буреЛОМКА• 11 сентября в 12:06
Какой спрей помогает вашему ребенку от заложенности носа при ОРВИ?
Что-то у нас Називин, Риназолин, Отривин и Виброцил - все мимо. Ребенку 10 лет. Лично мне помогает Эвказолин, но ребенку боюсь, она аллергик.
буреЛОМКА
• 11 сентября в 12:15
Ответ дляДобра всем!
Яка доза діючої речовини? Лежить після запшикування?
Дозу даю згідно інструкції. Так, здебільшого лежить.
Однозначная• 11 сентября в 12:18
А це вірус такий. Зазвичай моєму допомагає антигістамін та щось з мометазоном. Але не цього разу, записаний до алерголога, який веде дитину, бо я не справляюся.
Добра всем!• 11 сентября в 12:19
Ответ длябуреЛОМКА
Евказолін, вам допомагає, тому що там велика доза діючої речовини. Подивіться, яка доза діючої речовини у ваших краплях і купіть з більшою дозою і все допоможе.
буреЛОМКА
• 11 сентября в 12:28
Ответ дляДобра всем!
Дякую