Девочки, делитесь своими фото, кто что прикупил ходить в лес по грибы.
из_под_тишка• 12 сентября в 09:46
Ну давайте уже ваши резиновые штиблеты. Глянем. Ради них ведь тема?
любименькая• 12 сентября в 09:49
О да! В субботу топаем за грибами. Столько уже всего законсервировала в этом году, просто зашибись. Грибы нужны!
БезПаспортаНеПродаю• 12 сентября в 09:49
Ответ длявсе по ГОСТу!
Надо особенный лук для сбора грибов?
Конечно, это же Наташа. Сейчас пойдут фото грязи и сапог
Пластилин_Колец• 12 сентября в 09:52
ні. повно кліщів.а я і без грибів проживу. жерти аб і лікуватися від Лайму нема бажання. в мене купа знайомих кому ці гриби вилізли боком через лайм. для мене це не наїдок. у Трускавці купила готові сухі і мені вистачить
Железобетон• 12 сентября в 09:56
Ответ дляПластилин_Колец
А для мене й самі гриби-сумнівне задоволення. Скільки ними людей травиться-і все одно ходять за тими грибами-як з голодного краю
Пацелуйнитуда• 12 сентября в 09:57
конечно готовы, я как последний сбор в банки закрываю - так уже к следующему сезону готова))) обновки не нужны, мы рыбаки-грибники, у нас все имеется в изобилии, главное чтоб грибы были, потому что у меня уже ломка. В прошлом году пропустили сезон, теперь надо отходить за два.
Сладкий лимончик• 12 сентября в 09:58
Ответ дляНаташа_32
Это что-то особенное. Покажите.
Вам? Ви неадекватна))
Пластилин_Колец• 12 сентября в 10:00
Ответ дляЖелезобетон
я вмію збирати.батько теж. він виріс змалечку в тому лісі.хутір в ліс стояв. але тоді не було стільки кліщів.а зараз просто тьма. ці гриби не вартують щоб так себе наражати на небезпеку. он мій хрещений все життя збирає. вже пішов по гриби. на собі приніс 8 шт кліщів..лікується від лайму в лікарні зараз. а він профі в грибах. каже зупинявся щогодини і себе обдивлявся.зняв поки ходив з 30 шт а 8 все одно приніс. на собі
Летюча помилка• 12 сентября в 10:13
А що там прикупляти? Гумові чоботи в мене є ще з часів, коли сина у возику возила (дуже зручно було гуляти не зважаючи на калюжі), куртка-дощовик - є з часів мотопоїздок регіонами України (один раз потрапили в такий дощ, що екіп не допоміг і я була мокра, як миша, то докупила собі), ніж грибний мені ще років 10 тому чоловік подарував...
Так що, сьогодні їдемо. Минулого тижня друзі були в Чернігівській області - трохи маслюків і білих зібрали. Подивимося що по Київській області ми зберемо.
А ось і я• 12 сентября в 10:14
Пофик штиблеты.
Девочки Днепра, желательно правый берег, куда вы ездите за грибами?
Я давно еще лет 15 назад была, в Царичанский район ездила, далековато конечно.
А сейчас ну тааак захотелось.
Сдайте близкое место пожалуйста
А сейчас ну тааак захотелось.
Сдайте близкое место пожалуйста
все по ГОСТу!• 12 сентября в 10:15
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
А, это маньячка по резиновым сапогам? Ясно.
младокошкина• 12 сентября в 10:18
Ответ длявсе по ГОСТу!
Надо особенный лук для сбора грибов?
Звичайно, а то гриби подивляться, що якесь вчорашнє в ліс прийшло і всьо