Фенте Фря• 11 сентября 2025

Постіль, яка йде з пледом (накидкою), замість підковдри, це практично і зручно?

Хочу замовити, щось нове для мене. Раніше не зустрічала. Прикріплю фото, для розуміння, як виглядає.
І ще питання, чи варто купувати ось такі банні, турецькі рушники. Як вам на вигляд? Фото також буде нижче.😌👇
Верочка 100%• 11 сентября 2025
Зачем вы изобретаете велосипед? Купите нормальный, стандартный, качественный комплект. Нет, бусики, гипюр, китицы, все мудреное и непрактичное. Полотенцами такими не хотела бы вытираться, люблю мягкую махру.

Наивная Хо• 11 сентября 2025
Ответ дляФенте Фря
Ні. Це не підковдра. Це просто окремо плед/накидка, заправити туди ковдру не можна. В тому вся і загадка.) Я так зрозуміла, що ним і потрібно вкриватися.
Так то покрывало на кровать, а не покрывало, чтоб укрываться
Непонятно• 11 сентября 2025
Ответ дляФенте Фря
Вкриваємось такими влітку, 100% бавовна в нас
Уходя дверю не хлопать• 11 сентября 2025
Ответ дляМамин тріль
Обычное покрывало, хоть как назови. А укрываться приятнее одеялом в х/б пододеяльнике.
Не скажите. Я в Юске купила по супер цене классное покрывало. Мягусенький хлопок с 2х сторон, приятный к телу. На синтепоне.
Чумачечая Весна• 11 сентября 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Бо це для Італії з її доволі теплим кліматом.
А для нас це варіант лише для літа
Ви мабуть не знаєте як там ’тепло’ взимку, коли в деяких домах опалення взагалі не включають. І живуть при температурі 11-13° в кімнатах. Клімат взагалі ні до чого. Просто у них так прийнято підкладати під ковдру велике простирадло і край завертати на ковдру.
Мамин тріль• 11 сентября 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
И вы каждые 2 недели стираете синтепоновое одеяло?
Ответ дляМамин тріль
Покрывало,не одеяло. Нет, оно в гостевой комнате. Иногда днем могу прилечь под него.
Теща дочки• 11 сентября 2025
Ответ дляФенте Фря
Я все літо тактм вкриваюсь. Тобто такий комплект в мене для літа.
Теща дочки• 11 сентября 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
100% бавовна це досить холодна річ, як для пледу.
Він Вас не зігріє
А навіщо влітку грітися?

Теща дочки• 11 сентября 2025
Ответ дляМамин тріль
І влітку?
Верочка 100%• 12 сентября 2025
Ответ дляТеща дочки
І влітку?
Когда ночью +30, то нет, а когда +15, например, почему бы не укрыться. Есть летние одеяла.
Чучело-Мяучело• 12 сентября 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Тобто, це по суті і є те саме одіяло в підковдрі
Уходя дверю не хлопать• 12 сентября 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Сорри соврала, глянула полиэстер. Но такой мягусенький, никогда бы не подумала. Нет, не одеяло. Покрывало.