Обнемашечка• 11 сентября в 16:22
Питання для жінок анонімне? У всього на світі є свої мета.
З якою метою особисто ви займаєтесь сексом? Якщо ви, звісно, їм займаєтесь? Тільки чесно, ви для себе можете відповісти на це питання?
Зоя Жорівна• 11 сентября в 16:24
В смыслес какой целью, чтоб получить удовольствие, обожаю секс
Безпорадна Кроко• 11 сентября в 16:25
Цели может быть 2, чтобы получить удовольствие и для пополнения в семействе. Какие еще цели вы ищите у этого прекрасного занятия?
МамОмужа• 11 сентября в 16:26
Ответ дляБезпорадна Кроко
Я так розумію, що як варіант - отримати матеріальне задоволення
Пуки-куки• 11 сентября в 16:28
Мені подобається. Просто для задоволення, без цілі). Ну, оргазм можна вважати за ціль))
Ацетилсалициловая кислота• 11 сентября в 16:37
Ответ дляМамОмужа
Результат по карманам?)))
Чебураха з перцем• 11 сентября в 16:39
Бо я обожнюю секс. Це так само, як спитати, для чого ви спите на кроваті чи їсте не сиру картоплю. Бо люблю, бо потребую фізично.
Українська зірочка• 11 сентября в 16:59
Кто те люди, кто ставит ’рука лицо’ на ответы - для удовольствия. Неужели фригидные?
Пуки-куки• 11 сентября в 17:19
Ответ дляУкраїнська зірочка
та тут треба було б опитування з варіантами відповідей поставити. зразу б взнали, скільки жінок любить секс, а скільки не любить.
Триндю-бриндю• 12 сентября в 01:11
Чтобы удовольствие от секса получать. Когда планировали беременность, сексом занималась для зачатия.