Фенте Фря• 11 сентября 2025
Постіль, яка йде з пледом (накидкою), замість підковдри, це практично і зручно?
Хочу замовити, щось нове для мене. Раніше не зустрічала. Прикріплю фото, для розуміння, як виглядає.
І ще питання, чи варто купувати ось такі банні, турецькі рушники. Як вам на вигляд? Фото також буде нижче.😌👇
КартаБезКомиссий• 11 сентября 2025
Зачем кутаться в дубовое покрывало? Полотенца напомнили вафельные больничные времён сссра😅 Качество было кошмар
Аноним НаВсеГда• 11 сентября 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
Для рук хорошо а для тела вряд ли
Фенте Фря
• 11 сентября 2025
Ответ дляАноним НаВсеГда
Це хіба не покривало?
Ну можна назвати покривалом. В описі, зазначено, що замість підковдри, як у звичайних комплектах постільної білизни, йде це покривало/плед(не знаю, як точно-це чудо назвати.)
Фенте Фря
• 11 сентября 2025
Ответ дляМорожена_курка
На другому фото комплект рушників?
Так.
Аноним НаВсеГда• 11 сентября 2025
Ответ дляФенте Фря
Ну не знаю. Оно наверно больше для красоты чем для удобства
Морожена_курка• 11 сентября 2025
Ответ дляФенте Фря
Так а ковдру яким чином (у що) загортати?
Агент Пинкертона• 11 сентября 2025
Ответ дляМорожена_курка
Може то на літо. Без ковдри
Фенте Фря
• 11 сентября 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
Так а чому дубове? Зазначено, що це Туреччина, 100% бавовна. Завжди купую, саме від виробника цієї країни. І проблем не було. Завжди, приємне на дотик. Але щодо цієї постільної білизни, не знаю…Тому і запитую. Рушники також Туреччина.
Фенте Фря
• 11 сентября 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Тобто, в цю підковдру-плед заправляють всередину одіяло?
Ні. Це не підковдра. Це просто окремо плед/накидка, заправити туди ковдру не можна. В тому вся і загадка.) Я так зрозуміла, що ним і потрібно вкриватися.
Khmelnichanka• 11 сентября 2025
Я трохи не в тему.
А, може, й в тему :)
Декілька років тому відмовилась від одіял з підковдрами.
Вкривають м´якими пледами. Влітку - одним, взимку - декількома.
Для мене дуже зручно і комфортно :)
А, може, й в тему :)
Для мене дуже зручно і комфортно :)
Партизанка• 11 сентября 2025
Была ж вот тема, там с бусинами было.
Это реклама что ли какая-то?
Мрії у вирії• 11 сентября 2025
Це не ви зранку її подрузі хотіли подарувати? В тій темі вам прекрасно все пояснили
Фенте Фря
• 11 сентября 2025
Ответ дляПартизанка
Была ж вот тема, там с бусинами было.
Это реклама что ли какая-то?
З бусинами, я також бачила тему. Але я рекламою не займаюся. Мені прості цікаво, чи зручна така постіль у постійному користуванні? Бо на картинці виглядає гарненько, як на мене.
Добра, коли сита!• 11 сентября 2025
Теж попадалась реклама таких комплектів постільної білизни. Мені здається, що це незручно. Кожен раз прати фактично ковдру і чекати поки вона висохне, це ж точно довше ніж окремо підковдру
Стосовно вафельних рушників, то мені не сподобалися, а мої батьки користуються, їм зайшло
Фенте Фря
• 11 сентября 2025
Ответ дляМрії у вирії
Якій подрузі? Я запитую про постіль з такою накидкою.
Стрекоза любви• 11 сентября 2025
Ответ дляФенте Фря
Я, особисто, люблю звичайні бавовняні підковдри з заправленим всередину одіялом.
Рушничками користуюся. В мене без ажуру. Не можу сказати що це щось «вау», але альтернатива ІКЕА нормальна.
Аноним НаВсеГда• 11 сентября 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Я трохи не в тему.
А, може, й в тему :)
Для мене дуже зручно і комфортно :)
А, може, й в тему :)
Для мене дуже зручно і комфортно :)
О. Я думала я одна така. Пледи легко прати і швидко сохнуть
Чучело-Мяучело• 11 сентября 2025
Ответ дляФенте Фря
100% бавовна це досить холодна річ, як для пледу.
Він Вас не зігріє
Чумачечая Весна• 11 сентября 2025
Ответ дляФенте Фря
Мені таке дарували родичі із Італії. Тільки в комплекті замість підковдри йшло простирадло більшого розміру. Незвично і мені було незручно. Підібрала тканину компаньон і перешила на нормальну підковдру. Мабуть справа в звичці.
Khmelnichanka• 11 сентября 2025
Ответ дляАноним НаВсеГда
Саме так :)
Чучело-Мяучело• 11 сентября 2025
Ответ дляЧумачечая Весна
Бо це для Італії з її доволі теплим кліматом.
А для нас це варіант лише для літа
ДелайКак_Я• 11 сентября 2025
Ответ дляФенте Фря
херня какая-то, вместо нормального пододеяльника какая-то штука
Верочка 100%• 11 сентября 2025
Ответ дляФенте Фря
Как по мне, это покрывало на постель, таким не укрываются.
ДелайКак_Я• 11 сентября 2025
Ответ дляПартизанка
Была ж вот тема, там с бусинами было.
Это реклама что ли какая-то?
тоже не пойму, и то фигня и это
ДелайКак_Я• 11 сентября 2025
Ответ дляФенте Фря
никому эта накидка на белье не нужна
Мамин тріль• 11 сентября 2025
Обычное покрывало, хоть как назови. А укрываться приятнее одеялом в х/б пододеяльнике.