Домовенок Кузя• 24 августа в 18:15
Скільки коштують гриби в Івано-Франківську?
Дівчата з Івано-Франківська, скажіть, будь ласка, скільки коштують сушені та мариновані гриби на ринку? Будемо проїздом наприкінці тижня, тож хотіли б взяти. Дякую!
Червона ікорка• 24 августа в 18:20
Ви ризикована однако) У чужих людей не віддомо, де збирали,вдруг якийсь один неїстивний попаде ,ризикувати своїм здоров´ям ,а то і життям
ЖивунаБагамах• 24 августа в 18:39
Сушені 180-220 грн 100 грам. Мариновані не питала. Можу завтра спитати, якщо вам треба
Домовенок Кузя
• 24 августа в 19:09
Ответ дляЖивунаБагамах
Домовенок Кузя
• 24 августа в 19:34
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
В Паляниці 250 грн/0.5л
Дякую за інформацію! Це білі чи лисички?
Блондинка в Шоколаде• 24 августа в 19:58
Ответ дляДомовенок Кузя
Білі
ЖивунаБагамах• 28 августа в 17:41
Ответ дляДомовенок Кузя
Півлітрова баночка білих 200 грн, опеньки- 150.