управление образования и прокуратуру
- в дальнейшем будет сообщаться про новые факты.
- родительский комитет прекращает любые вопросы кроме анализа отчётов и деятельности садика/школы
Хватит поборами заниматься.
Выйдете и скажите:
- прекратить любые поборы
Ласую колобками
• 11 сентября в 09:51
Ответ дляКидстаффовка
Какие вопросы вы решайте?
Хватит поборами заниматься.
Выйдете и скажите:
- прекратить любые поборы
Хватит поборами заниматься.
Выйдете и скажите:
- прекратить любые поборы
🤣 Ну як би я не в комітеті, і не збираюсь туди йти, це по перше.
По друге, питання було зовсім про інше!
Але так, звісно, як скажете
По друге, питання було зовсім про інше!
Але так, звісно, як скажете
Зам. зав. Анонима• 11 сентября в 09:52
Ответ дляЛасую колобками
По друге, питання було зовсім про інше!
Але так, звісно, як скажете
По друге, питання було зовсім про інше!
Але так, звісно, як скажете
Вы даже не поняли, что вам по сути ответили
Ласую колобками
• 11 сентября в 09:53
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Я все зрозуміла, повірте.
І прийняла рішення
Кидстаффовка• 11 сентября в 09:55
Ответ дляЛасую колобками
По друге, питання було зовсім про інше!
Але так, звісно, як скажете
По друге, питання було зовсім про інше!
Але так, звісно, як скажете
Так скажите зачем вам нужен тот комитет?
Какие вопросы вы решайте?
Разгуляшка• 11 сентября в 09:59
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Хз, мене прямо це тішить) не знаю як де, але у нас батьківський комітет - це трійко бідолах, які тягнуть всі організаційні моменти (яких чимало) замість мене. Не знаю, хто там що заробляє, я бачу самі лише збитки - від часу (знайти, забрати-завезти-занести, домовитись-відмовитись) і до фінансів, так як бензин чи перевести гроші в готівку ніхто ж не компенсує. Тож не знаю як хто, а я з задоволенням за срану тисячу в рік не буду турбуватись пішла дитина з ручкою і лінійкою чи ні, взяла той туалетний папір і серветки чи забула, не хочу навіть знати авторів і рік випуску тих зошитів/атласів/посібників і всякого іншого навчального мотлоху і скільки треба зошитів для контрольних робіт на які предмети. Якщо комусь весело цим розважатись - модна не брати участі. Коли вже до ДОРОСЛИХ людей дійде, що це не обов´язкова опція. Видаляєшся чату з батьками і все - вільний, що вітер. Біля порогу чатувати з колекторами не будуть. Вчителі дадуть списки і можна зробити все самостійно.
Зам. зав. Анонима• 11 сентября в 10:03
Ответ дляРазгуляшка
Цей варіант, що ви написали, це колективна закупівля. Можна в складчину, можна самостійно. Це дійсно кому як. Але для цього нафік не потрібні комітети, які голову морочать на кожне свято, жалюзі, підлогу, іграшки, привітання, ремонти та іншу фігню.
Ласую колобками
• 11 сентября в 10:03
Ответ дляРазгуляшка
Ох дякую, тут таких коментарів майже нема!
Я зараз не в комітеті, я як щаслива мама просто здала гроші на канц.товари щоб не бігати не шукати. Знаю що це таке, тому мамі яка цим займається можу бути тільки вдячна.
Ласую колобками
• 11 сентября в 10:06
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Ну ви ж зрозумійте, це залежить від комітету і самого садочка/садіка
Якщо у вас негативний досвід то це не означає що в усіх так. У нас вирішували все батьки, і точно не комітет. За комітетом вже було все організувати
Разгуляшка• 11 сентября в 10:11
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Не знаю, все влазить в 1000 грн, в тому числі нещасний віник і шоколадка на перше, останній дзвоник, новий рік і, здається, восьме березня. Колективна закупівля? То хто це має робити і чому ви не займетеся? Висувайте свою кандидатуру і буде так, як ви вважаєте правильно. Або, як я і писала, видаліться з того чату і без проблем. Вам до виска пістолет приставили? І це дорослі люди...
Жирафовое варьенье• 11 сентября в 10:28
Ответ дляЛасую колобками
Я з вами згідна, повірте. Але це вже увійшло навіть не в звичку, а в обов´язковість!
Знаю, хоть с одной стороны на что то и в правду нужно сдать, но бывают порой сборы на какую то муть. Последнее особенно часто , когда дети маленькие.
Но рк садика мне нравился, а школы когда перешли в старшую, уже не было бессмысленных сборов детям на подарки.
Зам. зав. Анонима• 11 сентября в 10:40
Ответ дляРазгуляшка
Я купила раз у сусідній канцелярії і все. Мені ці свістопляски сто років не треба. До мене ніхто зі зборами саме тому і не чіпляється, що я в те кодло і не влазила, щоб з нього виходити
Трусиковед• 11 сентября в 10:46
Ответ дляЛасую колобками
Ви напевно ніколи не були в комітеті!
Нащо ви туди йдете? Це перекладання функцій керівництва садком, завгоспа, вихователів ітп. Хай роблять свою роботу і самі думають як з бюджету гроші вибивати, а не з вас робити попрошайку і батьківськими грошима бюджетні дірки закривати. А їм добре, напрягатися не треба, батьки ремонт зроблять, батьки те куплять, се.. немає такої структури, це видумане, щоб їм легше батьків доїти було, і перекласти частину свого функціоналу на вас? Корупцію легше розводити. . А ви співучасник цього всього бардака... Відказати не зможете, чому? Бо дитину виженуть з садка?
Трусиковед• 11 сентября в 10:48
Ответ дляБжоли-бандерівці
Я всю жизнь в родительском комитете, с садика старшего. На самом деле, если не увлекаться - ничего в этом сложного нет. Мы всегда закупали минимум, только по делу и только то, что нужно детям. Ну как пример, заведующая в садике хотела что то сделать на территории, мы отказались, а заменили дверь в спальне (там была дверь запасного выхода старая, поставили новую, чтоб не дуло). Все родители были только за, тем более я нашла бюджетный вариант, обзвонив несколько контор. И у меня всегда принцип такой - не хотят скидываться, ради бога. Единственное, дублирую в личку, когда конкретные подарки каждому ребенку покупали. И то, когда единичные родители отказывались от конкретных подарков, то просто приносили свои своим детям и все. Сказать, что много времени занимает - когда убираешь лишнюю беготню, то нет. И я никогда не подстраиваюсь особо под желания родителей - есть предложение, например, праздник провести или мастер класс организовать - все за, делаем, но делаю я, поэтому за все детали решения принимаю я, если кто-то против, то делает сам. Если не все за - не делаем вообще. Обычно все за, все довольны и сдают деньги, потому что мы сдавали по минимуму, и 70% шло непосредственно на детей, а остальные 30% уже на поздравления с праздниками.
А чому ви це маєте робити? Це робота дитячого садка, а не ваша?
Трусиковед• 11 сентября в 10:51
Ответ дляЛасую колобками
Просто по началу, коли ти ще не знаєш що це таке, ти звісно погоджуєшся, плюс ти ж не одна, є ще мами. Ну і так просять вихователі, як відмовити, перша дитина, перший раз в садочок. Ну а потім дві інші мами, ну як би проморозились від своїх обов´язків а осталась ТИ яка ну не може відмовити, бо це все робиться для наших дітей плюс ти ж вже погодилась! От так і відбувається, що береш на себе геморой сама про це не знаючи
Я одковеляла рік і потім сказала що вибирайте іншу маму, я не хочу більше!
І це не те що безкоштовно, а ще і затратно, їздити скрізь( проїзд, бензин) купувати все що просять, і ти ж здаєш гроші так само як і всі батьки, а потім слухаєш ’Не зрозуміло де гроші діваються’ І це я вже мовчу про весь час який я мала виділити на себе і сім´ю я бігала за потребами групи, навіть не за Дякую
Підете до завідуючої, запитайте для чого ця структура потрібна? Вона не справляється сама координувати роботу садка,,що їй потрібно залучати батьків для допомоги такої координації? Вас використовують, грають на ваших почуттях - діткам допомогти, покращити благоустрій, це ж святе.. це їх робота!! Вони за це гроші отримують... а перекладають з себе на вас
Трусиковед• 11 сентября в 10:56
Ответ дляЛасую колобками
Так ви самі це підтримуєте, коли погоджуєтесь... чого ви йдете в ті комітети? один скаже ні, другий - ні.. присоромити їх... хай думають як викручуватись.. а це вже геть обнагліли.. а ви допомагаєте створювати ілюзію працюючої держави, працюючих інституцій,
Ласую колобками
• 11 сентября в 11:00
Ответ дляТрусиковед
Я з вами на всі 1000% погоджуюсь
Буду відмовляти
100pudov• 11 сентября в 11:02
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Да ради бога 😅 я не родком. Я мама, которой очень удобно, что за меня сделают другие то, что нужно: купят тетради для контрольных, бумагу, закупит контурные карты, учебники по английскому, учебники по французскому, потому что, как минимум, это дешевле, чем ч закажу сама и заплачу за доставку
Разгуляшка• 11 сентября в 11:31
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Ну а я не хочу знати, де найближча канцелярія. Теж дуже зручно.
Сало не люблю• 11 сентября в 11:53
Ответ дляТрусиковед
Бо до дитини будуть гірше ставитись, менше віршиків давати і ролей на свята. Якщо що, це не моя думка
хутряна володарка• 11 сентября в 13:21
Ответ дляЛасую колобками
Ви напевно ніколи не були в комітеті!
Якби не подобалося, ви би туди не лізли.
Бжоли-бандерівці• 11 сентября в 14:44
Ответ дляТрусиковед
Бо я хочу, створювати для дітей комфортні умови. І якщо садок не може вибити кошти на ті двері, то я можу або прийняти, що в спальні буде холодно взимку, або це змінити. Садок, школа - це місця, де діти проводять багато часу. Якщо я можу зробити їм більш цікаво та комфортно - я це роблю. І це в основному не про ремонти та покупки, а про різні заходи та цікаві ідеї.