Без комплексів• 11 сентября 2025

Сколько максимум по времени, не работали перед следующей работой?

Околовита• 11 сентября 2025
2 месяца
Бешене сарі• 11 сентября 2025
Если официально,то лет 14
...аяприкольная• 11 сентября 2025
Вже 17 років, і ще не закінчила )
Маргарита и Мастер• 11 сентября 2025
Ответ для...аяприкольная
Вже 17 років, і ще не закінчила )
Я всю жизнь и тоже в процессе ))
...аяприкольная• 11 сентября 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Я всю жизнь и тоже в процессе ))
ОливьЕЖечка• 11 сентября 2025
9 місяців, поки чекала дозвіл на роботу
Сиджу тихенько• 11 сентября 2025
2 недели в поиске , но я ищу лучший вариант .
Мао_Мяо• 11 сентября 2025
Півроку не працювала. Було мені 20, півтора роки досвіду. Це були дев´яності)). На біржі здивувалися, як я знайшла роботу, ще і з зарплатою😁. І з того часу по цей день пахаю😁😁, за мінусом двох декретів.
Белочкой зови• 11 сентября 2025
На останню перейшла з передостанньої одразу. На передостанню вийшла після 6 років декрету. А до декрету переходила одразу з роботи на роботу, не було перерв
Пусин Кукин• 11 сентября 2025
14 місяців
Сирожено_пирожено• 11 сентября 2025
Тиждень, але це були просто новорічні вихідні)
Научительница• 11 сентября 2025
2 роки
Ждушечка• 11 сентября 2025
10 мес. И ещё бы с удовольствием не работала.
автор Без комплексів • 11 сентября 2025
Ответ для...аяприкольная
Я начала искать новую.))) И дошло, что зависну на несколько месяцев, так как рынок сейчас лежит, мягко говоря.
Хитрушка-чекушка• 11 сентября 2025
Год. 2022
А вот недавно• 12 сентября 2025
3 тижні. Останні 15 років постійно працюю. Переходила з компанії в компанію по рекомендації, або просто дуже швидко вдавалось влаштовуватись, навіть коли міняла сферу діяльності.