УраганнаЯ• Изменено 11 сентября в 19:46

Вчителька булить сина

Син вчиться у Німеччині у гімназії, 6 клас. З´явився новий предмет - латинь. Треба було купити картки, щоб записувати нові слова. Він не купив, сам зробив. Це їй не сподобалось, вона його відчитала. А вчора він щось чи то не приніс, чи то забув, і вона сказала ( при його однокласницям), що у нього проблеми з мозком і що він не здасть Абітур. Він сильно засмутився, у нього заболіла голова. Ці однокласниці, які все чули, заспокоювали його. Що я можу вдіяти у цій ситуації?
Бурундучиха• 11 сентября в 19:46
А будит зачем? Он засыпает на уроке? Или она ему звонит по утрам, потому что он опаздывает на уроки?
Щось не спиться• 11 сентября в 19:46
Выполнять требования учителя. Если сказали купить-значит нужно купить. Вам на это дают деньги
автор УраганнаЯ • 11 сентября в 19:47
Ответ дляБурундучиха
Булить. Виправила
Помогалочка• 11 сентября в 19:47
Будить... дійсно незрозуміло коли
Помогалочка• 11 сентября в 19:48
А. Булить...то вона арійка ...всіх ненавидить
Залізна тьотя• 11 сентября в 19:48
Купити в міллері картки. Я всього 6 міс була в Німкччині, а накупила собі карток, до сих пір користуюся :)
Бурундучиха• 11 сентября в 19:48
Ответ дляУраганнаЯ
Булить. Виправила
Купите ребёнку карточки и пусть внимательнее собирает рюкзак, чтоб ничего не забывал.
С одноклассницами повезло, успокаивали...
сладкий_ноябрь• 11 сентября в 19:52
Ну якщо ваш був одним не клас, що не виконав вимоги, то як їй реагувати.
Я ще розумію, щодо це малі дати 1-3 клас, але ж 6. Чи вчитель повинен закривати очі на те, що ваша дитина систематично не готова до уроку
автор УраганнаЯ • 11 сентября в 19:52
Так, картки вже купили. Справа не в тому. Чи мала вона право при інших принижувати його? Казати, що в нього проблеми з мозком? Це при тому, що він вивчив з нуля німецьку і вчиться у гімназії.
Щось не спиться• 11 сентября в 19:54
Ответ дляУраганнаЯ
Вы конечно можете повозмущаться, но тогда ваш сынок окажется в реалшуле
Распутница• 11 сентября в 19:54
Мій син, як попав в Німецький клас, був дуже здивований тим, як вчителі кричать на дітей (вчився в 5 і 6 класі).
Мене підключили до батьківської групи однокласників в Ватсапі. Там батьки часто обговорювали неналежну поведінку вчителів до учнів. Весь час підбурювали друг друга щоб піти до директора зі скаргою.
Так і не відважилися.
Головний аргумент їх побоювань - вчителі після шостого класу будуть давати характеристику дітям для подальшого навчання в більш сильному класі, якій потім буде Абітур.
Бо там враховувалися не тільки оцінки учнів, а і поведінка та комунікація.
Небоброїдка• 11 сентября в 20:45
Не понятно почему пишите здесь, а не в группах в Германии. Но возможно стоит написать тьютору или кому-то кто выше, в Англии это head of year, и подробно описываете ситуацию с указанием, что ребенок чувствует себя уязвимо, подавленно и, в целом, страдает его психоэмоциональная состовляющая. Указываете, что подобное отношение к детям, у которых и так психика расшатана войной и новой средой, недопустимо и просите ответить в письменной форме, что будет сделано чтобы это исправить. Мы не в Германии, но в Англии подобные цепочки решения проблем в школе вполне работают если конечно школа адекватная.
мадамГрицацуева• 12 сентября в 00:27
Найкраще, що ви можете зробити- попрацювати з самооцінкою сина. Покритикувала, то й покритикувала. З якою метою вона йому повідомила ту інформацію? Допомогти хоче? Ні? Пішов і забув.