короткопамятна• 12 сентября 2025

В кого хлопці підлітки спитайте

Я вже створювала тему, про булінг. Донька, 13 років, красива, 170 ріст, худа. Будять деякі, кажуть неприємні слова. Питала їх вона. Відповідь - скучно, просто так. Запитайте, що може бути причиною, будь ласка, бо дитина плаче постійно
Муркошечка• 12 сентября 2025
Ответ длякороткопамятна
Та не з класу
То нехай не ходить з ними гуляти, а дружить з дітьми з класу. Тільки ізоляція, в тому числі і в інтернеті, від тих, хто булить.
Organic• 12 сентября 2025
Да, прекратить общение и учится давать отпор. Пригодится в жизни.
Марафетчица• 12 сентября 2025
Ответ длякороткопамятна
Я хочу щоб спитали мами своїх синів
ну а що вам мами скажуть інших підлітків, які не мають відношення до вашої доньки? в мене сину 17 років молодшому, його ніколи не булили, бо всі завжди люблять, сам він теж нікого не ображає, особливо дівчат, він навіть ніколи ні з ким не бився, бо вміє всі конфлікти вирішувати бесідою, там де я б сто разів дала в диню, він якось так розмовляє, що всі погоджуються, дуже спокійно

дівки мої навпаки оторви були коли поменше. зараз вже дорослі, то й билися, й на стрілки бігали, але вони такі були у підлітковому віці, що знов ніхто не ображав, скоріш вони могли образити

про мотузку - оце прям набат! чому ви не кажете? за дитину та до психолога, директора, проводити бесіди, коротше! поки ви не кажете - втратите дитину(

моя середня також хотіла з даху стрибнути бо нещасна любов, я теж випадково взнала, так, їй не сказала, але провела шокову терапію розмовою після якої вона передумала, просто повела в мак, який вона любить та поговорила з нею, не факт, що вам це підійде, бо мені було що сказати, а вам треба шукати підхід, при чому шукати терміново!
Марафетчица• 12 сентября 2025
Ответ длякороткопамятна
Не з класу це, а компанії. В класі вона популярна
тоді навіщо вона в тій компанії? нещасливе кохання? вище вам написала почитайте, й займіться дитиною негайно!
автор короткопамятна • 12 сентября 2025
Ответ дляOrganic
Безобразие просто.
Девочка идёт в компанию где её обижают, очень сильно причем. Идёт т.к. скучно.
Подростки обижают кого то т.к скучно.
Всем скучно.
Займите ребенка, чтоб он со скуки не терпел абьюз.
Запишите на три кружка. И пусть не ходит к обидчикам.
Даже если у вас как большое село и деться некуда. Можно заняться развитием, спортом и хобби. А не терпеть...
У неї є хоббі
Анютины ласки• 12 сентября 2025
Спитала сина 13 років
Каже, в них такого немає..
Поговоріть з донькою. Поясніть , що це не її друзі, не її компанія і вона заслуговує кращого відношення до себе. Хай покине ту компанію, заблокує і .ТД.
Марафетчица• 12 сентября 2025
Ответ дляБоневтікла
Мой сын не ходит с компаниями дворовыми
А в школе может неприятное сказать девочкам, которые его цепляют и говорят гадости
Ещё его раздражают девочки, которые ему постоянно пишут
Навязываются
мій навпаки, у дворі гуляє з тими, з ким виріс, також нові компанії у нього в коледжі та в інтернеті познайомився з хлопцями -разом грають у групі, орендують студію та збираються пограти, ні з ким нема конфлікту, окрім на роботі менеджер придурок малий підробляє. а той чіпляється весь час, хоча дивлячися на все решту, то саме в менеджері справа
автор короткопамятна • 12 сентября 2025
Ответ дляАнютины ласки
Спитала сина 13 років
Каже, в них такого немає..
Я їй це казала, дякую, що відповіли, не хоче блокувати
Марафетчица• 12 сентября 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
моему 12, сказал дебилы какие-то. Но он у меня в принципе девочек не обзывает и не обижает, так воспитан с детства.
от в мене такий самий, тільки йому вже 17, у нього однокласниця була така, що лізла до всіх, якось прийшов зі школи сказав, що вона його вдарила по голові книжкою, а він їй просто сказав, що вона дурепа

то я йому сказала, що дозволяю дати книжкою у відповідь, а потім зателефонувала мамі та сказала, що якщо її донька буде мого сина бити, він дасть здачі, перестала
Марафетчица• 12 сентября 2025
Ответ дляСонячний день
Кошмарно - это мать, которая занимается хернёй, пока ее ребенок изучает способы суицида
100%
Анютины ласки• 12 сентября 2025
Про мотузку - вам треба не мовчати, а діяти!!! Ви не уявляєте наскільки це небезпечно. В підлітків до необдуманого вчинку - один крок. Дивіться, щоб не кусати собі лікті
автор короткопамятна • 12 сентября 2025
Ответ дляМарафетчица

Моїй теж давали книжкою по голові. ..
автор короткопамятна • 12 сентября 2025
Ответ дляАнютины ласки
Я з нею говорю про це і тримаю під контролем
Марафетчица• 12 сентября 2025
Ответ длякороткопамятна
Хлопці. В дівчат вона в тренді.
ну розкажіть що всі мужики козли, робіть щось, бо дитина реально мотузку шукає, а мати на форумі сидить
Конфиденциальность• 12 сентября 2025
Ответ длякороткопамятна
Хлопці. В дівчат вона в тренді.
Тоді не зрозуміло.. вона ж не з ким не зустрічається з цієї компанії? Можливо ревнують так..
Organic• 12 сентября 2025
Почему она соглашается общаться с тем кто её унижает и делает больно. Откуда эта жертвенность. Что нет выбора друзей, откуда это вообще, не с кем общаться? Где самоуважение блин.
Или есть симпатия, но он плевать хотел и насмехается, а она терпит. В чем причина привязанности к плохой компании, разберитесь. Выведите её на откровенный разговор. Что то про себя расскажите.
Статус Ква• 12 сентября 2025
Ответ длякороткопамятна
Ні ще
Тобто, ви читаєте запит дитини про мотузки на шию і нічого не робите? І при цьому єдине що вас турбує, це думка хлопців-підлітків? Можливо ваша донька настільки невпевнена в собі, бо не відчуває підтримки і опори у власній сім´ї?
автор короткопамятна • 12 сентября 2025
Ответ дляМарафетчица
Я знаю ситуацію і тримаю під контролем
автор короткопамятна • 12 сентября 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Ні. Я не знаю чому так
Марафетчица• 12 сентября 2025
Ответ длякороткопамятна
У неї є хоббі
її треба зараз зайняти по максимуму, щоб просто не було часу на ту компанію, щоб вона так втомлювалася, щоб не до мотузки було, а додому приходила й падала спати

знайдіть якусь фізичну активність, спорт, може зал просто, підіть з нею, запишіть кудись, до речі, ММА всюди є, або щось інше, якщо у дитини дурня в голові та така компанія, треба відривати всіма засобами, тим більше вже підростає, вмовляйте вступати в коледж та готуйте до вступу, щоб не була в школі
Статус Ква• 12 сентября 2025
Ответ длякороткопамятна
Цікаво як ви це тримаєте на контролі? Ви 24/7 поряд із нею?
автор короткопамятна • 12 сентября 2025
Ответ дляOrganic
Дівчата всі хочуть дружити, а от хлопці булять. Не всі. А деякі. Але їй дуже боляче
Organic• 12 сентября 2025
Ответ дляМарафетчица

Согласна, поддерживаю. И разобраться нет ои там влюблённости в кого-то в компании
автор короткопамятна • 12 сентября 2025
Ответ дляСтатус Ква
Я завжди кажу що вона найкраща, повірте, я найдобріша мама і вона це знає.
Organic• 12 сентября 2025
А что папа, есть фигура отца, внимание и поддержка от него?
автор короткопамятна • 12 сентября 2025
Ответ дляСтатус Ква
Спить і я перевіряю телефон. Пароль знаю випадково
Нічна ненажера• 12 сентября 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ви дивна. Я читаю і не вважаю себе поганою мамою.
Коли мого били, а ’друзі’ стояли збоку і нічого не робили, то була дуже серйозна розмова з сином про те, хто такі друзі.
І аж коли я серйозно поговорила з друзями, а це чудові хлопчик і дівчинка, чемні, гарно вчаться, ніхто б не подумав, що вони ініціатори, просто не б´ють, в тихо знущаються, щодня маленькими ’безневинними’ кроками. Я в гніві страшна. Вони злякались, тепер ніхто мою дитину не чіпає. Ігнорять, ну і добре. Краще бути без друзів, ніж з такими.
А що ви їм сказали?
Статус Ква• 12 сентября 2025
Ответ длякороткопамятна
До чого тут те, що ви кажете що вона найкраща? Вона вам про мотузки розповідає? Ні. Тобто вона шукає спосіб вирішити свої проблеми без вас. Якби вона відчувала від вас реальну підтримку, вона б не шукала способів піти з життя
Марафетчица• 12 сентября 2025
Ответ длякороткопамятна
Моїй теж давали книжкою по голові. ..
ну так ввалила б у відповідь, у вас чоловік є, тато дитини, нехай йде розбирається, вони усі борзі між собою, а як прийдуть батьки, то усе, хоча погрожувати можуть

я своїм всім дітям казала завжди, щоб знали, що мама за них розірве на британський прапор, й теж казала, щоб все розповідали, бо ображають тих, хто мовчить та терпить, зі старшою було що аж до директора школи ходила, й хлопця, що в неї стільцем кинув важким із залізними ніжками, прийшла взяла за шкибарки та сказала, що вб´ю, а коли він сказав, що я не маю права, то я сказала, що мені пофігу на що я маю право

до речі, його мати була вчителькою в цій школі й він думав, що йому все дозволено, я спочатку їй телефонувала, але не допомогло, тоді я пішла до директора й сказала, що дитину їм в школу віддала не для того, щоб її вбили, подіяло
автор короткопамятна • 12 сентября 2025
Ответ дляOrganic
У неї багато занять поза уроками