Анютины ласки• 12 сентября в 21:11
Поїздка до Польши
Концерт Лободи, скільки може коштувати дорога квиток на концерт та житло? Може хтось їде і знає приблизні затрати
Живчик-счастливчик• 12 сентября в 21:15
Ответ дляАльфред Шнитке
Давайте поприветстуем ночных тролляк
Я на это надеюсь хотя бы
Дорога : квиток на потяг до Перемишля в одну сторону в купе 2500-5000 грн ( Київський потяг дешевший квиток, Запорізький - дорожчий). Дорога до Варшави з Перемишля приблизно 60 злотих в одну сторону. Готель на одну ніч біля 200-300 злотих. Квиток на концерт 200-250 злотих . Поїсти на день: 50-300 злотих ( булка+кефір або кафе). Рахуйте
празники не помню• 12 сентября в 21:25
А в якому місті вона ногами дригати буде?
Піду яйцями забросаю.
...аяприкольная• 12 сентября в 21:26
Ответ дляпразники не помню
Піду яйцями забросаю.
Пишіть адресу. Передам новою поштою пару десятків. За час дороги якраз настояться.
ПАЦАНКА О• 12 сентября в 21:43
Ответ дляЗоя Жорівна
И ПВО там нет
Нема пво, нема проблем
, всі залишаться живі
ПАЦАНКА О• 12 сентября в 21:45
Вона як розійшлась з крапивіною, то вже і не співає нічого приємного. Останнє що мені сподобалось це пісня про каву, але це ще довоєнна пісня, рашта якесь таке, наче в ані лорак репертуар.... Голос є, а хітів нема
Зоя Жорівна• 12 сентября в 22:17
Ответ дляПАЦАНКА О
Нема пво, нема проблем
, всі залишаться живі
Не все