короткопамятна• 12 сентября 2025

В кого хлопці підлітки спитайте

Я вже створювала тему, про булінг. Донька, 13 років, красива, 170 ріст, худа. Будять деякі, кажуть неприємні слова. Питала їх вона. Відповідь - скучно, просто так. Запитайте, що може бути причиною, будь ласка, бо дитина плаче постійно
Зайченя• 12 сентября 2025
Ответ длякороткопамятна
Я хочу щоб спитали синів...зрозуміти логіку чому ні за що
ну так и спросите у тех детей, чтобы понять их логику
Душка-свекрушка)))• 12 сентября 2025
Мене в компанії булив дибіл один за зовнішність(прищи).Неприємно дуже було,плакала,нікому не розповідала.Зараз своїм хлопцям розповідаю,як воно мені було і навпаки кажу захищати таких дітей.15 річний сказав нікого не булять,13 річний може з хлопцями пообзиватися,дівчат не ображають.
автор короткопамятна • 12 сентября 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
моему 12, сказал дебилы какие-то. Но он у меня в принципе девочек не обзывает и не обижает, так воспитан с детства.
Дякую
Зайченя• 12 сентября 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Діти жорстокі. Знайшли жертву. Сказали вам за що - бо вона дозволяє це. Чому вона з ними далі гуляє?
зачем эта девочка вообще ходит в ту компании - вот в чем вопрос
автор короткопамятна • 12 сентября 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Мій син сказав : бо дураки.. у мого теж компанія, вік від 13 до 15, дівчат ніхто не ображає.
Дякую
автор короткопамятна • 12 сентября 2025
Ответ дляЗайченя
мой сын никого не булит. как он даст ответ на ваш вопрос?
вы не измените весь мир. ищите способ изменить отношение дочери к этой ситуации
Вона не чує
автор короткопамятна • 12 сентября 2025
Ответ дляТанго утрьох
Не зрозуміла що саме питати.
Чому ображають дівчат. При цьому гарних і розумних.
автор короткопамятна • 12 сентября 2025
Ответ дляСонячний день
Кошмарно - это мать, которая занимается хернёй, пока ее ребенок изучает способы суицида
Серйозно?
автор короткопамятна • 12 сентября 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Сину 14- ть , 9 - й клас.На дівчат поки не звертає уваги, не цікавлять.
Вашу доньку дівчата булять чи хлопці?
Бо як дівчата то жорстоко
Дівчата всі хочуть дружити. Вона сама обирає з ким.
автор короткопамятна • 12 сентября 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Хто саме ображає? Хлопці чи дівчата???
Хлопці. В дівчат вона в тренді.
Леди_в_ночи• 12 сентября 2025
Ответ дляЗайченя
Знає, що будуть ображати і йде... А потім чоловік її буде бити, а вона терпітиме, бо роль жертви це норма з дитинства.
автор короткопамятна • 12 сентября 2025
Ответ дляНакладні мюслі
С какого Вы района автор? Моему сыну тоже 13 , хотите попрошу пообщаться/ погулять с Вашей дочкой? Мой очень общительный и симпатичный) 1.92 рост , занимается боксом, поверьте никто её не тронет)
Ой давайте) ну ми не з Києва(Хоча область поруч
автор короткопамятна • 12 сентября 2025
Ответ дляБоневтікла
То есть её подруги нормально воспринимают, что парни её обижают?
Ну когда мою подругу пытались обозвать мальчики в школе
То получили от меня конкретно

Значит такие подруги

Кстати моего ребёнка когда-то травили в школе, а «друзья» это игнорили
В итоге и не друзья они оказались
Подруги просять не булити. Але. Я думаю їм льстить що вони так до неї....
Леди_в_ночи• 12 сентября 2025
Ответ длякороткопамятна
І що, як ви будете знати відповідь, підлаштуєтесь? Булили б за довге волосся, стригтись? За те, що худа - підсідати на булки?
автор короткопамятна • 12 сентября 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Які вони подруги. Ржуть ще мабуть разом з тими хлопцями над нею. Слухайте, робіть щось.
Що
автор короткопамятна • 12 сентября 2025
Ответ дляБольшой секретик
Так в чем проблема уйти из компании?
Она хочет с ними до 70 лет дружить?)
Бо вона не хоче бути сама
автор короткопамятна • 12 сентября 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Може вона взагалі не вписується в ту компанію? Компанії є дуже різні. Тобто вони там витворяють різні дурості, а вона мовчить, відмовляє їх від різних ідей, от вона їх і напрягає.
І через це вони її підколюють
Може, ну от знайшли як підписана через гетконтакт, почали через це булити. По ім через ріст високий,
автор короткопамятна • 12 сентября 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ви дивна. Я читаю і не вважаю себе поганою мамою.
Коли мого били, а ’друзі’ стояли збоку і нічого не робили, то була дуже серйозна розмова з сином про те, хто такі друзі.
І аж коли я серйозно поговорила з друзями, а це чудові хлопчик і дівчинка, чемні, гарно вчаться, ніхто б не подумав, що вони ініціатори, просто не б´ють, в тихо знущаються, щодня маленькими ’безневинними’ кроками. Я в гніві страшна. Вони злякались, тепер ніхто мою дитину не чіпає. Ігнорять, ну і добре. Краще бути без друзів, ніж з такими.
Це підлітки. І там все складно. Є нормальні, а є...Чому так не знаю
Статус Ква• 12 сентября 2025
Ответ длякороткопамятна
Моя дитина в телефоні шукає як зав´язувати вірьовку для повішання. Так, я знаю і не кажу їй по це.
До психолога звертались?
Околовита• 12 сентября 2025
Ответ длякороткопамятна
Не з класу це, а компанії. В класі вона популярна
Зачем она тусуется в этой компании не пойму
автор короткопамятна • 12 сентября 2025
Ответ дляЗайченя
Вона питала. Їм скучно.
автор короткопамятна • 12 сентября 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Дякую
автор короткопамятна • 12 сентября 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Я це казала сьогодні чоловіку...
автор короткопамятна • 12 сентября 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Я хочу щоб моя дитина була щаслива. Не страждала. Вона гарна, добра, розумна, так є таргани, як і у всіх. Я це кажу не як мама яка вважає дитину найкращою, а реально.
автор короткопамятна • 12 сентября 2025
Ответ дляСтатус Ква
До психолога звертались?
Ні ще
автор короткопамятна • 12 сентября 2025
Ответ дляОколовита
Бо її подружки там
Большой секретик• 12 сентября 2025
Ответ длякороткопамятна
Бо вона не хоче бути сама
Так объясните ей что это иллюзия,что у нее есть подруги там
Статус Ква• 12 сентября 2025
Ответ длякороткопамятна
Чому дівчат? Ображають і хлопців. От в мене старша донька, їх ніколи не ображали і не були, хоча і в окулярах ходила, навіть хлопець-бандит з класу від якого потерпали і хлопці і дівчата. А от сина часто ображають.
автор короткопамятна • 12 сентября 2025
Ответ дляСтатус Ква
Я знаю що і хлопців. І це жахливо. Донька таким співчуває і завжди на їх стороні
Organic• 12 сентября 2025
Безобразие просто.
Девочка идёт в компанию где её обижают, очень сильно причем. Идёт т.к. скучно.
Подростки обижают кого то т.к скучно.
Всем скучно.
Займите ребенка, чтоб он со скуки не терпел абьюз.
Запишите на три кружка. И пусть не ходит к обидчикам.
Даже если у вас как большое село и деться некуда. Можно заняться развитием, спортом и хобби. А не терпеть...