Раздражевская• 11 сентября 2025
Жакет
Сподобався
Думаю брати чи ні?
Склад гарний, вартість доступна
Думаю брати чи ні?
Склад гарний, вартість доступна
Раздражевская
• 11 сентября 2025
Ответ дляСонячний зайчик
автор, а що ви огризаєтеся я не розумію? Ви запитали як піджак, вам чесно написали як. Ви кидаєтеся на людей за те. Ну створили би тоді тему: співайте оди піджаку а разом з ним моєму непервершеному смаку а всі кому не подобається проходьте повз бо це найкращий піджак з усіх існуючих.
І вам гарного дня
Moon shine• 11 сентября 2025
Негарний,псуватиме фігуру. Якщо ви без неї то ок. На фігурі пісочний годинник виглядає жахливо. Міряла на ВСІ СВОЇ в Києві. Як мішок
Ищу Аленя• 11 сентября 2025
Ответ дляВеликий сатирик
Удалено администрацией...
так тепер така мода. все на 3 розміри більше, з чужого плеча, а штани волочаться по землі.
цей жакет повністю модний.
Раздражевская
• 11 сентября 2025
Ответ дляФрикаделька
Удалено администрацией...
Фрикаделька• 11 сентября 2025
Ответ дляРаздражевская
Удалено администрацией...
Тогда к чему тема?
Ищу Аленя• 11 сентября 2025
який склад тканини? виглядає не дуже.
але якщо вам до душі, то беріть.
Великий сатирик• 11 сентября 2025
Ответ дляИщу Аленя
цей жакет повністю модний.
модно не значить гарно. мода те що пасує.а не те що псує.я думала це всі знають.він реально жахливий.
Снежнакомка• 11 сентября 2025
Ответ дляРаздражевская
Удалено администрацией...
Та головне, щоб ви в ньому не виглядали, як селючка))
А з такою формою.. скоріше за все так і буде))
Великий сатирик• 11 сентября 2025
Ответ дляСонячний зайчик
та хай купує.бо ж модно.і ходить як опудало.
Раздражевская
• 11 сентября 2025
Ответ дляКокосиха
Это пиджак, ну максимум блейзер, но никак не жакет
Страшное оно
Замовила, приміряю
Сонячний зайчик• 11 сентября 2025
Ответ дляФрикаделька
Тогда к чему тема?
та просто автор сподівалася що зараз всі почнуть нахвалювати піджак, бо він ультратрендовий, ще й 9 тисяч коштує. Я часто помічаю що жінки створюють теми не щоб дійсно дізнатися думку оточуючих, а виключно щоб підтвердити свою. І потім починають огризатися коли щось іде не так))) я думаю це просто дуже невпевнені в собі люди.
Раздражевская
• 11 сентября 2025
Ответ дляВеликий сатирик
Не тільки ж вам можна, як опудало
Великий сатирик• 11 сентября 2025
Ответ дляРаздражевская
Не тільки ж вам можна, як опудало
в мене все по фігурі.я таке страхіття не купую.
Ищу Аленя• 11 сентября 2025
Ответ дляВеликий сатирик
ВСІ носять модне. крім мене, таке враження. бо я таке не можу носити.
у мене є такого плану жакет, так і висить у шафі. бо я його кожен раз надягаю - і знімаю. бо це невиносімо)))
а люди носять, чо.
Раздражевская
• 11 сентября 2025
Ответ дляВеликий сатирик
Купуєте
Великий сатирик• 11 сентября 2025
Ответ дляИщу Аленя
а люди носять, чо.
знаєте,таке ще пасуватиме дівчатам 15-18 років. їм якось все норм.і кюлоти,і мішки...а от старшим. страшне. лісове опудало
Радуга-дуга• 11 сентября 2025
Ответ дляВеликий сатирик
ага дівчатам 15-18 років піджак за 9200...
Сонячний зайчик• 11 сентября 2025
Ответ дляВеликий сатирик
як на мене цей піджак має шанс виглядати стильно, але виключно на молодих жінках, під нього треба мати дороге взуття та сумку, недешеву акцентну біжутерію, доглянуту шкіру і розкішне волосся. Ну от щоб все аж ’пищало’що власниця дійсно шикарна дівчина. А коли він на звичайній тьоті 35+ з невиразним волоссям, в парі з рядовими джинсами, сорочкою наче з секонду то це виглядає капець як негарно, як наче вона дійсно винесла бабину шафу))
СкокоМнеДадите• 11 сентября 2025
Раздражевская
• 11 сентября 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Шортики вам в комплект !!!
Удалено администрацией...
Великий сатирик• 11 сентября 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Я не про цвну а про фасон. Тіткам 30 річним таке не пасує
Великий сатирик• 11 сентября 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Так. Такий класно виглядатиме на худій дівчині 22-23 років. Не старше. З відповідним взуттям і штанами
Раздражевская
• 11 сентября 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Ви що , які тьоті 35+ тут на форумі
Ви не бачите коментарів?
Одні ’ ікони стилю ’ в дорогому взутті з розкішним волоссям))
Ви не бачите коментарів?
СкокоМнеДадите• 11 сентября 2025
Ответ дляРаздражевская
Удалено администрацией...
От Ви в ньому і будете копать картоплю , і у свиней навоз лопатою загрібать!
СкокоМнеДадите• 11 сентября 2025
Ответ дляРаздражевская
Одні огородниці на форумі
Одна про картоплю, інша про буряк
А куди ваш пінджак одягать ще ? Може ще кролям траву косить
СкокоМнеДадите• 11 сентября 2025
Ответ дляФрикаделька
Да, в детстве помогала на огороде бабуле и дедуле, в такие мешки буряки складывали. А вы из рода Рюриковичей или Романовых ?
Прапраправнучка царя гороха
Раздражевская
• 11 сентября 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Якщо це єдине місце куди ви ходите то хто вам може заборонити
Раздражевская
• 11 сентября 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Прапраправнучка царя гороха
Як людей було троха