Без комплексів• 11 сентября 2025
Сколько максимум по времени, не работали перед следующей работой?
Маргарита и Мастер• 11 сентября 2025
Ответ для...аяприкольная
Вже 17 років, і ще не закінчила )
Я всю жизнь и тоже в процессе ))
Мао_Мяо• 11 сентября 2025
Півроку не працювала. Було мені 20, півтора роки досвіду. Це були дев´яності)). На біржі здивувалися, як я знайшла роботу, ще і з зарплатою😁. І з того часу по цей день пахаю😁😁, за мінусом двох декретів.
Белочкой зови• 11 сентября 2025
На останню перейшла з передостанньої одразу. На передостанню вийшла після 6 років декрету. А до декрету переходила одразу з роботи на роботу, не було перерв
Без комплексів
• 11 сентября 2025
Ответ для...аяприкольная
Я начала искать новую.))) И дошло, что зависну на несколько месяцев, так как рынок сейчас лежит, мягко говоря.
А вот недавно• 12 сентября 2025
3 тижні. Останні 15 років постійно працюю. Переходила з компанії в компанію по рекомендації, або просто дуже швидко вдавалось влаштовуватись, навіть коли міняла сферу діяльності.