Инста_Богиня• 12 сентября 2025
Тест на ковід в аптеці
Цей цьогорічний ковід можна перевірити, якщо на ковід 19 купити тест? Чи воно не покаже? Я вибрала комбінований, на грип і на ковід
ДолькиКабана• 12 сентября 2025
А як його самому зробити? Там палочка її глибоко запихнути в ніс треба?
Амелі на мілені• 12 сентября 2025
Девушки, скажите, пож, на какой день заболевания делали, что показал?
Инста_Богиня
• 12 сентября 2025
Ответ дляДолькиКабана
Так, дуже глибоко, до упору, легкий тиск має бути
Физрукая• 12 сентября 2025
Я не сильно далеко пхала, аби слиз зібрати. В мене якраз соплі були, то хватило :)))
Пугачиха• 12 сентября 2025
Ответ дляАмелі на мілені
2 день. Ковід
КокошинЭль• 12 сентября 2025
Скажіть, а навіщо ви його взагалі робите? Хіба є якесь специфічне лікування?
Пес Патрон• 13 сентября 2025
Ответ дляКокошинЭль
Просто для себе знати)
Я теж робила вчора, бо за 5 днів жодного покращення ’вірусу’ не було, страхова оплатила. Ковід🤷♀️