Кров з молоком• Изменено 11 сентября в 22:04
Питання до заміжніх жінок. Вік від 35 років до 45 приблизно. Плюс—мінус
Ви ж маєте знати власного чоловіка дуже добре, питання дуже просте, як ви вважаєте якби ви розлучились (гіпотетично) ваш чоловік міг би почати стосунки з молодою дівчиною? Яка значно молодше його? І скажіть, я розумію, що кожна жінка впевнена у своєму чоловікову і впевнена, що він ніколи не буде зраджувати, але тим не менш, якби в оточені вашого чоловіка зʼявилась б дівчина такого віку (років 20—25), можливо по роботі і вони часто бачили одне одного вас би це напрягало? Чи ви були б 100% впевнені, що такий вік вашого чоловіка не цікавить в принципі, це при умові, що ваш чоловік це ваш ровесник..
Дівчина Гілмор• 11 сентября в 22:05
Я вам так скажу, будь який чоловік хотів би зустрічатися з молодичкою
Леді Душка• 11 сентября в 22:05
Ні в чому немає впевненості. Я вже в цьому житті такі історії бачила/чула, що питайте, не питайте-у вас буде все одно свій всласний і неповторний досвід
МаксХмара• 11 сентября в 22:06
Гіпотетично ні. Він ледачий до стосунків, скупий на емоції і мало заробляє. Швидше ним зацікавиться жінка на років з 15 старша, вдова, у відчаї.
Друг мужа развелся, вернее жена его бросила, нашла другого. Вот он год знакомился, хорошо одевался, купил машину и квартиру. Итог/ на него ведутся только ровесницы ( ухоженные, красивые) , а молодых он все равно не в состоянии содержать ) устал говорит и уже ничего не хочет. Возраст 50
Баба Йога• 11 сентября в 22:06
Я скажу так. Если думаете, что вот это точно никогда, то скорее всего именно это и будет.
Кудряшка Сью• 11 сентября в 22:07
наверное да, я никогда об этом не думала, если я с ним расстанусь, мне будет плевать что с ним и куда. Изменит? пойдет вон
Шалена красуня• 11 сентября в 22:07
У мене чоловік на 8 років молодший,разом 20 років.здається,що при гіпотетичному розлученні він знайде ще старшу бабцю,щоб тільки не чіпала його))гроші є,просто занудний айті.
тянитолкайка• 11 сентября в 22:08
Ну, все возможно. Молодость -это молодость. Полно браков с большой разницей. Ключевой момент- деньги)
Я в дамках• 11 сентября в 22:08
Я взагалі не вірю в чоловічу вірність. В шлюбі 16років. Я старша за чоловіка. Мій з набагато молодше навряд, не тей характер та інтереси. Якби то скоріше всього ближче по віку.
Кудряшка Сью• 11 сентября в 22:08
я думаю каждый мужик старше 35, когда уже его начинает пугать старость, успокаивает себя тем, что он еще может найти молоденькую, но по факту, в старых мужиках интересны разве что деньги
МаксХмара• 11 сентября в 22:09
Ответ длятянитолкайка
Не повно. Чоловіків заможних, менше ніж середньостатистичних.
Ленне-Рейма• 11 сентября в 22:09
Ответ дляМаксХмара
У Вас потрясающее чувство юмора
Байрактарна• 11 сентября в 22:09
Одна помічниця мене дуже напрягала, бо була симпатична , носила короткі спідниці та виставляла у соц мережі томні фото , де кучу його колег її лайкали.
З війною здихалися її.
Зявилась інша. Симпатична, але не напрягає, бо веде себе без предиханія.
Тому питаня не в тому, молодше чи не молодше. Питання, як на неї реагує ваш чоловік і чому прям відразу розлучатися?
Може вона в польшу або німеччину лахне
З війною здихалися її.
Може вона в польшу або німеччину лахне
Я в дамках• 11 сентября в 22:09
Ответ дляШалена красуня
Я теж хотіла так написати про старшу, написала що приблизно того ж віку
Зустрічатись так, секс так. Але на розлучення він дуже проти . Тому він би її користав запросто , з 18 по 25 йому подобаються. Але він не готовий таких знайомити з близькими друзями, родичами , батьками. Бо там він грає роль сімʼянина. І йому важлива думка і репутація. Тому тільки любовниця. При чому, бажано в одному місці. На роботі. Якщо міняє роботу раз в 1-2 роки , тоді і любовницю нову . Як тільки вона починає хотіти більшого - починає морозитись і ігнорувати її.
Ух яка ж Я• 11 сентября в 22:10
Нам около 40. Думаю, потрахаться - почему нет, для длительных отношений наверное не меньше 30 бы рассматривал.
МаксХмара• 11 сентября в 22:10
Ответ дляЛенне-Рейма
У Вас потрясающее чувство юмора
Дякую. То я ще навіть не починала.))
тянитолкайка• 11 сентября в 22:10
Ответ дляМаксХмара
Ну ок. Смотрю по знакомым. У кого жена за границей осталась или просто развелись. Что-то на ровестниц их не тянет. Не 20 лет разницы, но в р-не 30-35. Нам 40-45.
Инстагра_мерша• 11 сентября в 22:10
Живемо разом 22 роки, мені досі не зраджував точно, хочте вірте- хочете ні. Але я знаю, що міг би завести молодшу мене
Помеха справа• 11 сентября в 22:10
Ответ дляБайрактарна
З війною здихалися її.
Може вона в польшу або німеччину лахне
З війною здихалися її.
Може вона в польшу або німеччину лахне
Есть такие с предыханием, я таких называю тягучии, ож тошнит от таких, но мужчины слюни на таких кидают
Добродійка• 11 сентября в 22:11
Не знаю. Работали с мужем молодые барышни, мне всегда было все равно, больше напрягали ровесницы разведённые, которые пытались со своим выводком кому угодно на шею присесть.))
Кстати автор, у нас есть знакомый уролог, к нему часто ходят очень обеспеченные мужчины ( Киев) , он говорит вы не представляете, сколько мужчин 45+ уже не хотят никакого секса вообще. Вот говорят не хочется вообще , и приходят к нему с этим. Не думайте , что все мужчины жеребцы после 45)
Гірчинка• 11 сентября в 22:11
Ответ дляШалена красуня
Ярмола?
ЖаннаНеАгузарова• 11 сентября в 22:12
Мій чоловік на 13 років старше мене, дівчата 20-25 років його не цікавлять, він вже награвся зі мною . У нього в офісі купа молодих дівок, проблеми не було ніколи
Пез Году Неделя• 11 сентября в 22:14
Я сама собі не вірю, не те що чоловіку. Колись був за ним грішок, впевнена, не доказала)))
IQ 80• 11 сентября в 22:15
если какой то дуре молодой он будет нужен, против он не будет. но он нищеброд, с двумя браками, с двумя детьми от каждого. Плохо зарабатывает, да вообще плюсов не вижу